Jak ho slušně poslat do ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 14:10
Jak ho slušně poslat do ...

Ahoj, asi se potřebuji hlavně vypsat…mělo by mě to nehcávat klidnou, ale ten cholerik uvnitř mě by otmu člověku nejradši ukopnul hlavu. :D

Otravuje mě můj ex z Řecka - byli jsme spolu krátce, chvilku po rozchodu s mým přítelem, protože jsme k sobě nedokázalajít cestu. Jenže jsem zjistila, že tohleto bylo ještě mnohem mnohem horší. 25, už 4 roky pracuje na plný uvazek, ale furt žije u rodičů v bytě, v pokoji se svým bráchou. Samozřejmě jim nedává ani flundru, maminka mu dává ještě kapesný. :D
Já mám vlastní byt, našlápnuto pracovně velmi dobře a tenhle hňup, kterého zajímají akorát diskotéky, cigarety, oblečení a gel na vlasy mi neustále píše, jaké jsem dítě a hloupá apod. Pak se mi omlouvá a pak zase…Původně se chtěl stěhovat do Německa, no jenže nějak nezvládnul jazyk. Gramatika jeho angličtiny je také dost šílená. Pak, že půjde do Čech :-D
A teď mi začal psát, jak si našel novou holku, co dělá zpěvačku v jendom hotelu na sezonu, že je z Finska a že se tam s ní odstěhuje a bude happy, protože je mnohem lepší v posteli než já. :-D Jako fakt. A když jsem mu napsala, že je mi to celkem jedno, že mám svůj život, tak mě začal napadat, že ho určitě miluju apod. No a za dva dny zase omluvy. Vždy, když si ho někde zablokuju, najde mě jinde…

Napsala jsem mu, že bez znalosti jazyka a vůbec bude ve Finsku prd platnej a že by měl konečně dospět a čekala jsem, že přestane, ale ne.. :zed: :zed:

Nevíte, jak se takového magora zbavit?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 02.08.19 14:12
@Anonymní píše: Nevíte, jak se takového magora zbavit?
  1. Nezačínat si s takovými magory z nouze.
  2. Prostě mu neodepisovat. :nevim:
Pipet
Generální žvanilka 24300 příspěvků 02.08.19 14:12

Naprosto ignorovat, když někde napíše, zablokovat bez slova. Co jiného?

lennkaa
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 02.08.19 14:12

Vsude zablokovat, ignorovat.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 02.08.19 14:15

Tak si ho znovu blokni jakmile ti zas napíše na jiný profil, nechápu co tu je k řešení.. ;) :roll: Když tě tak strašně se.re, tak mu neodepisuj.. No jó, jenže ego je silnější co? :palec: :P

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 14:17

Proc mam pocit, ze uz si podobnou diskusi zakladala nedavno :think:…Koukam, ze stejne porad jedes to stejny a pises si s nim.Mne to pripada, ze si v tom libujes a taky ti to dodava ego, jinak bys ho ignorovala prece :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 14:18
@Zwetta píše:
Tak si ho znovu blokni jakmile ti zas napíše na jiný profil, nechápu co tu je k řešení.. ;) :roll: Když tě tak strašně se.re, tak mu neodepisuj.. No jó, jenže ego je silnější co? :palec: :P

No joo, nebudu dělat svatouška. :D Vždycky mě tak rozčílí, že ot prostě nedám, on to neni jeho záměr, tak chytrej zase neni, ale proboha… :D Když byl tenkrát u mě doma, tak byl v šoku, že mám myčku… :potlesk:
Já bych to prostě nejradši nějak usměrnila tím, že dá pokoj a nebude tak nahněvaný, víte, nějaké chytré slovo

Keyllah
Extra třída :D 12902 příspěvků 02.08.19 14:23
@wildcherry píše:
Proc mam pocit, ze uz si podobnou diskusi zakladala nedavno :think:…Koukam, ze stejne porad jedes to stejny a pises si s nim.Mne to pripada, ze si v tom libujes a taky ti to dodava ego, jinak bys ho ignorovala prece :roll:

souhlas, už to tu bylo víckrát a je to pořád dokola...…….

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 14:24
@Anonymní píše:
No joo, nebudu dělat svatouška. :D Vždycky mě tak rozčílí, že ot prostě nedám, on to neni jeho záměr, tak chytrej zase neni, ale proboha… :D Když byl tenkrát u mě doma, tak byl v šoku, že mám myčku… :potlesk:
Já bych to prostě nejradši nějak usměrnila tím, že dá pokoj a nebude tak nahněvaný, víte, nějaké chytré slovo

Co svatouska, ale blbku hlavne

Keyllah
Extra třída :D 12902 příspěvků 02.08.19 14:24
@Anonymní píše:
Já bych to prostě nejradši nějak usměrnila tím, že dá pokoj a nebude tak nahněvaný, víte, nějaké chytré slovo

to slovo je „SBOHEM“

Lexter
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 02.08.19 14:25
@Keyllah píše:
souhlas, už to tu bylo víckrát a je to pořád dokola...…….

Tak je to přece se všemi tématy. Co bysme tu jinak dělali než omílat to samé stále dokola. :lol:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 14:26
@Lexter píše:
Tak je to přece se všemi tématy. Co bysme tu jinak dělali než omílat to samé stále dokola. :lol:

Od stejne zakladatelky to stejny ale

Klopotkova
Extra třída :D 12964 příspěvků 02.08.19 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj, asi se potřebuji hlavně vypsat…mělo by mě to nehcávat klidnou, ale ten cholerik uvnitř mě by otmu člověku nejradši ukopnul hlavu. :D

Otravuje mě můj ex z Řecka - byli jsme spolu krátce, chvilku po rozchodu s mým přítelem, protože jsme k sobě nedokázalajít cestu. Jenže jsem zjistila, že tohleto bylo ještě mnohem mnohem horší. 25, už 4 roky pracuje na plný uvazek, ale furt žije u rodičů v bytě, v pokoji se svým bráchou. Samozřejmě jim nedává ani flundru, maminka mu dává ještě kapesný. :D
Já mám vlastní byt, našlápnuto pracovně velmi dobře a tenhle hňup, kterého zajímají akorát diskotéky, cigarety, oblečení a gel na vlasy mi neustále píše, jaké jsem dítě a hloupá apod. Pak se mi omlouvá a pak zase…Původně se chtěl stěhovat do Německa, no jenže nějak nezvládnul jazyk. Gramatika jeho angličtiny je také dost šílená. Pak, že půjde do Čech :-D
A teď mi začal psát, jak si našel novou holku, co dělá zpěvačku v jendom hotelu na sezonu, že je z Finska a že se tam s ní odstěhuje a bude happy, protože je mnohem lepší v posteli než já. :-D Jako fakt. A když jsem mu napsala, že je mi to celkem jedno, že mám svůj život, tak mě začal napadat, že ho určitě miluju apod. No a za dva dny zase omluvy. Vždy, když si ho někde zablokuju, najde mě jinde…

Napsala jsem mu, že bez znalosti jazyka a vůbec bude ve Finsku prd platnej a že by měl konečně dospět a čekala jsem, že přestane, ale ne.. :zed: :zed:

Nevíte, jak se takového magora zbavit?

To už jsi tady psala a jedeš to stejné pořád dokolečka dokola, komu není rady, tomu není pomoci. :mavam:

Keyllah
Extra třída :D 12902 příspěvků 02.08.19 14:30
@Lexter píše:
Tak je to přece se všemi tématy. Co bysme tu jinak dělali než omílat to samé stále dokola. :lol:

Od těch stejných pisatelů několikrát po sobě? vážně? ;)

Maily
Povídálka 35 příspěvků 02.08.19 14:31

Tak pokud by Tě stvalo, že ti píše.. určitě bys mu neodepisovala. A už vůbec nereagovala na zprávy (viz to Finsko, například). Tak se nás tady neptej, jak dosáhnout toho, ať ti dá pokoj, když to sama nechceš ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama