Velikost vibrátoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 14:54
Velikost vibrátoru

Ahojky :D jdu se za Váma poradit s výběrem vibrátoru, s manželem je to fajn ale láká mě si konečně pořídit něco pro své samostatné chvilky :lol:… Potřebuji ale zjistit jakou velikost? Délka je asi fuk ale nějak se ztrácím v průměru, dokažete nějak poradit? Máte nějaký typ na určitou značku/materiál? A taky jaký průměr/ obvod vám vyhovuje :) Díky :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4466 příspěvků 07.05.19 14:56

Nováček s 1 příspěvkem schovaný za anonymem? :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 15:00

Pro začátek něco menšího, spíš mini. I když manžel patří k těm hodně vybaveným mužům, vibrátory preferuju menší a malé. Jako materiál mi nejvíc vyhovuje sklo. Dobře klouže a jednoduše se desinfikuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 15:02
@Lalelale píše:

Ano, nechodím sem, nemám dítě. Ale kde jinde se mám s tímhle poradit? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 15:03
@Anonymní píše:
Pro začátek něco menšího, spíš mini. I když manžel patří k těm hodně vybaveným mužům, vibrátory preferuju menší a malé. Jako materiál mi nejvíc vyhovuje sklo. Dobře klouže a jednoduše se desinfikuje.

No jo něco menšího.. Co to znamená? 3,5cm 4cm?

J.O.V
Kecalka 307 příspěvků 07.05.19 15:11
@Anonymní píše:
Ano, nechodím sem, nemám dítě. Ale kde jinde se mám s tímhle poradit? :lol:

A proč radit!? Každému stejně vyhovuje něco jiného, jedna tam ráda rovnou celou hlavu, druhá jen malíček. Tak co chceš radit? Anonyme

ivašot.
Echt Kelišová 7919 příspěvků 07.05.19 15:13
@Lalelale píše:

OT: jak se u anonymu pozná kolik má příspěvků?

Lalelale
Závislačka 4466 příspěvků 07.05.19 15:18
@Anonymní píše:
Ano, nechodím sem, nemám dítě. Ale kde jinde se mám s tímhle poradit? :lol:

Aha, tak to je důvod k anonymu. A to si jako myslíš, že všem vyhovuje to samé? Kolik ti je, 15? To jsou dotazy fakt..

Lalelale
Závislačka 4466 příspěvků 07.05.19 15:19

@ivašot. Bohužel nepozná, ale úroveň dotazu mi tak přišla. A anonymka nakonec potvrdila. Admini by s tím už mohli konečně něco udělat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 15:19
@Anonymní píše:
No jo něco menšího.. Co to znamená? 3,5cm 4cm?

Nejlíp uděláš, pokud zajdeš pro začátek do nějakého obchodu a osaháš si je. Pokud nemáš možnost, koukni na Růžového slona, mají tam i chat a popros o radu a doporučení. Já ti průměr bohužel nenapíšu, neměřím je, kupuju co se mi líbí od pohledu a pohmatu. Pokud těmi 3,5 myslíš průměr, tak to je pro začátek hodně. Koukni na minivibrátory, kup něco takového a příště můžeš vzít třeba větší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 15:20

Jemi 22.. Tak se teda omlouvám za blbou otázku :roll:

eri1989
Povídálka 27 příspěvků 9 inzerátů 07.05.19 18:59

Nejlepší jsou ze silikonového materiálu, délka tak 20 cm. Nejlépe vodotěsné.

eri1989
Povídálka 27 příspěvků 9 inzerátů 09.05.19 15:45

Ale radši posuzuj opravdu podle toho, na co si byla doposud zvyklá od partnerů. Mě vyhovuje to co jsem psala v předchozím příspěvku. :D :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 15:59
@eri1989 píše:
Ale radši posuzuj opravdu podle toho, na co si byla doposud zvyklá od partnerů. Mě vyhovuje to co jsem psala v předchozím příspěvku. :D :oops:

No řeším hlavně šířku, v tom mám problém :D

P4ja
Echt Kelišová 9093 příspěvků 09.05.19 16:03
@Anonymní píše:
No řeším hlavně šířku, v tom mám problém :D

No, a chlap ti vyhovuje??? Nebo bys raději něco s větším průměrem??? Co se odpíchnout od toho??

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama