Veterina - škola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 22:53
Veterina - škola

Dobrý den chtěla jsem se jen zeptat jestli tady někdo studujete veterinu a jak je náročné studium Četla jsem několik článků, diskuzí apod. ale většinou jsou tam negativní názory :nevim:

Reklama

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 13.03.18 08:41

Co vím, tak je to jedna z nejnáročnějších škol, kamarád po dvou letech vzdal. Snad ti napíše někdo s vlastní zkušeností.

Boeing737
Stálice 67 příspěvků 13.03.18 10:16

Myslíš vysokou? Je to opravdu náročná škola a vyžaduje nasazení na 200 %. Já to ve druháku vzdala. Měla jsem pocit, že mi začíná šplouchat na maják. Kolikrát člověk byl od rána do večera ve škole. Nutná byla příprava z cvika na cviko. Na většině předmětů se psaly průběžný testy, zkoušelo se. Po celým dnu ve škole jsem musela doma zasednout a vypracovávat protokoly, pak se zase učit. Nezbýval mi žádnej čas na sebe, na aktivity, na nic. Veterina byl můj sen, zkusila jsem to a zjistila, že na to nemám kapacitu. Nedokážu jenom sedět nad učením a nevěnovat se životu. Z pohledu studujících veterinu jsem teď odpad, co přešel na ČZU. :lol: Ale je mi to upřímně jedno. Vybrala jsem si obor, kterej mě baví, zvládám učení, práci i život. Pořád dělám se zvířatama, ale jinak. Jsem spokojená. A jsem opravdu ráda za tu zkušenost. Obdivuju všechny, co to zvládnou. Ty recenze po netu jsou pravdivý. Opravdu je to těžký a nezvládne to každej.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama