Vhodné nosítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Thaliakenn
Kecalka 241 příspěvků 1 inzerát 15.04.19 22:54
Vhodné nosítko

Dobrý večer. Prosím o radu…Mám dceru, 6,5m, 6kg. V létě bychom chtěli chodit do lesa atd., tak přemýšlíme o koupi nosítka. Jsem menší postavy (cca 155cm, 55kg)…Je nějaké, které byste mi doporučili? Velice děkuji…

Reakce:
Justinne
Stálice 80 příspěvků 15.04.19 23:03

Určitě doporučuji nosítka Martys. Odtud mám já na syna. Na fcb má stránku, tak koukněte :mavam:

Hoa Mai
Kelišová 6308 příspěvků 24 inzerátů 15.04.19 23:28

@Thaliakenn musis vyzkouset, nositek jsou dneska tuny, pokud vyradis ty neergonomicke, tak s tim, jak mas velke miminko se muzes rozhodovat uz jen podle toho, jak ti sedi, pripadne jak dlouho planujes nosit. Ja jsem vybirala pred par lety, to jeste zdaleka tolik nositek nebylo, ale jsem maximalne spokojena s Kibi a to ze tri duvodu: jednak mi sedi na moje uzka ramena (vetsina nositek mi sedela az na krajich ramen a nebylo to prijemne), nema mohutny bederak, coz mi vadilo, pri sezeni me tlacilo do trisel a konecne jde krasne prizpusobit od cca 4mesicniho miminka az po trilete dite, ktere melo stale latku od kolinka ke kolinku a na zadech az ke krku. Nosim v nem uz treti dite.

ugluk
Hvězda diskuse 46269 příspěvků 15.04.19 23:44

Jestli chceš mít hlavu jak pátrací balón, přehled těch vhodných např. tady:
 https://www.moderninosicky.cz/…yber-nositka

beruska9
Extra třída :D 11084 příspěvků 16.04.19 01:08

Koukni, jestli nemas pobliz nejakoi nosici skupinu, kde by sis mohla vyzkouset, ktere ti sedne nejlip. Ja nosim v ergu, ale kdybych vybirala znova, asi kounu po typu Mei Tei

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 9 inzerátů 16.04.19 04:34

Mám rostoucí od Martys a velká spokojenost :slight_smile:

Káťa19
Extra třída :D 12023 příspěvků 18 inzerátů 16.04.19 13:21

Je toho mraky, hlavně nějaké ergonomické, Tula, KiBi, výborná jsou šátková nosítka, dost pohodlná :palec:
Mrkni třeba na nedávnou diskuzi: jaké nosítko vybrat

Super nosítka, za fajn ceny seženeš na místním bazárku :palec:

Váš příspěvek
Reklama