Víc a víc piva

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 07:59
víc a víc piva

Ahoj. Asi plaším předčasně, spíš mě hodně znervozňuje, že přítel pije pivo. Možná je to tím těhotenstvím, že jsem ostražitější. Nikdy ho nepil max. na zábavě, nebo u grilu nebo dobrého jídla spláchnul, ale doma skoro nikdy. Poslední dobou co jezdí dálky a přespává v kamionu říká, že si dává pivo před spaním na rychlejší spánek, že si občas dá s kolegy na parkovišti apod. Fajn beru, když se neožírá, ale ted začal o víkendy kupovat do lednice pivo, třeba 2 ks, který vypije jen tak pod pergolou. Dřív by nevypil ani jedno jen tak. Zatím jsem ho jen upozornila, ať si dá pozor, aby si na to nenavyknul, že přeci nechce být alkáč. Jeho nevlastní otec bez petky piva denně nedá ani ránu a už to s ním ani nic nedělá, hrozný :zed:
On odpoví „musím slavit že mám v bříšku miminko“ jenže mám pocit že to říká, aby jsem mlčela :lol:

PS. jako nechci mu do toho kecat, ale mám strach, aby pak bez piva mohl žít :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 18.06.19 08:01

Triskaji s Tebou hormony, vetsina chlapu si denne dve tri piva da :nevim:

Cenarius
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 18.06.19 08:02

Nebo na něj dopadá tíha s těhotenstvím spojená. Ta zodpovědnost atd. spousta starostí, plná hlava co se musí udělat, koupit atd. Hlavně kde na to všechno vydělat apod. Tohle mi zatím přijde jako normální míra. Pokud by se to ale stupňovalo, tak už bych to řešil. Ale určitě není dobrý si zvyknout na to, že jej vypití piva uklidňuje!

Tableta
Kelišová 5304 příspěvků 18.06.19 08:03

S největší pravděpodobností to k tomu dospěje. A teda ta odpověď je hrozná, vlastně te jen odpálkoval a končit s tím nehodlá.
V naší domácnosti se alkohol nepije vůbec. Přes to nejede vlak.

debra.morgan
Echt Kelišová 9508 příspěvků 18.06.19 08:03

Ted v lete mi na tom nic divnyho neprijde…

Tableta
Kelišová 5304 příspěvků 18.06.19 08:04
@Cenarius píše:
Nebo na něj dopadá tíha s těhotenstvím spojená. Ta zodpovědnost atd. spousta starostí, plná hlava co se musí udělat, koupit atd. Hlavně kde na to všechno vydělat apod. Tohle mi zatím přijde jako normální míra. Pokud by se to ale stupňovalo, tak už bych to řešil.Ale určitě není dobrý si zvyknout na to, že jej vypití piva uklidňuje!

A ještě k tomu každej den.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 08:06

@Tazvesnice když on tomu dřív nijak neholdoval…no a mě to strašně smrdí, úplně se převládám spát s ním pak v posteli, stačí jedno pivo a ten smrad mi zvedá žaludek i v normálním stavu, ted víc :lol: ale nechci mu říct at jde spát jinam, aby si to nebral zle :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 08:09

Zatím nepije každý den, ale mám strach, aby to tak nedopadlo. Vždycky koukám co nakupuje a be vždy si to pivo koupí, ale dříve to nedělal. A stve mě že já nemůžu v tom horku v tom jediném ho chápu :D Jinak mu nebudu přeci zakazovat pít pivo. 8o

kve-tinka
Kelišová 5186 příspěvků 2 inzeráty 18.06.19 08:09

Můj manžel pije pivo přes léto zcela normálně, doma po práci 2 kousky dá. Má dva metry a skoro 120kg, takže to má fakt na schlazení. :mrgreen: :dance:

Tableta
Kelišová 5304 příspěvků 18.06.19 08:13
@Anonymní píše:
@Tazvesnice když on tomu dřív nijak neholdoval…no a mě to strašně smrdí, úplně se převládám spát s ním pak v posteli, stačí jedno pivo a ten smrad mi zvedá žaludek i v normálním stavu, ted víc :lol: ale nechci mu říct at jde spát jinam, aby si to nebral zle :nevim:

Já bych mu to klidn řekla, však to na něj nemusíš řvát. Normálně klidně a slušně bych ho poprosila, jestli by si nemohl jít lehnout jinam, že ti ten pivní zápach, asi vlivem těhotenství, nedělá moc dobře :) :nevim: Na tom není nic špatnýho, měl by to chápat :)

unuděná
Echt Kelišová 8154 příspěvků 18.06.19 08:14

Jestli ti to vadí, zkus mu říct, že ti prostě smrdí, to by mohlo zabrat. Než řeči o alkáčích :roll: Promiň, ale dvě piva po práci si klidně dám i já když je chuť, zvlášť teď v létě a ne, taky to se mnou nic moc nedělá :nevim:

eva valoi
Extra třída :D 12086 příspěvků 18.06.19 08:15

Občas dvě piva… Doufám, že ty si nikdy nedáš nic, co ti chutná..

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 1 inzerát 18.06.19 08:24

Hele teď v létě si s manželem zajdem na pivko prakticky obden, odpoledne - máme točený u nás na dětským hřišti :mrgreen: Dáme si jedno, max dvě, někdy výjimečně třetí ještě později večer u filmu. Nic to s náma nedělá, v tom horku je to fakt na žízeň, sedíme na hřišti se sousedama a děckama i tři hodiny, to než dopiješ druhý tak nevíš žes měla první. Jestli ti to vadí, tak mu to řekni, ale nevidim důvod proč to hrotit, mně to přijde normální.

kačka121
Závislačka 3349 příspěvků 18.06.19 08:34

Ja nejsem zastancem chlastani ale ted v lete kdyz si to jedno dve da mi neprijde hrozny podle me pokud jich nezacne pit vic a pridavat koralku neresila bych to ale kdyz ti vadi ten zapach tak mu to povez manzel takhle kolikrat spi taky v obyvaku kdyz prijde po nejake akci a nema stim problem jednak vi ze mi ten smrad vadi a jednak potom desne chrape

Alyss1
Závislačka 3143 příspěvků 18.06.19 08:38

.

Příspěvek upraven 18.06.19 v 11:44

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Váš příspěvek
Reklama