velmi střídavé nevolnosti

4856
1.2.07 21:13

velmi střídavé nevolnosti

Ahoj ženský, jsem na začátku (6t1d) a tak trošku plaším. Teď tady asi budu časteji. :wink:
Vím, že je to velmi individuální. Tak týden jsem měla silné nevolnosti ráno od probuzení až do usnutí a dnes jsem byla celý den v pohodě. Je to normální mít takhle střídavé pocity? Prostě se bojím, aby všechno fungovalo tak jak má.
Také mi příjde, že mi úplně jinak pracuje zažívání. Nadýmá mě asi všechno, co sním, a přitom mám zácpu. 8O

Předem dík za všechny komentáře.
V.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

468
1.2.07 21:47

ruznorodost pocitu je uplne normalni. Mohly Ti nevolnosi skoncit a nebo si proste daly na den pauzu. Taky je uplne normalni, ze jsou jidla ktera ti normalne nevadi a ted je nemuzes ani vystat. Jen na tu zacpu si davej pozor, jez hodne ovoce , zeleniny, celozrne pecivo a pohybuj se. Pokud se bude jednat o vetsi (nekolik dni) zacpu, tak se porad i s doktorkou. Ja jsem mela se zacpou velke problemy u obou deti. Trochu mi pomahala Lactulosa (vlaknina, diteti nijak neublizuje).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
2.2.07 08:21

Ahoj,
casove jsme na tom asi stejne. Ja zase premyslim, ze zadnou nevolnost necitim, coz rikaji vsechny, ze jim alespon trochu blbe bylo (no mozna to jeste prijde). Jedine, co jsem si vsimla, ze se mi (mnoo jak to nazvat :lol: ) zrychlila peristaltika strev a dost boli prsa.
Jeste uvidime u doktora jsem jeste nebyla (viz moje otazka nekde jinde), ale v pondeli se jdu vnutit. :D

Ale se zacpou jsem mivala problemy driv - co mi pomohlo - primerene pit (pry prolivani vodou taky neni az tak dobry) a cviceni (pred otehotnenim i ted cvicim cviky od Mojzisove- coz muzu doporucit i na zada a vubec na rozumny hybani) a dobre omyte susene svestky.

• Citovat
  • Upravit
9674
2.2.07 09:15

Ahoj, já zas nevolnosti ze začátku neměla, akorát mě děsně bolelo břicho(prý jak se napínají vazy kolem dělohy), budilo mě to i ze spaní. Taky sem měla strach, jestli je to normální…Pak tohle přestalo někdy kolem 8.týdne a začlo mi bejt blbě. Ale taky to mam střídavě, jeden den zvracim, další 2 dny nic, teď sem měla dokonce tejden pauzu a předevčírem zas…A co je zajímavý, že to nejsou ranní nevolnosti, ale večerní. A zvracim výhradně kolem 10 večer :lol:
Každá to holt máme jinak. Tak vydrž :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2569
2.2.07 09:15

Ahoj Moth, já těhu sice nejsem, řadím se k čerstvým snažilkám, ale taky mívám někdy problém se zácpou - a pomohlo mi Psyllium - je to přírodní vláknina, která se v menším množství může užívat i v těhotenství. A 100g stojí kolem 50 Kč.
http://www.psyllium.cz/index.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5357
2.2.07 10:24

Ahojky,
přesně jak píšeš, je to individuální. Já jsem blinkala až do cca 6. měsíce, všechny možný rady - jako zázvor, kola, sušenka..a podobně absolutně nepomohly, ale my maminky vydržíme všechno, když je to pro miminko. Takže se nestresuj a jediný co můžu poradit, je vlézt si do pelechu a odpočívat…samo to odezní. Já jsem např. blinkala cestou domů…venku asi 3× jsem si označkovala cestu různě v parcích…myslela jsem, že je to má poslední hodina…pak jsem přišla domů a nic mi absolutně nebylo a mohla jsem si dát klidně řízek :D . A neboj, blinkání miminku absolutně nevadí, naopak jsem četla, že když maminka v těhotenství blinká, tak to snižuje riziko potratu. To zvládneš!!!

Přeji zdravé miminko a pohodové těhotenství.

Papa

Pavlička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4856
2.2.07 18:44

Ahoooj,

tady mě to fakt baví. Nevím, jestli to tak také vnímáte, ale není nic lepšího, než přečíst si názory někoho, kdo je ve stejné situaci, jako vy. Musím říct, že mi to moc pomáhá.

Ono je úplně jedno, kolik člověku je, aby si připadal jako totální ignorant:)))

Dneska mi bylo zase fajn, až teď večer na únavu, a na oo, jsem nebyla dva dny :oops:

Všem vám přeju pohodičku a ať to všechno dobře dopadne :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama