Velký stud

Anonymní
30.3.17 17:11

Velký stud

Ahoj, omlouvám se za anonym, stydím se :oops:. Chci se Vás zeptat, jestli se taky tak stydíte, když jdete na gyndu? Já hrozně, kvůli studu to i zanedbávám… Vůbec nevím co dělat, vždy se úplně trepu studem a odporem. Jsem divná? Jak to vnímáte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3397
30.3.17 17:13
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, stydím se :oops:. Chci se Vás zeptat, jestli se taky tak stydíte, když jdete na gyndu? Já hrozně, kvůli studu to i zanedbávám… Vůbec nevím co dělat, vždy se úplně trepu studem a odporem. Jsem divná? Jak to vnímáte vy?

I u ženy?

Jasně, asi nikomu to není úplně příjemné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
30.3.17 17:13

No tak potěšení z toho nemám, ale musí to být. Přežiju to. Zdraví máme jen jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 17:17

Gynekologie

Já bych řekla že je to trochu normální že ne každá ženská se ráda někde vystavuje. Jen bych si vždycky řekla že je to přece jen doktor a na gynekologii je potřeba chodit pravidelně. Při porodu bych řekla že jste taky něřesila kdo zrovna vám tam kouká :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.17 17:21
@Jakub92 píše:
Já bych řekla že je to trochu normální že ne každá ženská se ráda někde vystavuje. Jen bych si vždycky řekla že je to přece jen doktor a na gynekologii je potřeba chodit pravidelně. Při porodu bych řekla že jste taky něřesila kdo zrovna vám tam kouká :D.

Tak já ještě nerodila, ani pohlavní styk jsem ještě neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
30.3.17 17:22

Tak asi žádném to není příjemné. Ale jít se tam musíš ;) vydržet se to dá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27066
30.3.17 17:23

Já mám doktora, který má strašný hlody a je samej vtípek, takže se celou kontrolou prořehtáme a mě vůbec nepřijde, že tam ležím rozcapená. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 17:25

Aha, nějak mě to nenapadlo když to píšete na emiminu. Tak ale ani tak není potřeba se stydět gynekoložka už viděla toho spousty včetně ruzných pohlavních nemocí apod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1959
30.3.17 17:27

Jako nic extra, ale beru to jako normální věc, chodím k ženě a jsem ráda, ehm no furt lepší jak zubař :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 17:27

@micta man taky takovou doktorku se sestrou. Tuhle sem se na neco ptala a mudra mi zacala vysvetlovat, jenze se zastavila, jak si nandala rukavice :lol: takze ja tam na rozhodnozce, doktorka mi vysvetlovala, do toho se vlozila jeste sestra a krom vasnivy debaty se nic nedelo :lol: kdybych mela alespon ty nohy u sebe, bylo by mi to prijemnejsi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
30.3.17 17:28
@Anonymní píše:

Já jsem si zvykla právě v době kdy už ani nešlo o mě, jednak vyšetření u dr, jednak třeba jsem nenáviděla odběry, na všechno jsem si zvykla když jsem byla těhotná. Člověk tak nějak dospěje. Návštěvy u lékaře jsou důležité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
30.3.17 17:34
@Anonymní píše:

No, hned jsem si říkala, že určitě nemáš děti.. Na vše se dá zvyknout.. A kolem porodu je toho tolikero vyšetření a člověk má úplně jiné starosti, že to pak většinou už tak neprožívá..
Kolik ti je? Neboj, příjemné to asi není nikomu, ale dá se to zvládnout a časem se ten tvůj odpor bude otupovat.. (tedy pokud nemáš za sebou nějakou negativní zkušenost at už od lékaře nebo nějaké obtěžování nebo tak)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1187
30.3.17 17:35

Záleží i na doktorovi. Pokud je příjemný, profesionální, a třeba já bych nikdy nešla k muži. Mám mladou, skvělou doktorku a jsem celkem v klidu, jasně, že se v tom asi nikdo nevyžívá. Některé ženy by zase nešly k ženě. Ale pro mě to hodně ovlivňuje. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5700
30.3.17 17:38

Tak já se třeba nestydím vůbec a to nejsem žádný exibáč v běžném životě :mrgreen:. Je to jejich práce :nevim:. Ale chodím zásadně k ženám, chlapi jsou…chlapi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
30.3.17 17:43

Já jsem se trochu styděla, když jsem chodila k chlapovi.. Pak jsem to změnila a začala jsem chodit k doktorce a pomohlo to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama