Víckrát ohřáté mléko

2.3.20 01:01

Víckrát ohřáté mléko

Ahoj tak mě napadlo co by se mohlo stát kdybych dala miminku víckrát ohřáté mléko nebo kdybych ty zbytky co nedopije nalila do jedné flašky dala to ohřát a pak bych mu to dala?? :think: ( samozřejmě že bych to nikdy neudělala jen mě to zajímá )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16813
2.3.20 01:25

Jednou ohrate a nevypite mliko proste vylejt, i kdyz ja bych teda udelane UM ani neohrivala a rovnou udelala nove. Normalni mliko pro batole bych ohrala max jednou a po nevypiti bych si ho sobe dala do kafe/caje a diteti dala cerstve…
Jinak k otazce - asi by se nestalo nic, ale do roka bych proste neohrivala a UM davala vzdy cerstve udelane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
2.3.20 06:27

@Kristýna5550125 pokud myslíš um, cítila jsi někdy ten smrad, když se déle nechá stát? To bych už nedala ani psovi natož dítěti :nevim: normální mléko bych ohřála jednou, pokud by dítě nevypilo vypila bych já nebo dala do kafe jak je psáno výše. Dítěti nalila nové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 08:05

@Mia25 ale já bych mu to taky nedala a nikdy ale říkala jsem že mě zajímalo co by se mohlo stát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
2.3.20 11:07

Myslím, že by bylo dítěti hodně zle :think: Moje obě děti vyrostly na Um a stačila chvilka, kdy to mléko zůstalo v lahvy a nejen že šíleně smrdělo, ale bylo i zdrclé, hnusné na pohled. Nevím teda jak mateřské, ale umělé se znovu ohřívat fakt nedá. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama