Více zájemců o byt, jak to vyhrát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 03.05.18 12:20
Více zájemců o byt

Potřebuji radu! S přítelem jsme se nakonec rozhodli, že místo baráčku koupíme byt se zahradou. Byt je přímo nádherný, háček je v tom, že už je o něj více zájemců, jak je možné byt vyhrát? Je mi jasné, že to u realitek asi chodí tak, že kdo dřív přijde, ten dřív mele, ale je nějaká šance?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pannda
Kelišová 6580 příspěvků 35 inzerátů 03.05.18 12:21

Prihazovat…taky jsme si tím prosli a nabidli vic

Diggy
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 1 inzerát 03.05.18 12:23

Ano přesně tak, my byt prodávali a no přišel jeden dal o 20 000,– navíc a byt byl jeho.

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 03.05.18 12:23

Jo, prihodit. My se chystame byt prodat. Bude dana nejaka cena, ale kdo prihodi nejvic toho bude.

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 03.05.18 12:24

@pannda tak teď jen doufat, že budeme mít v přihazování štěstí…teď se jen trefit do větší částky než oni..a zároveň to neprehnat..

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 03.05.18 12:29

Doporučili byste mi kolik navíc zhruba přihodit, aby to nebylo málo, ale ani moc přemrštěné? :think:

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 03.05.18 12:33
@Drndadvě píše:
Doporučili byste mi kolik navíc zhruba přihodit, aby to nebylo málo, ale ani moc přemrštěné? :think:

Tak to je dost individualni. Zalezi na lokalite, stavu bytu. Atd. Asi nejlepsi, kouknout se i na jine nabidky v okoli, na jejich ceny

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 03.05.18 12:35

@Verun83 Jiné byty mi přijdou o dost levnější, ale to z toho důvodu, že jsou většinou na rekonstrukci. Tento byt je i se zahradou, kde se nachází i zahradní chatka.. proto je cena vyšší, ale stále přijatelná.

ka2ka
Extra třída :D 12934 příspěvků 1 inzerát 03.05.18 12:41

@Drndadvě taky jde o to kolik jste ochotní dát :think: to kupujete na přímo nebo přes rk

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 03.05.18 12:43

@ka2ka bohužel přes RK. Nevím, být stojí cca 890t..byly bychom schopni předplatit cca 100t. Nevím, zda je to málo či moc, ale o ten byt vážně stojíme.

ka2ka
Extra třída :D 12934 příspěvků 1 inzerát 03.05.18 12:49

@Drndadvě a nejde se třeba přímo spojit s majitelem? sice to není zrovna košér ale možná by to pomohlo

citeria
Kecalka 126 příspěvků 03.05.18 12:53

Je to o penězích, bohužel. My museli přihodit i na nájmu, abychom byt dostali. Bylo přibližně čtyřicet zájemců, majitel si vybral sedm z nich, kteří mu byli sympatičtí. Rozeslal mejl, kde kulantně naznačil, že kdo je schopen přihodit, byt nakonec dostane. Dohodli jsme se s přítelem, že dáme maximálně litr měsíčně navíc (byt byl za dobrou cenu, já navíc ve třetím trimestru) a bydlíme. Bohužel dnes není legrace bydlet ve slušném bytě za slušnou cenu. Radím zkusit kontaktovat majitele a připravit si obálku s penězi. Takhle to chodí, bohužel :roll:

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 03.05.18 12:56

My když prodávali byt, tak jsme si krom ceny vybírali nejméně problematický případ. Tj. celá částka v hotovosti (resp. bez hypotéky). Hypotéka prodej protáhne o x týdnů.

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 03.05.18 12:58

S majitelem jsem mluvila, bohužel řekl, že už je to v režii RK, že bez nich to prodat prostě nemohou, což celkem chápu.

Monchichik
Kelišová 5098 příspěvků 03.05.18 13:13

@Drndadvě Tak majitelé to nemůžou prodat bez realitky, ale můžou říct, komu to chtějí prodat, ne? Do toho realitce nic není. Tak když by majitelé řekli, že od vás třeba akceptují 950 tisíc, tak to tak musí realitka vzít.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >