Dnes revize podle ms 25.9.18 9tt - určení délky těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miska3210
Povídálka 12 příspěvků 27.11.18 20:00
Dnes revize podle ms 25.9.18 9tt

Dobry vecer, jsem tu nova a dnes jsem byla poprve na revizi, posledno ms jsem mela 25.9.18 cekala jsem dvojcatka, poprve tehu… a rikam si neudelala jsem chybu v nemocnici a podepsala jsem souhlas na tu revizi. Abych byla kontrekni uz od zacatku tehu se me doktorce nezdalo to tehu ze to pry pomalu roste a porad pri kontrole mi rikala ze je to malinke, nedavno jsem byla na pohotovosti a tam na ultrazvuku mi rekl doktor ze gestacni vacky jsou prazdne a meri 1cm a ze to neodpovida na 8tt hcg jsem mela pred tim nez jsem sla na pohot.pres 9000. A dnes rano pred revizi podle ms jsem mela byt 9tt a na ultrazvuku videl doktor gestacni vacky a gs 7mm a ptal se me jestli doktorka kontrolovala jestli rostou atd.. a ja sem mu odpovedela tu jeji vetu ze to roste pomalu ale kdyby mi rekl pri ultrazvuku ze uz je neco ve vaccich tak bych zrusila revizi a jela domu… tet si to vycitam protoze pred hod. Me propousteli ze zakroku domu s doprovodem. A jak sem si cetla tu zpravu v aute tak jsem si rikala jestli jsem neudela chybu, a rikam si jestli to tehu treba nebylo o par dni ci o 2 tyd. mladsi, prosim vas odpoved jestli tam byla nadeje nebo to bylo nepros.tehu podle doktorky.???????????­? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Miska3210
Povídálka 12 příspěvků 27.11.18 20:02
:,(
Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44120 příspěvků 27.11.18 20:03

Kdy byl poprvé pozitivní test, kdy bylo poprvé něco (a co?) vidět na utz?
Nedávno je dost široký pojem, ale pokud nedávno to bylo 1 cm (10 mm) a dnes 7 mm, tak to prosperující fakt není.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 27.11.18 20:04

Už to neřeš. Hodně sil. :hug:

AnastazieB
Echt Kelišová 8457 příspěvků 27.11.18 20:04

Teď už to nemá smysl řešit :srdce: . Viděli tě dva doktoři, v 9.tt by měla mít embrya už aspoň dva cm. Snaž se co nejrychleji zotavit, abyste se mohli znovu snažit :kytka:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 27.11.18 20:13

Viděli tě dva nebo tři doktoři. Tvoje gyndařka, doktor dneska na revizi, doktor na pohotovosti. Navíc ve špitále mají lepší vybavení, kdyby tam byla nějaká šance rozhodně by ti to alespoň jeden z těch doktorů řekl. Ty si prostě nemáš co vyčítat. Vůbec nic, rozhodla ses tak jak jsi v té situaci musela. Drž se :hug:

Aspera
Generální žvanilka 21427 příspěvků 27.11.18 20:25

Nic si nevyčítej. Já měla před 8 let to samé. Bohužel se neobjevilo srdíčko, které má být cca od 6-7tt. Holt příroda rozhodla sama a neboj určitě se brzo zadaří znova a budeš se brzo těšit z miminka.

monty.python
Kecalka 283 příspěvků 27.11.18 20:26

Jsem v podobné situaci, poslední ms 15.9., ale mám jen prázdný váček, už minule mi na gyndě řekla, že i kdyby byla ovulace posunutá, i tak už by měl být vidět plod. Já se rozhodla počkat, až to odejde samo, ale to je zase moje rozhodnutí ;) Určitě si nic nevyčítej, v tomhle stádiu už by něco viděli a máš to potvrzené od 2 lékařů, že tam nic nebylo :hug:

KKatka23
Echt Kelišová 8592 příspěvků 27.11.18 21:01

Určitě ne. i kdyby to bylo o dva týdny mladší, tak v sedmém týdnu už by pomalu měly být vidět srdíčka, prázdné váčky jsou špatně. Je mi to moc líto, ale snaž se být pozitivní. Hezky se uzdrav a po šestinedělí bude jako pohnojeno. Byla jsem před pěti lety stejně nešťastná jako ty - první těhotenství skončilo v 11tt, bylo mi z toho strašně. Teď mám tři zdravé holky doma. Tihle andílci ti pošlou určitě brzo zdravé miminko. Držím palce, ať se brzo podaří :hug:

Miska3210
Povídálka 12 příspěvků 27.11.18 21:05

:hug:dekuji za potporu , vzala jsem si k srdci . :hug:

Uživatel je onlineKeshi
Závislačka 2838 příspěvků 27.11.18 21:31

@Miska3210 Doktor by tě určitě upozornil kdyby se mu něco nezdálo. :hug: Drž se a opatruj se. :srdce:

Janita3
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 27.11.18 22:03

@Miska3210 Je mi to moc líto zlatíčko. :,( :hug: Jak už holčiny psaly, od 6tt je již vidět srdíčko, pokud dr. objevili pouze prázdné gestační váčky, nedalo se dělat nic jiného. Také tě kontrolovalo několik doktorů, tak jistě nebylo nic zanedbáno. U nás to bylo letos v srpnu ZT v 11tt a už se můžeme znovu snažit a věřím, že si k nám miminka zase cestu najdou. Drž se posílám moc síly :hug:

Miska3210
Povídálka 12 příspěvků 29.11.18 19:51

Holky prosim o radu , po te revizi uz 2dny me boli bederni cast zad a vajecniky :,( :,( kdyz si sednu tak to strasne boli , kdyz stojim tak to moc neboli vzdy siusim jit lehnou
A krvacim s hlenem je to normalni kdyz v nemocnici mi rekly ze budu mit par dni krvaceni jako ms ale ne s hlenem , tak se chci zeptat jestli nemam jet na pohotovost zpet na gynegologii aby me skontrolovaly jelikoz ma osetrujici gynekolozka ma dovcu do pondelka prosim poradte :,(

Janita3
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 29.11.18 20:04

@Miska3210 Moc mě mrzí, že u tebe to taky podle popisu neprobíhá po zákroku hladce, jako by nestála ta ztráta :,( Bohužel já mám právě opačnou zkušenoust, nekrvácela jsem po zákroku skoro vůbec. U tebe to jde pryč, což je dobré znamení, ale bolest není dobré podceňovat :( Nechci strašit, ale může to být třebas počínající zánět. Nemáš k tomu zvýšenou teplotu? Nebo je u tebe vše v pořádku a bolest patří k zákroku, přeci jen, děloda se musí zavinout. Moc bych ti přála druhou variantu, ale je opravdu lepší jet desetkrát zbytečně, než jednou něco zanedbat. Jestli máš možnost se na pohotovost, kde ti zákrok dělali dostat, pro svůj klid si zajeď :hug:

KKatka23
Echt Kelišová 8592 příspěvků 29.11.18 20:24

@Miska3210 rozhodně bych jela, mám za sebou dvě revize dělohy a nikdy jsem nepociťovala bolest, že bych si snad měla jít lehnout. Cítila jsem bolest jako na normální MS, v den zákroku a jeden den po něm jsem byla taková jakoby slabá,ale pak už v pohodě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >