Dcera mě ponizuje

Anonymní
4.3.21 15:24

Dcera mě ponizuje

Nevím kde bych začala a kde jsem udělala chybu. Mám dceru 25 let, kterou jsem od 14 let vychovávala sama po rozvodu. Dcera se ke mě chová hrozně ať ji koupím co koupím je všechno špatně. Je těhotná… Dceři jsem se svým partnerem koupila postýlku a celou výbavu pro miminko. Nejdříve mě serve a pak je řada, že to má. Teď vše vyvrcholilo, když mi dcera řekla ať se jdu zvážit ( jsem v přechodu a přibrala jsem 10 kg. Řekla jsem, že se vážit nebudu. Tak jsem tlustá krava, která se boji pravdy…je mi z toho moc smutno. Moje máma u toho byla a řekla dceři ať se tak nechová, ale je to ještě horší. Partnerka mého exmanžela se s dcerou též stýká a dcera se k ní chová úplně jinak než je mě. Nikdy si nedovolí nic říct ani, když se jí něco nelíbí. Naši mi říkají, že je těhotná a, že je to něco jiného, že si to k ní nemůže dovolit. Dceři řeknu něco co se jí nelíbí a hned si s tím mám vytřít zadek (řečeno jinak) apod. Omlouvám se za anonym, ale nevím jak s tím naložit. Mám jedinou dceru a nevím co mám dělat? Je mi hrozně..😢

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
75952
4.3.21 15:29

Poslat ji do haje a nevnucovat se, at se stara sama o sebe, když je tak chytrá. Nic nekupovat, nekontaktovat, at se ozve sama a pokud to nebude slusne, tak opet poslat do haje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1413
4.3.21 15:32

A co si v klidu promluvit? Zkouseli jste to? Ze bys ji rekla, ze te takove chovani ponizuje, ze jsi jeji mama (nevim jake mela detstvi, v jakem prostredi byla vychovavana). Treba si to ani neuvedomuje. K vlastni mame si clovek kolikrat dovoli vic, nez k cizimu. I kdyz sproste bych si s ni nedovolila mluvit nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1726
4.3.21 15:33

Prostě bych ji na plnou h.ubu řekla, že se tak s tebou bavit nebude, kde je nějaká úcta a pokora vůči své mámě, a že to bylo naposled ;)
Jenže ono, začít vychovávat dítě ve 25ti, je už trochu pozdě, jak se k tobě chovala v pubertě? :think: 8o
A nestav se do role ublížené stylem, co jsem mohla, to jsem ji koupila, očividně sis ji rozmazlila.. :zed:

Příspěvek upraven 04.03.21 v 17:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
4.3.21 15:34

Nemá k Vám úctu, holčička je patrně ještě malej rozmazlenej spratek, ukončila bych komunikaci do té doby, než by se probrala, což by mohlo být s příchodem porodu a vlastního dítěte, pak Vás bude ještě hodně potřebovat, tak ji to možná dojde, snad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14023
4.3.21 15:34

První věc, co mě napadlo - neponižuje ji manžel? Protože tohle mi přijde jako by si musela zvedat sebedůvěru a ví, že ty ji neodpustíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16063
4.3.21 15:35

1. nic jí nekupuj.
2. nenech si to líbit - pokud se k tobě bude chovat takhle, tak se s ní prostě nestýkej. Ono ji brzo dojde že jaksi pokud chce servis jako má doposud, tak bude muset trošku změnit přístup.

Stáhni si do počítače tuhle knihu a začni trénovat.

https://www.kosmas.cz/…-sebeduvere/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
4.3.21 15:36
@Anonymní píše:
Nevím kde bych začala a kde jsem udělala chybu. Mám dceru 25 let, kterou jsem od 14 let vychovávala sama po rozvodu. Dcera se ke mě chová hrozně ať ji koupím co koupím je všechno špatně. Je těhotná… Dceři jsem se svým partnerem koupila postýlku a celou výbavu pro miminko. Nejdříve mě serve a pak je řada, že to má. Teď vše vyvrcholilo, když mi dcera řekla ať se jdu zvážit ( jsem v přechodu a přibrala jsem 10 kg. Řekla jsem, že se vážit nebudu. Tak jsem tlustá krava, která se boji pravdy…je mi z toho moc smutno. Moje máma u toho byla a řekla dceři ať se tak nechová, ale je to ještě horší. Partnerka mého exmanžela se s dcerou též stýká a dcera se k ní chová úplně jinak než je mě. Nikdy si nedovolí nic říct ani, když se jí něco nelíbí. Naši mi říkají, že je těhotná a, že je to něco jiného, že si to k ní nemůže dovolit. Dceři řeknu něco co se jí nelíbí a hned si s tím mám vytřít zadek (řečeno jinak) apod. Omlouvám se za anonym, ale nevím jak s tím naložit. Mám jedinou dceru a nevím co mám dělat? Je mi hrozně..😢

A poradila ses, zjistila sis předem, jakou postýlku a výbavu chce? Jaké barvy, jaký styl a funkce? To bych tě taky poslala do háje, když to nakoupíš blbě, protože ona ty věci potom bude používat a jestli nevíš přesně, co si přeje, tak to nemáš kupovat. Nebo si to měla vybrat sama a ty to pak jen zaplatit. Vyvrcholilo, ať se jdeš zvážit? To vyvádíš kvůli takové prkotině? Jde i o tvoje zdraví a je dobře, že máš v okolí někoho, kdo tě na to upozorní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
4.3.21 15:42

Nejspíš jste byla na ni moc měkká už od puberty. Jako semnou tak mluvit moje dcera, tak ji dám pár facek ať je těhotná či ne!!! Věci co jste ji koupila bych odvezla když se slečně nelíbí a prodala bych je!
Za ty peníze bych koupila jen miminku zlaté náušnice jestli čeká holku.
Tím by to pro mě haslo. Za takové chování nemůže těhotenství a je to vážně smutné. Fracek nevychovanej čeká dítě a chce vychovávat :poblion:
Nezapomela bych na to hoooodně dlouho a samozřejmě bych hodně dlouho vnouče nepohlidala. Věřte že budete zase Akorad špatná vy jen co vyvezete kočár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 15:44

Já vím, že plno věcí jsem udělala špatně. Jo rozmazlila jsem si ji a chtěla ji vše vynahradit. Ano muž ji trošku sekýruje…jo a ano vybrala jsem dle sebe věci, ale mrzí mě ty sprostá slova. Připadám si trapně. Nejsem chudinka a nelituji sebe…jen to, že je to me jediné dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
75952
4.3.21 15:44
@Anonymní píše:
A poradila ses, zjistila sis předem, jakou postýlku a výbavu chce? Jaké barvy, jaký styl a funkce? To bych tě taky poslala do háje, když to nakoupíš blbě, protože ona ty věci potom bude používat a jestli nevíš přesně, co si přeje, tak to nemáš kupovat. Nebo si to měla vybrat sama a ty to pak jen zaplatit. Vyvrcholilo, ať se jdeš zvážit? To vyvádíš kvůli takové prkotině? Jde i o tvoje zdraví a je dobře, že máš v okolí někoho, kdo tě na to upozorní.

Jasne a ty jsi takova hvězda, ktera se za svuj nazor stydí co… No, ono kdo by se za takove hloupé kecy nestydel :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 15:46

Taky jsem těhotná a i tak zastávám názor, že to není omluva k tomu, abych se k někomu chovala jako krava. S mámou jsem teda domluvená, že až budu potřebovat do výbavy něco koupit, tak řeknu a vybere spolu, ale tchýně třeba ušila hnízdečko aniž by se poradila třeba o barvě. A víte co? Jsem i tak strašně vděčná, protože vím kolik musela stát látka a kolik to stálo práce. Vaši dceru bych nafackoval, protože neví, co je to úcta k rodičům.

• Citovat
  • Nahlásit
79
@Tinunka píše:
Nejspíš jste byla na ni moc měkká už od puberty. Jako semnou tak mluvit moje dcera, tak ji dám pár facek ať je těhotná či ne!!! Věci co jste ji koupila bych odvezla když se slečně nelíbí a prodala bych je!
Za ty peníze bych koupila jen miminku zlaté náušnice jestli čeká holku.
Tím by to pro mě haslo. Za takové chování nemůže těhotenství a je to vážně smutné. Fracek nevychovanej čeká dítě a chce vychovávat :poblion:
Nezapomela bych na to hoooodně dlouho a samozřejmě bych hodně dlouho vnouče nepohlidala. Věřte že budete zase Akorad špatná vy jen co vyvezete kočár.

Pár facek přes tlamu bys měla dostat ty. Dcera už je dospělá, se prober.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5973

Nechápu, chtělo by to slyšet i verzi dcery, protože pokud ty jsi hodná milující máma a on se chová jak popisuješ, tak má holka nějakou duševní poruchu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4290
4.3.21 15:47
@Anonymní píše:

Chudák tvoje máma, jestli ti tohle chování vůči rodičům přijde normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat