Že bych byla těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leonessi
Nováček 7 příspěvků 29.11.18 11:31
Že bych byla těhu?

Ahoj holky, je to cca 9mesicu od toho co jsme o miminko s manželem přišli :( a teď je to týden co mi je zle od žaludku kdykoliv během dne a občas zvracím a pořád chodím na záchod tak 2* za hodinu ale bojím se si udělat test…pohl. styk máme celkem pravidelně a nějak se nahlidame. :lol:.. jaká je pravděpodobnost že se nám podařilo? :oops:

Reakce:
Janli
Kelišová 6266 příspěvků 29.11.18 11:33

Pokud se bojíš udělat těhotenský test, tak počkej osm měsíců a pak se to rozsekne.....

Viola23
Povídálka 22 příspěvků 29.11.18 11:35

Myslím si, že opravdu žádná z nás nemá rentgenové oči, takže ti nezbude nic jiného, než si udělat test, tedy jestli to chceš vědět. :)

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 29.11.18 11:36

@Leonessi a test neudělás proč ? Strach výsledek nezmění

Leonessi
Nováček 7 příspěvků 29.11.18 11:41

@Viola23 prave ze bych chtěla vedet :) hrozne bychom miminko chteli …ale po revizi dělohy mám šílený strach jelikož ti „reznici“ v nemocnici neměli žádný soucit spíš mi přišli naštvaní za to že tam jsem… :(

Janli
Kelišová 6266 příspěvků 29.11.18 11:52

Máš zpoždění menzes? To, co popisuješ jsme teď měli doma všichni. A garantuju ti, že manžel, čtyřletá a roční dcerka těhotní opravdu nejsou a u mě je to krajně nepravděpodobné :nevim: . Takže si udělej test!

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 29.11.18 11:53

@Leonessi počkej jestli vynechá menstruace a pak dělej test ;)

Viola23
Povídálka 22 příspěvků 29.11.18 11:54

@Leonessi tak šup do lékárny, kup si test a prostě si ho udělej, buď tam budou dvě nebo jen jedna čárka, přece o nic nejde :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 29.11.18 11:55

Pomud by to byly příznaky, tak uz bys mela pozitivní test. Takže ho proste udělej

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 29.11.18 12:01

@Leonessi nemůžou mít soucit s každou. By se zblaznili. Jestli máš opožděnou ms tak test udelej a hotovo.

iwa83
Kelišová 6727 příspěvků 29.11.18 12:16

@Leonessi Je to buď a nebo. Pokud Ti vyněchala MS, tak kup test a budeš vědět. A po revizi jsem taky. Doktor moc empatií neprojevoval, ale od toho tam ani není. Resp. já to teda nečekám. A přesně rok po revizi se narodila zdravá holčička. Strach jsem měla celé těhu - to nejde změnit, ale strach nás svazuje a je potřeba ho překonat, abychom mohli dál.. To že to předtím nedopadlo, neznamená že i tentokrát to bude špatně.

mau-mau
Závislačka 3218 příspěvků 29.11.18 12:16
@Janli píše:
Pokud se bojíš udělat těhotenský test, tak počkej osm měsíců a pak se to rozsekne.....
:lol: :lol:
Leonessi
Nováček 7 příspěvků 29.11.18 12:54

@iwa83 tak já to zkusím a uvidím jak říkáte but a nebo :oops:

Celina
Závislačka 3584 příspěvků 29.11.18 17:29
@Janli píše:
:lol: :lol: :lol: :potlesk:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >