Vhodná moč pro testování?

Anonymní
7.9.20 09:03

Vhodná moč pro testování?

Ahojte, myslíte, ze je rozdíl jestli testujete po probuzení z první moči nebo když v noci akutně potřebujete na záchod a za dvě hodiny (bez pití) testujete až z te druhe po probuzení? Muže to být zkreslené?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27541
7.9.20 09:07
@Anonymní píše:
Ahojte, myslíte, ze je rozdíl jestli testujete po probuzení z první moči nebo když v noci akutně potřebujete na záchod a za dvě hodiny (bez pití) testujete až z te druhe po probuzení? Muže to být zkreslené?

Nejspíš ne. Jestli testuješ těhu, tak nežbrundej na noc a do rána musíš vydržet nečůrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5220
7.9.20 09:09

Testovala bych z té první po delším spaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 09:25

@Russet praveze jsem se s pitím hlídala, NIKDY v noci nechodim na záchod, fakt třeba jednou za měsíc. A zrovna dnes jak naschvál mě vzbudí bolest břicha ze potrebuji na WC cca o půl 4 a za dvě hodky ani ne jsem vstavala a sla znovu a testovala. Jsem dva týdny po ovitrelle a zkoušela jsem petadvacitkovej digitální clearblue

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 09:26

@JancaS84 zkusím tedy ještě znovu za cca dva dny :roll: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
5220
7.9.20 09:38
@Anonymní píše:
@JancaS84 zkusím tedy ještě znovu za cca dva dny :roll: :dance:

Kup si obyčejný papirkovy s citlivostí 10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 09:49

@JancaS84 ty jsem teď používala, sledovala jsem jak mě vyprchava ovitrelle z těla. Ale zkoušela jsem nově pregnant 10 a dělal mi x dni v kuse falešný duchy, tak jsem teď chtěla Ze to bude buď a nebo, zadnej duch, 14 dni od ovitrelle na digi testu a jak naschvál potrebuju v noci na zachod :zed:
Když jsem poprvé otehotnela tak jsem měla 10DPO cistocistej test a 11DPO digitální s pluskem :dance: bohužel šlo o zamlkle

• Citovat
  • Nahlásit
1035
7.9.20 10:05

Já teda nevím, jsem noční čůrací typ a když jsem byla těhotná tak test vyšel pozitivní i pres to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 10:08

@Oliverka28 mě samotnou by to taky nenapadlo. Známou ano :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 10:43

Chodím močit často přes den i v noci, a když jsem si z hecu vyzkoušela těhotenský test v 7tt, tak jsem měla slabou čárku. Byla jsem po IVF, takže jsem papírkový test nezkoušela (test z krve pokaždé vycházel dříve než 14 dní po oplodnění).

• Citovat
  • Nahlásit
3340
7.9.20 11:06

Chodila jsem každou noc a chodím i 2× a když jsem byla těhotná, měla jsem ráno pozitivní čárku. Za mě to vliv nemá. Každopádně testovat tak brzo 25 testem je podle mě úplná kravina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 11:09

@Verurizeckova jak píšu, mě při minulem otehotneni digi ukázal 11 DPO + a 1-2 týden :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3340
7.9.20 11:14

No jo, jenže každé těhotenství je jiné. Byla jsem těhotná 3×, dovedu tedy říct, ze s tím mám zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama