Víkendový manžel - pojďte pokecat

Anonymní
9.11.19 19:06

Víkendový manžel - pojďte pokecat

Ahoooj. Téma pro ženský, který to mají stejné nebo podobné a to manžel doma na víkend až z jakéhokoliv důvodu. U nás např. řidič kamionu. Chlap práci dělá ať už kvůli penězům, tak protože ji má rád a byl to jeho sen, rád řídí a líbí se mu cestování světem. Jsme mladý pár, on jezdí teda 3 roky teprve, ale naplňuje ho to. Já to snáším teda jakž takž, když jsme spolu začali tak pracoval teda jinde a byli jsme zvyklý být spolu denně a po domluvě a básnění si uskutečnil svůj sen a já mu samozřejmě jako správná žena stojím po boku a šla do toho s ním. Občas mi doma chybí chlapska ruka a ten pocit, že všechno musím dávat sama je fakt občas flustrujici, ale držím se :) na druhou stranu mi přijde, že si chlap zvyknul, že má doma ženskou, která všechno zvládá, ale zase si myslím že si mě váží o to víc, i když mi nic neřekne. Což by potěšilo. Nejhorší na tom asi jsou ty situace, kdy si uskutečňuje i sociální potřeby se svými přáteli a rodinou i během víkendu, nebo jde něco s kamarády přivydělat, ale na druhou stranu nemá čas kdy jindy že jo, takže se vlastně i o ten víkend vidíme z celých dnů minimálně, kromě neděle, většinou jsme spolu. No přichází dítě a upřímně ač se těším mám i obavy jak to budu zvládat a jak se bude angažovat on a zajímá me a je mi jasné, že to nejde paušalizovat jak to mají rodiny v podobne situaci. Doma mi občas pomůže s domácí prácí, dle času, takže v tomhle ohledu si nemůžu ani moc ztěžovat. Jinak typický chlap, cukřenka se objeví na myčce, ponožka v obýváku.. Přidělení práce funguje vždycky :D Když má náladu tak zvládá i polévku nebo těstoviny a vajíčkem :lol: na domácí práce ho moc neužije, takže kromě obstarání dřeva, úklidu dvora to žádný kutil není a to se musím kolikrát prosit, aby mi něco doma přidělal, opravil nebo tak, ale od toho se neodvíjí vztah že jo. Každopádně vím, že už nikdy v dalším životě takový vztah asi nechci (kdyby něco takového existovalo) a vlastně tenhle život snasim jen, protože ho mám opravdu ráda. Nejsem nešťastná, to ne, jsme zdraví, nosim v sobě zdravého chlapečka, mám přítele, který mě miluje, mám svůj domov, koupit si můžu co chci, mám rodinu která mi pomáhá, vlastně co víc si přát. Popravdě si myslím, že už nechci ani další těhotenství, protože zvládat to vše sama je dosti náročné a jsem opravdu ráda, že mám bezproblémové a že se nemusím starat o další dítě. A pokud máte nějaké typy jak to zvládáte vy, sem s tím a ráda si počtu nějaký stejný zkušenosti a jak to vlastně zvládáte celkově vy :srdce: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.11.19 20:00

Ahooj, taky mám vikendového manžela na nedělní večer :roll: sice pracuje v místě bydliště, ale má spoustu aktivit kolem. Třikrát týdně doprovází svojí dceru na kroužek a vrací se kolem osmé. A do toho má docela náročného koníčka, občasnou brigádu a nešťastnou povahu, že každému pomůže a spousta lidí toho využívá.
Taky jsem těhotná a popravdě mi to začíná lést na mozek v kombinaci s podzimem. Zrovna jsem nad tím přemýšlela, že nejsem nešťastná, ale že bych nějak zářila to taky ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama