Velká boule u konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 13:24
Velká boule u konečníku

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li zde někdo nemá zkušenosti s tímto problémem. U konečníku se mi objevila boule o přibližné velikosti vlašského ořechu. Už ji tam nějaký ten čas mám, ale nemůžu se odhodlat zajít k doktorovi. Přítelkyně na tom sice trvá, ale chtěl jsem zkusit alespoň ještě nějakou jinou možnost, třeba zde měl někdo něco podobného. Bulka je nebolestivá, není zarudlá, pouze je opravdu velká.
Děkuji za případné rady.

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11140 příspěvků 25.06.19 13:30

Hemeroid. Ne vždycky musí bolet, ale pokud je tak velký tak už si s tím doma neporadíš a budeš muset k dr…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 13:33

Hemeroid na to jsou čípky a mastičky, koupat v odvaru z dubové kůry. Z vaší velikostí bych navštívila lékaře. Než vám to praskne.

Ou
Echt Kelišová 8189 příspěvků 25.06.19 14:11

Jdi k lékaři.

Odvaha, mužnost a zralost znamená řešit problémy, i zdravotní věcně, ne se utápět v mindrácích a pocitech studu.

Doktorovi i sestřičce je tvá řiť úplně jedno, jejich cílem je ti pomoci, ne si o tobě něco myslent, nebo co za neurotický důvod tě vede k myšlence, že je daleko větší hrdinství hledat jiné řešení, než to rychlé, bezpečné a efektivní - tedy lékaře.

Vyhýbat se lékaři, protože k doktorovi se přece nechodí je fakt směšné a nedůstojné. A fakt to z člověka chlapa nedělá.

P4ja
Extra třída :D 10166 příspěvků 25.06.19 14:12
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li zde někdo nemá zkušenosti s tímto problémem. U konečníku se mi objevila boule o přibližné velikosti vlašského ořechu. Už ji tam nějaký ten čas mám, ale nemůžu se odhodlat zajít k doktorovi. Přítelkyně na tom sice trvá, ale chtěl jsem zkusit alespoň ještě nějakou jinou možnost, třeba zde měl někdo něco podobného. Bulka je nebolestivá, není zarudlá, pouze je opravdu velká.
Děkuji za případné rady.

Objednej se rovnou na proktologii. JSou tam na to zvyklí.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17553 příspěvků 25.06.19 14:26

Doktori jsou na rite zvykli, to mas jak zubare, nebo gyndare :mrgreen:.Prece nebudes zit s takovym orechem u konecniku :kytka:

bse.pedro
Kecalka 267 příspěvků 25.06.19 14:31

Doporučuji lékaře…
Já před lety řešil podobný problém, pár dní nebo týdnů si dělal sedací lázeň z toho, co jsem měl doma - směs šalvěje a heřmánku a časem to samo zmizelo, ještě než jsem se odhodlal k lékaři jít. Obyčejně na to používají dubovou kůru, myslím že bude k dostání v lékárně, dnes tam mají skoro všechno… 8)

Váš příspěvek
Reklama