Kouření v bytě přítele

Anonymní
3.3.21 19:43

Kouření v přitelovo bytě

Zdravím, potřebovala bych takovou menší radu. Přítel bydlí v pronájmu v bytě jeho mamky a je nekuřák. Sama jsem dřív kouřila a přítel byl moje motivace abych přestala. Každopádně ať jsou u něho jeho kamarádi nebo rodina, v bytě si zapálí. Prostě jim to dovolí a pak se diví proč jsem naštvaná když je tam smrad. Záclony můžu prát do nekonečna. Jak by jste to řešili vy? Měli jsme se stěhovat do jiného bytu který si vybereme společně ale to teď kvůli koroně padá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61424
3.3.21 19:57

Že je to jeho být a jeho pravidla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
3.3.21 19:58

Si sompluvte a nastavte pravidla. :nevim:
My jsme nekuřáci, nevlastníme ani popelník. Kuřáci si chodí zapálit ven před barák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25982
3.3.21 19:58

Tak se s nim domluv, že se doma kouřit už nebude :nevim: máte balkon?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7568
3.3.21 19:59

Pokud tam jezdíš jen na návštěvy, tak přestat jezdit dokud tam jako nechutný hovada budou hulit. Pokud tam s ním bydlíš. Tak bych jim ty cigarety bral a házel z okna. Oni v tom pak nebudou a nebudou muset spát a záclony jsou to nejmenší. Je to v nábytku i zdech a smrdět to tam bude pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
3.3.21 20:01
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebovala bych takovou menší radu. Přítel bydlí v pronájmu v bytě jeho mamky a je nekuřák. Sama jsem dřív kouřila a přítel byl moje motivace abych přestala. Každopádně ať jsou u něho jeho kamarádi nebo rodina, v bytě si zapálí. Prostě jim to dovolí a pak se diví proč jsem naštvaná když je tam smrad. Záclony můžu prát do nekonečna. Jak by jste to řešili vy? Měli jsme se stěhovat do jiného bytu který si vybereme společně ale to teď kvůli koroně padá.

Ty tam s nim bydlis?
Pokud ne, nemas do toho co mluvit. A zaclony mu prat taky nemusis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
3.3.21 20:07

Pokud tam nebydlíš, není to tvoje věc, jsi tam taky na návštěvě. Ale s přítelem bych si na rovinu vysvětlila, že ve vašem společném pronájmu tohle nedovolíš. A záclony si může vyprat sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11054
3.3.21 20:37

Asi bych řekla příteli, že Ti zápach vadí, a jestli by mohl návštěvy poslat kouřit před dům. Dneska už je to běžný, že lidi musí ven.

Jinak teda náš byt je nekuřácký, ale moje máma tu taky kouřila. Cigareta k ní prostě patřila, a nepřijela by, kdyby nemohla. Bohužel, stihla to jen jednou :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4380
3.3.21 20:46

Teda já měla přítele kuřáka, který jen tak foukal kouř v kuchyni z okna. A byt rozhodně nesmrděl. To musíte mít návštěvu obden, která tam vyhulí krabičku a schválně to fouká do záclon, ne? Jedna, dvě návštěvní cigaretky přece jdou v klidu vyluftovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
3.3.21 20:47

A je u to nevadí? 8o Proč je proste neposle ven? :nevim:

Nebo mu řekni, ze te to láká, jak jsi přestala, a ze se bojis, abys znovu nezačala :lol: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
3.3.21 21:51

@Čičorečka my jsme s bývalým kouřili oba, doma tedy málo, ale za odpoledne každý 2-3 cigarety. Byli jsme vždycky vyklonění z okna a bydleli jsme v garsonce a záclony ani nic jiného tedy taky nesmrdělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4380
3.3.21 22:08

@Aduš8 asi záleží, jestli je to návštěva, co v poledne sedne, zatáhne závěsy a do půlnoci mastí v jedné místnosti mariáš a zapaluje si jednu od druhý. Nebo normální lidi, co si jdou sem tam fouknout k otevřenému oknu. Jestli zakladatelka po každé návštěvě musí prát záclony, tak to musí být teda echt kominíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
4.3.21 17:22

No je to přítele byt, jestli ti to vadí tak by jste si měli dat jasná pravidla.
Kamarádi přeci můžou jít kouřit ven. 😌

• Citovat
  • Nahlásit
7322
4.3.21 17:36

S manželem jsme oba kuřáci, ale kourime jen v kotelně (v zimě), v létě venku. V domě nikdy. A návštěvy kuřáci toto respektují, buď sedíme venku, nebo si jdem zapálit do kotelny. HOTOVO, přes to nejede vlak. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat