Věrný až moc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 15:57
Věrný až moc

Ahoj ahoj. Jak to cestu všude po internetu, příběhy a články nedá mi občas uvažovat i tak hloupě jako teď. :D
Věrnost mužů.
Já jsem s tím svým 8 let. Teď čekáme prvorozeného. Po sexuální stránce si myslím v rámci možností dobrý. Jsme mladí, ale dělí nás práce, tak soulozime spíše víkendově nebo po telefonu. Na to, že mám od sebe ale chlapa týdne 600km daleko jsem naprosto klidná. Co se týká té věrnosti. Zavoláme si, napíšeme.
Naopak když je doma, neustále si máme co říct, poztezovat si atd. pak se třeba jen tulime v posteli, něco podnikneme na výlety, návštěvy.
Nikdy přede mnou netajil mobil, telefonát, nic. Telefon máme propojeny na internetovém účtu, táže 2v1 jakoby.
Se ženskýma se nekamarádí, s lecjakou usměvavou neflirtuje, nevšimla jsem si ani že by se po nich otáčel, na pivo ani za kamarády moc nechodí a všude mi nabídne, zdali chci jít s ním.
Samozřejmě, že mě občas štve, když něco neudělá nebo bordelari, ale ve finále si říkám, že mám dobrého chlapa tak proč měnit :D
Tak mi neříkejte, že se ještě nanejde věrný, hodný chlapec který za 10 let neuteče :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9685 příspěvků 02.08.19 16:01

Nebo velmi velmi chytrý :lol:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7933 příspěvků 02.08.19 16:03

Tak gratuluju…ta poznámka, že chceš „měnit“ je pochopitelně jen jakoby, že :lol:

robinka
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 02.08.19 16:03

8o Chlubis se, nebo si stěžujes? Bud rada a dej si bacha, at to nezakriknes, ne? :roll:

Lama Lama
Hvězda diskuse 54392 příspěvků 02.08.19 16:04

No, krapet předčasné hodnotit.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 02.08.19 16:06

Třeba si jen čekatelka na emiminu :nevim:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7933 příspěvků 02.08.19 16:06

A píšeš, že jste mladý… Omg sms jsou pro dinosaury ne? Takže z telefonního účtu fakt nic nepoznáš… :D

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 16:08

Jen jestli chlapec nebude moc chytry, nebo nema vsechno toto tech 600km daleko :mrgreen:

Theli
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 02.08.19 16:09

Můj ex se choval stejně jako ten tvůj, a teda věrný nebyl :mrgreen: Jen nebyl blbec a věděl dobře, jak se má chovat… Doma hodňousek, a venku… :pocitac:

jege
Závislačka 3621 příspěvků 02.08.19 16:11

Buďto je na nějakou nevěru ještě moc brzo nebo toho má dost „v práci“, kde nehrozí, že ho manželka nebo někdo známy načapá s milenkou.

Premek_Orac
Kelišová 5450 příspěvků 02.08.19 16:16
@Anonymní píše:
Ahoj ahoj. Jak to cestu všude po internetu, příběhy a články nedá mi občas uvažovat i tak hloupě jako teď. :D
Věrnost mužů.
Já jsem s tím svým 8 let. Teď čekáme prvorozeného. Po sexuální stránce si myslím v rámci možností dobrý. Jsme mladí, ale dělí nás práce, tak soulozime spíše víkendově nebo po telefonu. Na to, že mám od sebe ale chlapa týdne 600km daleko jsem naprosto klidná. Co se týká té věrnosti. Zavoláme si, napíšeme.
Naopak když je doma, neustále si máme co říct, poztezovat si atd. pak se třeba jen tulime v posteli, něco podnikneme na výlety, návštěvy.
Nikdy přede mnou netajil mobil, telefonát, nic. Telefon máme propojeny na internetovém účtu, táže 2v1 jakoby.
Se ženskýma se nekamarádí, s lecjakou usměvavou neflirtuje, nevšimla jsem si ani že by se po nich otáčel, na pivo ani za kamarády moc nechodí a všude mi nabídne, zdali chci jít s ním.
Samozřejmě, že mě občas štve, když něco neudělá nebo bordelari, ale ve finále si říkám, že mám dobrého chlapa tak proč měnit :D
Tak mi neříkejte, že se ještě nanejde věrný, hodný chlapec který za 10 let neuteče :lol:

To je dobre, ze je takovy, ikdyz na zenskych kamaradkach nic spatneho neni.
A co ty? Take tak vzorna?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 16:17

Já nevím. Z vlastní zkušenosti - tomu, že mě podvádí jsem nevěřila ani v momentě, kdy to prasklo! Tak moc byl důvěryhodný, zásadový, čestný, pravdomluvný. Indicie nula…a přesto - podváděl, lhal… :cert:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 16:18

Ale na druhou stranu si to uzivej! :kytka:.ja si to uzivam uz 13let i kdyz jestli me ten zmetek neco to :cert:…Fakt ze mu ty deti necham a tradaaaa :cert: :mrgreen:.
Fakt pozor, aby si to ale nezarekla, jste spolu osum defakto bezstarostnych let, ale nejvetsi zkousky vas teprve cekaji a pak to teprve byva bud a nebo.

AnnieTRoj
Kecalka 368 příspěvků 02.08.19 16:19

Já si také myslím, že mi ten můj za 10 let neuteče, ale na 100 % to nikdy tvrdit nemůžu. To netvrdí ani mamka, která je vdaná 30 let a mají perfektní manželství. Jinak nechápu smysl příspěvku. Utéct může kdykoliv, ale nemá cenu na to myslet. Jediný na co bych myslela je, abych případně nezůstala s igelitkou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 16:21

Tak v práci je denně pořád jinde :D takže nějaký tajný život by musel mít na každým rohu.
A kdyby mu měli chodit zprávy asi by si trochu hlídal mobil i doma a do ty práce mě nebral s sebou, ale těhotná takovou dálku nedávám. Ale nejsem žádná stíhačka, takže mu věřím :D
Nevím, jen mě ty špatný konce prostě nějak hltí. Nevěřím tomu, že neexistuje prostě věrný a férový chlap. Nevěřím že některá z vás nemá doma.
A kecy jak je chytrý nebo má jinde, to mě nerozhodí holky nerejpejte, štěstí že jsem takový šmejd urejpany jako vy :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama