Měl více kamarádek s výhodami najednou

Anonymní
12.2.20 21:26

Více partnerek

Zdravím. Ráda bych věděla, jak se vypořádat s minulostí. Když jsem se poznala s mým stávajícím partnerem, zhruba první 3 měsíce, co jsme se znali jsme nebyli ve vztahu. Jen takoví přátelé s výhodami. Po té, co jsme se rozhodli spolu opravdu být - mít vztah mi řekl, že předtím měl ještě další 2 sexuální partnerky.. Neřešili byste to? Tehdy jsme nebyli ve vztahu, ale přijde mi tato skutečnost opravdu nechutná a hrozná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5465
12.2.20 21:28

:roll: :zed: resite hovadiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
12.2.20 21:31

A cos čekala, nebyl s tebou v žádném závazku… Co ti na tom přijde divného? Očekáváš, že muži s nikým nespí nebo kde je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
12.2.20 21:31

Tohle je o tobě. Musíš si sama rozhodnout, zda se přes to přeneseš nebo ne. Obojí je OK, protože je jen tvoje věc, podle jakých kritérií si zvolíš partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.20 21:34

@Martha03 To určitě ne, jen jsem myslela, že v tu dobu jsem mu stačila já, že nebude mít potřebu mít další dvě.

• Citovat
  • Nahlásit
218
12.2.20 21:34

Spíš je otázka, co tím vyresis nebo čeho dosahnes, když to budeš řešit… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18267
12.2.20 21:38

Ber to, že jsi vítězka konkurzu na přítelkyni. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14149
12.2.20 21:38

A co si čekala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6087
12.2.20 21:39

Ne, neřešila bych to, pokud jste se nedohodli, že ve vašem přátelství s výhodami budete mít vzájemnou sexuální exkluzivitu, tak ti do toho nic nebylo. To ti mohlo být jasné, když se nebrání takovým uvolněným vztahům, že velmi pravděpodobně nebudeš jediná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
12.2.20 21:43
@Anonymní píše:
@Martha03 To určitě ne, jen jsem myslela, že v tu dobu jsem mu stačila já, že nebude mít potřebu mít další dvě.

A proč bys měla? Nebyla jsi s ním v žádném vztahu jen mu občasně roztáhla stejně jako ty dvě. Všechny jste byly na stejném levelu, dokud jsi nepovýšila. Jak často jste spolu spali a jakou on má potřebu a frekvenci, na to se dívej. Jestli jste se potkali jednou za 14 dní, tak máš pocit, že on bude sušit jenom proto, že jsi to ty a ty bys mu měla stačit i když jsi jen nějaká co s ní spí… Ale jdi, tak naivní snad nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14578
12.2.20 21:44
@Anonymní píše:
@Martha03 To určitě ne, jen jsem myslela, že v tu dobu jsem mu stačila já, že nebude mít potřebu mít další dvě.

No tak si myslela špatně. Předpoklad je matka prů. seru. Ale problém je v tom očekávání, ne v něm. Pokud přistupuješ na volné vztahy, tak se pak úplně nemůžeš divit, že jsou volné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
12.2.20 21:56

Variant je několik:

1. chce vypadat jako samec - počty je třeba dělit třemi, takže jsi byla jediná, ale chce, aby sis myslela, že ho nemáš jistého a může si vybírat.
  2. je férový a do vážného vztahu jde s upřímností. I za cenu, že vztah neklapne.
  3. Potřebuje ulevit svému svědomí a ukázat od začátku, že má navrch. Na vztahu se moc pracovat nechce, má dvě zálohy, tak uvidí, jak se snažíš, a pak se rozhodne
  4. Netíhne k monogamnímu chování. Je optimistické si myslet, že se to mávnutím proutku změní.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
12.2.20 22:00
@Anonymní píše:
Zdravím. Ráda bych věděla, jak se vypořádat s minulostí. Když jsem se poznala s mým stávajícím partnerem, zhruba první 3 měsíce, co jsme se znali jsme nebyli ve vztahu. Jen takoví přátelé s výhodami. Po té, co jsme se rozhodli spolu opravdu být - mít vztah mi řekl, že předtím měl ještě další 2 sexuální partnerky.. Neřešili byste to? Tehdy jsme nebyli ve vztahu, ale přijde mi tato skutečnost opravdu nechutná a hrozná.

Nebyli jste ve vztahu, takže bych to neřešila. Vůbec se tim nezatěžuj. Neměl k tobě žádné závazky, tak si mohl dělat co chtěl, stejně jako ty. Hod to za hlavu 8) Jediný, co bych řešila by bylo to, jestli jsem něco nechytla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
12.2.20 22:08

No já bych to sakra řešila. Jednu dobu spal s třemi a teď ji bude do smrti verny? To určitě. Pokud mu to nedělá žádný problém a nemá vnitřní zábrany, co se jako změní, že jste teď jakoze vyslovili, že jste oficiálně spolu? Vydrží mu to max par let i to pochybuju.
Tobě poučení do budoucna - kamarádství s výhodami je kravina ve valné většině případů :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3393
12.2.20 22:21

„Do smrti věrný“ nevím, ale mám kolem sebe pěknou řádku kluků, kteří si pěstují příležitostné postelové kamarádství hned s několika holkama (ty tedy o tom vědí, že nejsou jediné), ale jakmile navážou vztah, tak to s těmi holkami utnou a nevěrní svým partnerkám nejsou. :nevim:

Takže bych hned nedělala drama z toho, že v době, kdy jste spolu nechodili, spal i s jinýma (nejspíš předpokládal, že ani on u tebe není jediný), tak že ti teď nebude věrný.
Jasně, být to tak nemusí, ale rozhodně bych to nebrala jako jasnou věc, že to bude nevěrník. Už proto, že mám pocit, že chlapi daleko lépe dovedou navzájem nemíchat lásku/vztah a nezávazný sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama