Velké nutkání močit

Anonymní
19.3.21 15:55

Velké nutkání na malou

Dobrý den, posledních pár měsíců mě trápí nutkání na malou ale pár dní je to strašné.
Jako bych měla něco v podbřišku co mě tlačí na ten močový měchýř nevíte co to může být? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30217
19.3.21 16:00

Zánět močového měchýře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 16:02

@Russet to může i bez dalších příznaků?

• Citovat
  • Nahlásit
30217
19.3.21 16:04
@Anonymní píše:
@Russet to může i bez dalších příznaků?
Šla bych k praktické s močí.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.21 16:09

Já tohle měla při zánětu močáku, ale nedávno také kvůli cystě na vaječníku, to bylo hodně nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30217
19.3.21 16:13

No a objednala se i na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 16:18

@Russet dobře dnes už asi nic vykend vydržím v pondělí Zajdu.. děkuju 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
30217
19.3.21 16:18
@Anonymní píše:
@Russet dobře dnes už asi nic vykend vydržím v pondělí Zajdu.. děkuju 🙂

Jestli chceš utrácet, je i domácí test na zánět močáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
19.3.21 16:30
@Anonymní píše:
Dobrý den, posledních pár měsíců mě trápí nutkání na malou ale pár dní je to strašné.
Jako bych měla něco v podbřišku co mě tlačí na ten močový měchýř nevíte co to může být? :,(

Tak tohle jsem měla 2roky v kuse…byl to děs. Byla jsem na vyšetření pila urologické čaje atd…nic nepomohlo.Psk to ze dne na den přešlo. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 16:32

@Annabela11 přesně tohle mám já od prvního porodu při prvním zánětu který jsem prodělala v roce 2019 byla jsem na gynekologii i urologii nic chtěly mi dát něco ať to tolik necítím ale nedali protože kojim..ale už se to táhne též 2 roky něco a jeto hrůza.

• Citovat
  • Nahlásit
5956
19.3.21 16:52

Kup si kanadské brusinky ( lékárna) a hodně pij a buď v teple pomůže taky co nejteplejší vana a i když je to řekl do té vany se i klidně vycurej pak se osprchuj nahrivatko a pod peřinu ale je i důležité vypít 3 až 5 litrů tekutiny za den podle toho jak piješ normálně. To ti pomůže na zánět močálů když to není to ještě extra moc rozjetý. Jinak antibiotika ale to až doktor. Ale může to být i gynekologické každopádně ti tohle neuškodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat