Velmi silná menstruace - jaké vložky?

Anonymní
8.3.21 20:08

Velmi silná menstruace - jaké vložky?

Ahoj, můžu poprosit o Vaše typy na spolehlivé vložky, případně něco místo nich? Je to dva roky, co jsem začala při menstruaci abnormálně krvácet, menses mám 20 let, celou dobu dřív byla menses normální, běžná. Když se to stalo poprvé, myslela jsem, kdo ví co se neděje, manžel se mnou spěchal do nemocnice. Tam ale na nic nepřišly, jen prostě velmi silná menstruace, asi náhoda. Od toho měsíce se to pak ale opakovalo, začala jsem časem být chudokrevná, ale pokaždé se to samo zastaví, nicméně při menstruaci je to něco. 3/4 roku jsem si musela každý měsíc vzít neschopenku, protože to ze mě teklo všude, do bot, kalhoty nasáklé, jako bych se pomočila. Pokud jsem někde seděla, tak sedadlo nacucané krví, samozřejmě že vše teklo ven z vložky, nosila jsem dvě, porodnické, inkontinentní, tampon + vložka, ale to množství krve tyto pomůcky nepochytaly. Omlouvám se za detaily, ale snažím se vysvětlit, že si ve svém věku běžně umím nakoupit vložky, ale že jsem začala mít v tomto směru opravdu speciální potřeby. Nemáte některá typ co s tím? Teď jsem za současné situace doma a pracuju tady, ale taky mě nebaví se pořád sprchovat a ze všech židlí atd. čistit krev. Předem necítím nic, prostě náhle je té krve spoustu a nestihnu ani vstát :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2109
8.3.21 20:11

A na gynde nic? Me to delala cysta po porodu..hruza, pouzivala jsem ten nejvetsi kalisek, vlozky always, ty nejvic night plus mens kalhotky… pomohla az antikoncepce, pri ktere se prestsla delat cysta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5265
8.3.21 20:21

Zkoušela jsi zároveň silný tampon a pořádnou vložku s křidélky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
8.3.21 20:22

Bacha, to je zase ten troll s vložkami a krví, nereagujte. Admin@

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
8.3.21 20:22

Omyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 20:24

@vendulaaa Jasně, mockrát. Toto nestačí. Veškeré běžné značky bez šance. Jediné co trochu fungovalo ty inkontinetní, ale ani to nestačilo, pak už leda pleny, ale to :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
5265
8.3.21 20:24

@Alriga to už tu bylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 20:25

@Alriga Co to plácáš, nejsem žádný troll. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 20:26

@vendulaaa to nevím, ale já se ptám opravdu. Nejsem troll. Vážně ne.

• Citovat
  • Nahlásit
5265
8.3.21 20:28

Antikoncepci nechceš zkusit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 20:28
@Melodie91 píše:
A na gynde nic? Me to delala cysta po porodu..hruza, pouzivala jsem ten nejvetsi kalisek, vlozky always, ty nejvic night plus mens kalhotky… pomohla az antikoncepce, pri ktere se prestsla delat cysta

Na gyndě jsem byla opakovaně kvůli tomu, dokonce v nemocnici. Mám myom, hodně křečových žil na děloze a po čtyřech porodech, ale ten myom mám dlouho, křečové žíly též, rodila jsem taky už dřív a ten problém s menstruací začal z ničeho nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 20:31

@vendulaaa Při té nízkohormonálné krvácím celý cyklus a ty dvouhormonové se mi moc brát nechce, samozřejmě je to jedna z možností, ale podle doktorů nejsem nemocná, nebo jak bych to napsala. Jen mám hodně silnou menses.

• Citovat
  • Nahlásit
5265
8.3.21 20:33

Tak babský recept: vymačkat jeden celý citron a vypít. Den před ms a pak každý den MS…
Mělo by to zmírnit intenzitu a zkrátit trvání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3716
8.3.21 20:38
@Anonymní píše:
Ahoj, můžu poprosit o Vaše typy na spolehlivé vložky, případně něco místo nich? Je to dva roky, co jsem začala při menstruaci abnormálně krvácet, menses mám 20 let, celou dobu dřív byla menses normální, běžná. Když se to stalo poprvé, myslela jsem, kdo ví co se neděje, manžel se mnou spěchal do nemocnice. Tam ale na nic nepřišly, jen prostě velmi silná menstruace, asi náhoda. Od toho měsíce se to pak ale opakovalo, začala jsem časem být chudokrevná, ale pokaždé se to samo zastaví, nicméně při menstruaci je to něco. 3/4 roku jsem si musela každý měsíc vzít neschopenku, protože to ze mě teklo všude, do bot, kalhoty nasáklé, jako bych se pomočila. Pokud jsem někde seděla, tak sedadlo nacucané krví, samozřejmě že vše teklo ven z vložky, nosila jsem dvě, porodnické, inkontinentní, tampon + vložka, ale to množství krve tyto pomůcky nepochytaly. Omlouvám se za detaily, ale snažím se vysvětlit, že si ve svém věku běžně umím nakoupit vložky, ale že jsem začala mít v tomto směru opravdu speciální potřeby. Nemáte některá typ co s tím? Teď jsem za současné situace doma a pracuju tady, ale taky mě nebaví se pořád sprchovat a ze všech židlí atd. čistit krev. Předem necítím nic, prostě náhle je té krve spoustu a nestihnu ani vstát :oops:

Ahoj, úplně s tebou soucítím, taky mám silnou menstruaci, resp. první dva dny a noc mezi nimi (většinou to dostanu ráno). Používám vložky Always ultra secure night. Přes den mám vždy jednu a k tomu tampón, který ovšem proteče během chvilinky. Na noc si beru 4 vložky (vystelu si s nimi kalhotky, už na to mám trik). Tampón nechci mít celou noc kvůli syndromu toxického šoku, navíc by stejně hned protekl (používám ten nejsilnější Ob). Ty 4 vložky to nějak drží, i když někdy taky proteču. Jinak bohužel nevím, co vyzkoušet, protože mě to taky štve a to ty to máš ještě mnohem horší. Držím palce. Jo ještě jsem přemýšlela na tu první noc prostě plenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
8.3.21 20:46
@Anonymní píše:
Na gyndě jsem byla opakovaně kvůli tomu, dokonce v nemocnici. Mám myom, hodně křečových žil na děloze a po čtyřech porodech, ale ten myom mám dlouho, křečové žíly též, rodila jsem taky už dřív a ten problém s menstruací začal z ničeho nic.

Jeste jsem si vzpomela, ze mi na to doktorka napsala nejaky prasky, neco od D myslim, ale nepamatuju se a nemuzu je najit ted :zed: davaji se na silnou ms nebo treba pred operaci, aby mirnili krvaceni..kdyz si hradi pacient sam, tak je tam velky doplatek 500kc, ale je mozne napsat je i na pojistovnu, zkus se na to na gynde zeptat..me rikala doktorka, ze ascorutin a podobne je na nic, ze pomaha jen tohle, ale je to jen na predpis..vzdy se to melo zacit brat snad nejak 3 dny pred terminem ms a behem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat