Hrozně mě táhne břicho

Anonymní
18.3.20 19:20

Vetrelec v tehu

Ahoj holky, mam takovej problem, snad mi poradite. Cekam miminko, moc se tesime cela rodina. Jsem ted 22 tyden, ale strasne mi vadi brisko, tahne me, vadi mi, nejradeji bych kdyby uz mimi vylezlo, kazda poloha je nevyhovujici. Netusim co delat jak si ulevit. Nedokazu si predstavit, ze to jeste musim tri mesice vydrzet…uz ted je mi zle. Nepribrala jsem moc, 4 kg tak cim to je? Nedavam to… :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15156
18.3.20 19:32

A bude hur 8) to je těhotenství no, za moznost mit dite si holt musíš vytrpet trochu nepohodlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6290
18.3.20 19:33

To nejhorší tě teprve čeká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
18.3.20 19:37

A bude hur :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2411
18.3.20 19:46

Jo bude hůř, počkej až si neobujes ani boty. Ale jinak je to nejkrásnější období v životě ženy ne :think: ale to mimčo za to stojí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.20 19:48

Holky, prave, ze bude hur a bojim se, ze to nevydrzim, nekdy z toho nekomfortu I omdlivam, uz se tesim az vyleze…

• Nahlásit
  • Citovat
116
18.3.20 19:50

Jo, pamatuju si to, bylo fo hrozný. A pořád dál a dál se to zhoršovalo! Zlatý šestinedělí, v porovnání s těhotenstvím. Neuděláš nic, přejde to, až porodís.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
18.3.20 19:51

Čím to je, no prostě tím, že jsi těhotná :lol: Můžeš zkusit podpůrné těhotenské pásy nebo jsem viděla už i zatejpovaná bříška. Jinak to prostě musíš vydržet a připravit se na nejhorší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2411
18.3.20 19:52

No asi tě znovu nepotesim, ale až vyleze tak to taky není úplně žádná hitparada. Sice už tě nebude tlačit, ale stejně tě zase nenechá vyspat apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9061
18.3.20 19:55

Jo…zažila jsme to každá…mě docela pomohl velký těhotenský/kojící polštář na spaní ve tvaru C.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 19:59

A ty jsi netušila, že až otěhotníš, vyleze ti břicho? Jasněže je to nepohodlný, na těhotenství je fajn jen nepřítomná menstruace a to, že v tobě roste nový život. Jinak je to jen nepohodlí, bolest a stres. Nic s tím samozřejmě neuděláš, musíš se s tím smířit. Já přibrala za těhotenství šest kilo a trpěla jsem jako zvíře. Buď ráda, že přibíráš málo a hledej si na svém stavu pozitiva. Jinak není moc o čem diskutovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2407
18.3.20 20:01

A co si jako cekala, ze dite budes nosit vedle v kabelce, misto v brise?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5073
18.3.20 20:11

Jo, bude hůř. Na noc si podlož břicho - čímkoliv. Osvědčilo se mi mít v posteli fůru malých polštářků a polohovat se dle aktuální potřeby. No a pak jsem tedy hodně v noci pekla, jelikož jsem nemohla spát. Pak jsem ráno únavou odpadla a spala jsem dobře.
Přes den to musíš nějak vydržet, hodně odpočívat, nohám ulevit. Břicho tedy klidně i rukou podložit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
18.3.20 20:13

Jeee, taky si rikam, ze bych chtela byt bud klokan nebo samice Morskeho konika :-D ale uz jen 7 tydnu, da se to vydrzet.. A budme rady, ze nemame jeste nejake spesl komplikace :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
18.3.20 20:17

Bohužel to je to těhotenství taky jsem si stěžovala od začátku samé problémy teď jsem na konci a nic moc taky jsem teď nachlazená takže nic moc nedá se doufám že se aspoň do porodu uzdravim a budu moct v klidu porodit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama