"Velké" golfky do 8 000 ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 09.11.10 09:34
"Velké" golfky do 8 000 ?

Ahoj holky,

ráda bych pořídila pro syna golfky a potřebuji od vás radu s tipem (resp. výrobcem).
Moje poždavky jsou následující:

• golfky na velké dítě (dlouhé)
  • zvládnou i odvézt nákup (cca 5 kg)
  • maximální cena plus minus 8 000 Kč
  • lze polohovat do lehu
  • váha golfek..nemusí být nejlehčí, ale ne třeba kočárky typu Casualplay, kde to ani už moc nejsou golfky, ale sporťák
  • aby přežily dve děti (pokud nejsem moc naivní :mrgreen: )

Moc vám děkuji za radu !

Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52180 příspěvků 09.11.10 09:39

http://kocarky.heureka.cz/…ico/recenze/
:mrgreen:
nebo pliko completto i s nánožníkem

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 09.11.10 10:04

hmm, tak nevím, co to znamená, že se vleze dlouhé dítě :)
třeba můj Vojta se „vleze“ do cybex callisto (koupili jsme pro miminko, ale brácha musel vyzkoušet :)). samozřejmě, nohy čouhají dolů, celé. ale hlavičku má na zádovce akorát.. věk viz metřík, výška 100cm, váha 16kg :)

pak nevím, co jsou golfky „typu casualplay“ - myslíš jako vintage? nebo downtown a cittá? jako ano, jsou těžké, ale velikostně zhruba odpovídají pořádnějšímu kočárku pro větší dítě..

dvě děti určitě zvládne Peg Perego Pliko/Inglesina ZIppy. jsou to klasické pohodlné golfáče s dobrým systémem skládání, váhově bych řekla kompromis mezi pohodlím dítěte a matky… hodně vyzkoušené a prověřené.

golfek je samozřejmě celá řada, ale zatím moc nevím, kam směřuješ tím dlouhým dítětem a váhou..

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 09.11.10 10:34
Nataša píše:
hmm, tak nevím, co to znamená, že se vleze dlouhé dítě :)
třeba můj Vojta se „vleze“ do cybex callisto (koupili jsme pro miminko, ale brácha musel vyzkoušet :)). samozřejmě, nohy čouhají dolů, celé. ale hlavičku má na zádovce akorát.. věk viz metřík, výška 100cm, váha 16kg :)

pak nevím, co jsou golfky „typu casualplay“ - myslíš jako vintage? nebo downtown a cittá? jako ano, jsou těžké, ale velikostně zhruba odpovídají pořádnějšímu kočárku pro větší dítě..

dvě děti určitě zvládne Peg Perego Pliko/Inglesina ZIppy. jsou to klasické pohodlné golfáče s dobrým systémem skládání, váhově bych řekla kompromis mezi pohodlím dítěte a matky… hodně vyzkoušené a prověřené.

golfek je samozřejmě celá řada, ale zatím moc nevím, kam směřuješ tím dlouhým dítětem a váhou..

Ano, myslela jsem downtown, citta..presne tak.
Velke dite je „zatim“ 82 cm v necelem roce…mam sportak Casualplay S4 a kdyz ho polozim, je tam tak tak…Takze aby ta delka luzka byla delsi. Priznam se, ze ani nevim, zda to jde (u golfek).
A predstavu mam, aby vydrzely (velikostne) tak do tech 2,5 let..je mi jasne, ze nemuzu vedet, jak velky v tomto veku bude, ale za predpokladu, ze je to vetsi dite…proste ne mala holcicka :)

Jeste me napadly MacLareny..nosnost maji vetsi, ale nevim prostorove.

banibag2
Extra třída :D 13170 příspěvků 09.11.10 10:36

Tak já můžu doporučit Hoco Monterio, velké dítě zvládne a velký nákup taky, naprosto bez problémů :palec:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 09.11.10 10:55

přiznám., že casual golfky jsem neměřila. ale S4 má zádovku 43cm, což není moc… jak je vidět na fotce, do callista se třeba opravdu takhle posadí můj Vojta a drobek teda není ani omylem.. ale prostě visí ty nohy…

šířka golfek bývá obecně kolem 30cm.

pokud máš možnost někde vyzkoušet, radila bych se mrknout na ty plika a zippy, jsou to takové „kočárky co neurazí“ :mrgreen: :mrgreen:
a nějaká dobrá duše by mohla změřit výšku zádové opěrky..

mikeškah
Kecalka 292 příspěvků 09.11.10 11:13

Mám doma též Cybex Callisto a jsou super odolné a prostorné :-)

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 09.11.10 11:38

Já mám Pliko, Samík vypadá výškově podobně jak tvůj malý, asi je o něco těžší (nebo min. v 10 měsících byl). Nad hlavou má místa bohatě, i kolem sebe, ještě mu vydrží dost dlouho. Určitě dýl, než autosedačka :lol:

Jediný problém je košík, má nosnost 2 kg. Teda prý, já v tom vozím víc, ale taky podle toho chudák vypadá. Trochu se mi prověsil a dole se mi prodřely díry, ale to už je osud. Těch 5 kg fyzicky ale uveze.

Nevýhoda trochu je, že ho prázdný neuřídím jednou rukou, takže když Samík ťape vedle, drží mě za ruku a já druhou rukou vezu kočár, na kterém je ještě naložené odrážedlo, připadám si trochu jak rozervanec :lol: :lol: :lol:

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 09.11.10 18:40

Já mám TFK Buggster, sice teda zatím s korbičkou, takže sporťák ti nezměřím. Jsou hodně lehké (cca 6kg) a plochu mají prý velmi dlouhou (co jsem četla v diskuzi), jsou prostorné. Do lehu nejdou úplně, cca 120°. Nemají polohování nohou.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 10.11.10 11:48

Tak jsem zúžila výbvěr na:

• Cybex - Callisto
  • MacLaren - Techno
  • Peg Perego - Pliko

Holky, které mýte Callisto..vypadá úžasně, ale nevadí, že úřední kolečka nejsou zdvojená ? To se mi právě líbí na MacLarenovi…jinak ty golfky bych chtěla na jízdu po Brně..tj. obchodní centra, ale dlažba z kočičích hlav..tak abych se neuvztekala :)))

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 11.11.10 12:14

TFK Buggster já mám tyto golfky a jsem spokojená malý má 30měs. měří 93cm a má tam prostor jak hrom i na nohy i při ležení jsou prostě super.Zvládají vše i terén nap.polňačka a kostky ve městě a do košíku dám taky celý nákup je dost velký přes celou plochu golfek.Já jsem měla asi další 2golfky a malý mi strkal nohy do koleček u Buggstera se ke kolečku nedostane což jsem ráda a spokojená.

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 11.11.10 13:01

Tak jestli můžu vstoupit do diskuze.Tak já nemám golfky za 7000,ale mám golfky Chicco Multiway a jsem spokojená.Jsou prostorné a velké.Ovládají dobře terén.Vozím v něm 2 leté dítě, které má 94 cm.Mohu doporučit.Jinak co se týče nákupního košíku,tak do žádnejch golfek by se neměl dávat těžkej nákup.Aby nepraskla ta konstrukce co je pod ním.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >