Velká diskuze o IQOS

697
4.3.21 19:01

Velká diskuze o IQOS

Ahoj :kytka:
Přecházím pomalu na IQOS a začíná mi to chutnat víc, než klasické cigarety.
Zajímá mě, kdo toto kouří taky, zkoumali jste škodlivost a vše okolo? Je to méně škodlivé? Z logiky věci by být mělo, že?
Nekuřákům mávám :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7517
4.3.21 19:08

Nedochází tam ke spalování papíru a při vysokých teplotách. Takže je to „zdravější“. Cenové to vychází nastejno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
4.3.21 19:10

@KaZeAd Jo, je to podle všeho míň škodlivé. Ale já po tom kašlu víc, strašně mě to škrábe v krku. Náplně jsem vyzkoušela asi všechny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
4.3.21 19:30

Moje Mamka pracuje ve firmě pro iqos. Říká se, že jsou méně škodlivé, protože to nespaluje papírek a zahřívá se na nějakou teplotu a podobně. Osobně tomu nerozumím, ale co slyším od ni, tak jsou v tom jiné sra.ky. Do roku 2034 na to běží stále testování. Laicky řečeno, ještě není otestováno, jaké to bude mít následky po 30ti letech kouření. U normálních cigaret to víš, takže asi tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
4.3.21 19:40

Nesmrdím po tom jako popelník a pokud se to s počtem nepřežene, dá se to jednoduše vyvětrat i v bytě. Jiné výhody toho nevnímám. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
4.3.21 19:44

Tak mě třeba IQOS vůbec nesedl, já jsem přešla z normálních cigaret na VYPE.. Je to chuťově mnohem lepší a pořád je to zdravější než normální cigareta..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5634
4.3.21 19:49

Nevím jestli zdravější, ale přešla jsem úplně na iqos a normální jsem si nezapálila skoro 2 roky, hlavně mi normální cígo nechutná. Vidím výhodu v tom, že v okolí se lidem lépe přestávalo kouřit s přechodem na iqos. Jelikož normální jim většinou už nechutnala a na iqos si člověk také musel zvyknout. Vidím výhodu, že po tom nesmrdím, cenově je to stejné, jenže já vykouřím bohužel daleko více, než jsem vyhulila s normálníma cigárama. Takže mi to leze více do peněz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
4.3.21 19:57

Jestli je to zdravější? Pravdu se nikdy nedozvíš. Nejlepší by bylo to svinstvo vynechat a přestat fetovat úplně. Bohatě stačí ten humus, co vypouští sousedé, fabriky, auta atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
4.3.21 20:55

Nedavno jsem cetla shrnuti italskeho vyzkumu ministerstva zdravotnictvi (pze iqos chtel byt na italskem trhu prezentovan jako lekarsky prostredek pro pomoc s ukoncenim koureni - tak sli pod drobnohled). No a skutecne jiste skodliviny jsou obsazeny mene, ale jine vice a jsou tam i zcela jine karcinogeny.

Nespaluje se, ale probihajici chemicke procesy vytvareji aerosol, kterym vsechno to svinstvo predavas i do okoli. Vyzkumy, ze kterych vychazi lepe, jsou ty sponzorovany Philip Morris.

A smrdi teda strasne, mne to pripomina moc. Muj manzel je bohuzel kurak a teda neprijde mi to lepsi ani nahodou, mozna slabsi, ale nechutny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 21:02

Já to mám asi měsíc. Kupovala jsem to kvůli mentolové příchuti. A hrůza. Sice nesmrdim jako od cigára, ale bolí mě hlava a mám absťák. Takže zase hulím klasiku.

• Citovat
  • Nahlásit
1901
4.3.21 21:07

Fuj, nechutnějši smrad jsem v životě necítila (nastejno vyjde sedět blizko pokáleného a dlouho nemytého člověka v dopravě - taky jsem zažila). Ale z toho Iqosu mě natáhlo snad ještě o trochu víc. Kouřily to kolegyně v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
5.3.21 10:07

Je pravda ze to smrdí jak hovinko, cítí to všichni ostatní, samotný kuřák ne, to samé je i s normální cigaretou, ale ten iqos smrdí vážně hůř, možná se rychleji vyvětrá, ale to je jediný plus co na tom vidím. Mne jako nekuřačce smrdí víc iqos a to má být jeho výhodou ze nesmrdí a to smrdí i mému pritelovi, který kuřák je :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
11.3.21 19:25

Kdyby bekdo chtel 300kc na novy iqos… QVWDGIQR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu