Mám virózu v 38.tt - můžu si vzít paralen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janitka
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 7 inzerátů 29.11.18 17:54
Viroza 38.tt-paralen?

Ahoj maminky, chytla jsem nejakou virozu, boli me klouby, zvysena teplota 37.4,ryma..mam cca 2-3 tydny do porodu. Muze to ohrozit nejak miminko? Muzu si vzit paralen, aby se mi aspon po tele udelalo lip? vim, ze se snad muze, ale radsi se jeste ptam… mel jste nekdo takhle ke konci virozu? dekuju za info.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 38. týden těhotenství?

Reakce:
GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 29.11.18 17:56

Paralen můžeš. Já ho brala také. Téměř celé těhotenství jsem byla nemocná nebo mě bolel zub :/
Takže můžeš být klidná :dance:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 29.11.18 18:16

Me takhle ke konci dokonce v lekarne rekli,ze muzu skoro vse,ze uz to miminko nejak neovlivni,takze jsem virozu tyden pred porodem resila paralenem a sprejem do nosu ;)

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 29.11.18 18:21

Mně Dr říkal, že lepší Paralen, jak teplota. Že ta je nebezpečnější.

Yopii
Kecalka 319 příspěvků 29.11.18 18:33

Nejsem tak daleko jako ty, ale ptala jsem se gyndy a ten na to „ano muzete, ale max 8 denne“ :D

Janitka
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 7 inzerátů 29.11.18 19:29

Dekuju za info :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >