Věnuje se vašemu dítěti i tatínek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michalka310789
Nováček 1 příspěvek 15.11.18 23:19
Venuje se tatinek diteti

Ahoj maminky. Mame jedno dite, 11m stare. Venuji mu spoustu casu na hrani, prochazky a jine. Proste me bavi si s nim uzivat. Ale prijde mi, ze muj manzel, jak prijde z prace, tak se zepta, jestli nezlobil, da mu pusu a jde si delat praci k PC. Kdyz uz se mu venuje, protoze na nej tlacim, tak mi prijde, ze ho to ani nebavi. Je mi z toho smutno. Prala bych si, aby ho vice “bral”. Kdyz mu reknu, ze na nas nema cas, rekne mi, ze musi vydelavat ( coz chapu ) a ze v tomhle veku si nema s nim ani co hrat. Jak to mate vy prosim??? Venuje se otec Vasim nejmensim a bavi ho to?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 15.11.18 23:34

Od 7mesicu veku kluku jsem byla zpatky v praci takze se venovat musel i kdyby nechtel. Vylozene hrat si s nima taky moc neumel, ale vylety byly jeho domena. Nejdriv s kocarem, pak dite v krosne, pozdeji koloodrazedlo, kolo, brusle. Doma to sice po prichodu z odpoledni vypadalo jak po vybuchu, ale deti max spokojeme
A pak jsem taky velmi brzy zavedla ritual vecerniho cteni. Ten kdo prisel pozde z prace sel cist, aby si ten co je mel cele odpoledne na hrbu chvili odpocinul.

neila
Extra třída :D 10805 příspěvků 15.11.18 23:35

@Michalka310789 ano, věnuje. Od narození. Dokonce je i přebaloval (u nejmladší dodnes). Procházky z kočárkem byly samozřejmostí. Koupání je výhradně jeho chvilka dodnes (koupe obě děti najednou). Pak uspává. Na střídačku, jednou staršího, jednou mladší, jak se domluvíme. Ráno se starším vstává, obstará ho a vodí do školky. V neděli ráno s ním v 7. vstává, aby stihli v 8 bruslení. Přes léto jsme často na kolech, nebo klidně s dětmi jede sám, když potřebuji uvařit, uklidit, nebo se mi prostě nechce a mám chuť si v klidu vypít kafe na zahradě. Nebo si s nimi staví lego, jezdí autodráhou, vezme je sebou na zahradu, kde mu „pomáhají“, nebo s nimi jen tak blbne… Ano, tatínek u nás není statista, ale funguje na 100%. A stíhá i nadstandardně vydělávat.

Martassek
Kecalka 228 příspěvků 15.11.18 23:36

11-ti měsíční je ještě v podstatě žvatlající slintající mimino… :lol: To ty chlapy moc nebere. Já byla smutná, když mi manžel nehladil sám od sebe bříško, nebo se tak nevěnoval miminku a když jsem mu to řekla, že me to mrzí, tak mi na to řekl, že chlapy mimina nebaví. Ale jakmile povyrostou a už komunikují, tak to je pro táty to pravé. A opravdu… Jakmile byly dcerce tak ty dva roky, tak začali ti dva být opravdoví parťáci. Teď je to tatínkova holčička. Jezdí spolu na kole, řádí na hřišti a já jim kolikrát i překážím… :lol: Neboj, začnou si to spolu užívat… :kytka:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 15.11.18 23:42

Jo vždy se věnoval. Jako novorozence choval když celý večery řvala, přebaloval, vozil, dělal blbosti, chodí na hřiště a teď když už je předškolák, tak si hraje i s barbínama

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 16.11.18 00:59

Tak se budeme předhánět či chlap je víc ženská… A další kolo či ženská je víc chlap…

Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 16.11.18 01:05
@Michalka310789 píše:
Ahoj maminky. Mame jedno dite, 11m stare. Venuji mu spoustu casu na hrani, prochazky a jine. Proste me bavi si s nim uzivat. Ale prijde mi, ze muj manzel, jak prijde z prace, tak se zepta, jestli nezlobil, da mu pusu a jde si delat praci k PC. Kdyz uz se mu venuje, protoze na nej tlacim, tak mi prijde, ze ho to ani nebavi. Je mi z toho smutno. Prala bych si, aby ho vice “bral”. Kdyz mu reknu, ze na nas nema cas, rekne mi, ze musi vydelavat ( coz chapu ) a ze v tomhle veku si nema s nim ani co hrat. Jak to mate vy prosim??? Venuje se otec Vasim nejmensim a bavi ho to?

Ano, věnoval. Ale nechala jsem ho i vydechnout po práci. Věnuje se mu dodnes. Řekla bych, že si to užívá.

Hoa Mai
Kelišová 5800 příspěvků 21 inzerátů 16.11.18 01:29

@Michalka310789 Venuje se jim od narozeni,krome kojeni dela vse,co ja. Miminkum se venuje nejcasteji tak,ze si ve vanicce hraji s vodolepkami nebo si s nimi lehne a povida jim u takovych tech miminkovskych plastovych nebo latkovych knizek.Coz jsem strasne rada,protoze to zas nebavi me. :)

DuhovaaViila
Povídálka 32 příspěvků 16.11.18 03:05

Manzel se nasemu temer 4,5 mesicnimu miminku venuje. Husta, prebaluje, dela opicky, v koupani se pravidelne stridame. Je rad, ze pomalu zaciname s prikrmy a bude moct krmit, kdyz nemohl kojit :lol:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 16.11.18 05:00

No kde ty chlapy berete. :lol: u nas si chvilku prohraje, zablbne, ale nekoupe, nepřebaluje a jídlo dá, až když mu řeknu. :lol: a pokud má hlídat, je to styl sbalím dítě a jdu k babičce :lol:

Ju21na
Kecalka 226 příspěvků 16.11.18 05:33

Manžel se také cca. do roka nevěnoval a také mi to neskutečně vadilo a měli jsme kvůli tomu doma dusno :pocitac: Občas tedy prebalil, postupně aspoň začal večer koupat. S kočárkem byl možná 7×. Ale po tom roce a čtvrt, když už malý začal komunikovat, se to zlomilo a dnes už spolu sekaji dřevo, vrtaji, montují a dělají hromadu věcí spolu. Když se ohlédnu, tak ho ve finále chápu - co s miminem :mrgreen: Jo a když už jsem byla totálně vyčerpaná, dala jsem malého na 2 dny k babičce a aspoň maličko se zregenerovala :lol: :mavam:

Kriss Tina
Kelišová 6016 příspěvků 16.11.18 06:24

Můj ex a bio otec syna si s ním nehrál, ani když byl miminko ani ve 2 letech když už syn běhal, zvatlal a byl samostatný. Seděl u pc a kolikrát na mě volal ať si malého vezmu že ho otravuje. Tak ten vztah pro mě budoucnost neměl. Můj současný přítel je úplný opak, děti miluje, stará se o syna jako by byl jeho vlastní, uvaří mu, vykoupe, obleče, vodí ho do skolky, hraje se s ním, čte pohádky, učí ho sportovat, bere ho na výlety. Malej si s ním nakonec chce hrát víc jak se mnou :lol: teď čekáme druhé a prožívá to víc jak já. Na každý uzt kam se mnou nestihne kuli praci jít mu musím povinně přinést novou fotku, aby viděl jak to pokračuje a věřím že to bude super táta hned od narození :) jedné co Teda nedává, je přebalování, utírání zadku, odsávání nudlí při rýmě, nebo když je malému zle a zvrací, ale tak to beru ne každý na to má žaludek :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 16.11.18 06:39

Muj je lepsi s vetsimi detmi, mimina chvili podrzi,nebo veme do kocaru (spis az druheho, prvbiho ani moc ne), ale postupne se chytal, s triletakem se vyblbne podstatne lip nez ja.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 16.11.18 06:40
@Amelie30 píše:
No kde ty chlapy berete. :lol: u nas si chvilku prohraje, zablbne, ale nekoupe, nepřebaluje a jídlo dá, až když mu řeknu. :lol: a pokud má hlídat, je to styl sbalím dítě a jdu k babičce :lol:

Pokud nekdo dospely a svepravny neni schopny obstarat zakladni peci o sve dite jako nakrmeni, prebaleni a vykoupani, tak je to jen a jen o jeho lenosti, pohodlnosti a sobeckosti. To je ten rozdil mezi starajicimi se a nestarajicimi se tatinky. ;)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 16.11.18 07:05

Jo, od narození se manžel staral, protože jsem dodělávala školu - nic jinýho mu nezbylo :mrgreen: od deseti měsíců je s malou na rodičáku, užívaj si to oba. V létě jsem byla tři noci pryč, žádnej problém, s malou pomocí babiček to zvládli jak nic. Když byla minimimino, tak to hlídal fakt protože musel, nijaká zvlášť sranda s ní nebyla, ale pak jak už byla větší (půl roku a dál) tak to už ho bavilo. Občas teda zapomenou vyčistit zuby a občas přijdu domů a malá je oblečená ve svátečních šatech, protože mu přišly pod ruku ve skříni a nenapadlo ho, že jsou sváteční, ale jinak skvělý :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >