Více nicků - jeden člověk

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Floralys
15.1.22 18:40

Více nicků - jeden člověk

Zdravím všechny diskutující, nejen maminky. Vím, že mi tu někteří nemůžete přijít na jméno, ale to teď ponechme stranou. Je možné, aby jeden člověk měl na Emiminu více nicků? Nemyslím dva nebo tři, ale klidně i šest. A každý s několika stovkami příspěvků. Je to možný? Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19626
15.1.22 18:43

Ano, proč by nebylo? stačí si ke každému nicku založit nový učet… stejně jak můžeš mít 30 emailu nebo 30 fb profilu mužeš mit i několik desitek učtu. Než ti na to na emimi někdo přijde a profili zruší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14302
15.1.22 18:43

Já jich tu mám 87. Zavedl jsem si sešit a tam si zapisuji, co jsem komu napsal. Pořádek musí bejt, vy chlapi pitomí… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
15.1.22 18:48
@debra.morgan píše:
Ano, proč by nebylo? stačí si ke každému nicku založit nový učet… stejně jak můžeš mít 30 emailu nebo 30 fb profilu mužeš mit i několik desitek učtu. Než ti na to na emimi někdo přijde a profili zruší.

A ty stovky, tisíce příspěvků z každého nicku? Vždyť to nestihne ani spát.

• Citovat
  • Nahlásit
38977
15.1.22 18:54
@Floralys píše:
A ty stovky, tisíce příspěvků z každého nicku? Vždyť to nestihne ani spát.

to myslíš vážně, takový dotaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4168
15.1.22 18:55
@Floralys píše:
Zdravím všechny diskutující, nejen maminky. Vím, že mi tu někteří nemůžete přijít na jméno, ale to teď ponechme stranou. Je možné, aby jeden člověk měl na Emiminu více nicků? Nemyslím dva nebo tři, ale klidně i šest. A každý s několika stovkami příspěvků. Je to možný? Děkuju.

Možné to je, ale to už by byl vážně magor. Koho podeziras?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
15.1.22 18:55
@vokishka píše:
to myslíš vážně, takový dotaz?

Jo, myslím. Je to hloupý?

• Citovat
  • Nahlásit
11649
15.1.22 18:57
@Floralys píše:
A ty stovky, tisíce příspěvků z každého nicku? Vždyť to nestihne ani spát.

Zapomínáš, že většina ty komentáře nasbírala za roky. Ty máš například 684 příspěvků za 20 dní, tj. 34 na den. Což když si podělím své komentáře za 2,5 roku, nemám šanci dosáhnout tvého tempa. Cvičně jsem si teď pocvičila matematiku a denní průměr mi vychází na cca 11 příspěvků ;).
Měl bys trochu zvolnit, ať se nám nevyčerpáš už na startu.

Příspěvek upraven 15.01.22 v 18:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57714
15.1.22 18:58

Jak ty poznáš, že jeden člověk má víc přezdívek zde? :think: Pokud nejsi admin. Tak jsou to pouze tvé domněnky. Jinak nechápu, co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12142
15.1.22 19:00
@Floralys píše:

Tak samozřejmě, že to možné je. Kdysi cca před 6 lety jsem tu nasbírala přes vánoční svátky cca 4000 příspěvků. Prostě děti byly u otce, dovolená, tak to šlo samo. To byl ale jiný nicj, který jsem zrušila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12142
15.1.22 19:01
@Prof. Farnsworth píše:
Já jich tu mám 87. Zavedl jsem si sešit a tam si zapisuji, co jsem komu napsal. Pořádek musí bejt, vy chlapi pitomí… :)

Nechceš mi říct, že vy všichni jste ty :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
15.1.22 19:01

Pište klidně dál, čtu vás. Jen chci nejprve odlišit, které reakce jsou od dotyčné osoby. Ale děkuju vám všem. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
12142
15.1.22 19:02
@Kelsey píše:
Jak ty poznáš, že jeden člověk má víc přezdívek zde? :think: Pokud nejsi admin. Tak jsou to pouze tvé domněnky. Jinak nechápu, co řešíš.

Tak někteří reinkarnovaní se projevují pořád stejně, takže jsou nezaměnitelní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14302
15.1.22 19:04
@Kockazvysocan píše:
Nechceš mi říct, že vy všichni jste ty :cert:

Ne, já jsem všichny vy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
15.1.22 19:05
@Kockazvysocan píše:
Tak někteří reinkarnovaní se projevují pořád stejně, takže jsou nezaměnitelní.

Jenže ti reinkarnovaní nemají duplicitní a aktivní nicky, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat