Více dětí - jaké auto?

808
7.1.06 13:24

Více dětí - JAKÉ AUTO?

Chtěla jsem se zeptat rodičů s více dětmi - 3 a více: Jaké máte auto, aby se tam vešlo více děcek s autosedačkou - tak 3 nebo 4 děti - nějaký mikrobus nebo co? Děkuji za nápady - já o koupi teprve uvažuji, ale jelikož se v tom nevyznám, doufám, že mi napíšete o tom Vašem.
Věra od kvěťňátek 2005

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1436
7.1.06 13:34

Ahoj, my mame sice len jedneho prcka, ale teraz ma muz firemneho chryslera grand voyager a tam sa zmesti 7 ludi.
Sedacky sa daju rozne kombinovat
skus pozriet sem http://www.chrysler.sk/…/collage.jpg /> dole je fotogaleria a rozne nahlady.
Je to pomerne drahe auto, ale ma zase mnohe vyhody, napr.
V cene vozidla je zahrnutá bezplatná údržba (práca, predpísané náplne, náhradné diely) na dobu 6 rokov do 160000 km. "
Mne vyhovuju posuvne dvere vzadu, takze sa velmi dobre vybera sedacka, aj ked sa parkuje natesno.
Ma vcelku dobru spotrebu, a vyborny servis (chrysler vyraba ta ista firma ako mercedes).
Bezpecnostne sa tiez drzi velmi vysoko.
Prajem stastny vyber, aut tohoto typu je urcite viac.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
7.1.06 13:44

Ahojky,

my budeme zjara pořizovat Volkswagen Sharan: http://www.volkswagen.cz/page.php?…, je pěti až sedmimístný (dají se přidat dvě sedačky). Sice nemáme více dětí, ale potřebujeme velké prostorné auto a toto u nás vyhrálo. Nebudeme ale pořizovat nové, ale starší typ z bazaru.

Hezký den přeej Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
7.1.06 14:10

My máme Renault Espace - taky 7mimístný, navíc ty sedáky se dají libovolně posunovat, otočit, vyházet, či přidat… naprostá spokojenost.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
7.1.06 16:36

My jsme nyní koupily Mazdu5, kde v základní výbavě je 7 míst, které se dají volně kombinovat a hlavně je cena nového auta v ceně ojetých rodiných aut jiných značek.
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
7.1.06 17:39

a co pořídit si druhé normálně malé auto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
7.1.06 19:10

Goody, myslelas to jako tak, že by v jednom autě byla dvě dítka a auto řídila maminka a druhý auto děti samotné, nebo kdo? Tos nemohla myslet vážně… :roll:
Jinak máme jedno, ale švagr má taky Renaulta Espace, takovej malej autobus:)
Gabča a Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
8.1.06 05:45

Ahoj holky

Děkuji za tip, prohlídnu si jednotlivé autíčka a pak se rozhodnu. Ovšem na nové nemám, tak to vyhraje bazar - uvidíme, co budou mít.

Díky ještě jednou
Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
8.1.06 09:01

no Věrko, my toho Reanulta taky nemáme nového :) nový stojí kolem melounu. My ho pořídili z druhé ruky, jestli chceš, písnu SZ:)
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
8.1.06 10:42

Ahoj,

my jsme loni koupili Citroen Evasion - také sedmimístný a jsme naprosto spokojení.

Magika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
8.1.06 11:05

Ahoj,

my mame Renault Grand Scenic, ma vzadu tri plnohodnotne sedacky s trojbodovymi pasmi. Pre rodinu s tromi detmi idealne, pretoze ma velky kufor. Nudzovo sa tam daju dat este dve sedacky, takze celkovo moze byt az 7 miestny, ale to tam potom neostane skoro ziadny priestor na batozinu, takze v tomto je o nieco horsi nez Renault Espace. Ale zase je asi o polovicu lacnejsi nez Espace, co clovek oceni aj kazdorocne pri plateni poistky…

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
246
9.1.06 12:40

My (ač máme jedno dítko :D ) uvažujeme nad Seat Alhambra, WW Sharan a Ford Galaxy, jsou to hodně podobná auta.
Měli jsme asi rok i Chryslera Voyager, nádherné auto, ale můj už o něm nechce ani slyšet 8O , byl krapet poruchový :roll: Já bych ho brala hned, krásnější van podle mně neexistuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.1.06 13:18

Ahoj,

máme VW Touran, bezporuchový, prostorný, na jízdu po městě (a hlavně parkování) lepší než větší vozy.

Nika

• Nahlásit
  • Citovat
738
9.1.06 13:42

Ahojky,

My máme Renaut Espace, kde máš možnost volit počet sedadel. Pokud potřebujeme něco převážet, necháme vzadu jen sedačku Markétky + naše 2 vepředu, když nás naopak jede víc, můžeme jet až v 7-mi lidech.

Koupili jsme ho jetý, rok výroby 1990 a stál nás loni 40000,–. Takže žádná nákladná investice a spoustu místa.

http://www.renaultclub.cz/…84-1996.html

Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
9.1.06 14:29

Ahojky,
máme Ford Mondeo a 3.děcko se nám narodí v dubnu - od známých vím, že 3 autosedačky se dozadu v pohodě vejdou…i já jsem tam někdy seděla vedle dvou autosedaček.
Tak dobrou volbu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama