Učitelství pro Mš (OU) a Speciální pedagogika (SLU)

391
4.3.21 08:46

Učitelství pro Mš (OU) a Speciální pedagogika (SLU)

Zdravím všechny :hug: nemáte někdo náhodou zkušenost s prijimackama na tyto školy a obory? V sobotu budu dělat prijimacky formou Scio testu na Slezskou univerzitu v Opavě obor speciální pedagogika a pravděpodobně někdy v květnu by měly být prijimacky na Ostravskou na obor Učitelství pro Mš.. zajímalo by mě, jestli náhodou někdo nestuduje jeden z těchto oboru na těchto školách a nemohl by mi napsat nějaké informace.. kolik lidi se třeba na tyto obory hlásí.. slysela jsem, ze na tu Ostravskou se hlásí strašně moc lidi a proto je docela malá šance se tam dostat no.. berou třeba jen 20 lidi na kombinovane a 30 na prezencni.. já se tada hlásím na kombinované a budu rada, kdyby tady někdo měl nějakou osobní zkušenost ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.3.21 09:56

Učitelství pro MŠ dělala kombinovaně moje spolužačka z gymplu. Testy zvládla bravurně, tou dobou už totiž byla inženýři a ekonomie z VŠE. A říkala, že ví moc dobře, že hodně lidí to nedá, kvůli matematickému myšlení v testech. A tím pádem je přeskočí, někdo jako ona. Mnoho holek výšku vzdá a mateřinu studují na vyšší odborné, kam se dostanou. :pankac:
Z jaké střední školy jsi?
Anonym, info o kamarádce

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat