Virtuální nevěra - nevinná hra?

131
28.2.16 20:42

Virtualni nevera - nevinna hra?

Ahoj holky, pisu sem po dlouhem rozmysleni. :zed: Jsem s pritelem 2 roky ve spol. domacnosti, vse klape jak ma, zadne hadky(vzdy jen kvuli konfliktu o kterem budu psat nize), sex 4× tydne cca a jsme stastni a podle jeho slov je se mnou nejstastnejsi a je rad ze me ma. Chceme se snazit za par mesicu o miminko a proto sem pisu.
Pritel byl 7let ve vaznem vztahu kde byl rok podvaden expritelkyni. Pote byl dva roky sam a tzv.jak sam rikal, se vylital. Pote jsme se nasli my, na internetu. Me je 21 a pritelovi 30. Hledam muze co vi co chce a z nejakych uletu uz vyrostl.
V realite je uzasny, pozorny, da mi vse co mam na ocich. Je kazdy den se mnou a po praci chodi hned domu..
Ve virtualnim svete za ty dva roky napsal par holkam na internetu veci jako ze jsou nadherne a zda by mu neposlali pusinku, narazky kde se pta zda by s nim dotycna byla, jednou ho holcina zvala ven a on napsal ze klidne. Avsak konverzace dale nepokracovala. Vzdy to bylo takove jen flirtujici vety ktere nikam nevedly. Ale holky me to tak mrzi :nevim: proste nevim proc to ma zapotrebi. Cumet na dalsi zenske na instagramu a koukat na ne jak jsou polonahe a stoji pred zrcadlem.. Jsem v rozpolozeni ze nevim co delat, nechci se rozejit s chlapem ktery je jinak uzasny ale kdyz uz planujeme miminko nechci pak zit s timto pocitem nejistoty zda to jednou pretece a nenapise jim zda by sli nekam ven. :zed: trapi me to kdyz odchazi s mobilem na zachod a pritom si tam muze psat s kamosema a ja hned myslim na neveru, nebo kdyz usiname v posteli tak taky je na mobilu a cte si ruzne sportovni clanky a ja opet naockovana a myslim ze buh vi komupise..

ani nevim co cekam za rady, asi jsem se jen potrebovala nekde vypsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14653
28.2.16 20:53

Pokud ti to už teď velmi vadí a zraňuje tě to, tak bych zatím plánování miminka
odložila. Promluv s ním v klidu, ale zcela otevřeně o všem, co tě trápí.
Pokud tě opravdu miluje, neměl by být pro něj problém s tím přestat. Pokud by toho nenechal, osobně bych zvážila, jestli chci žít s takovým chlapem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 20:57

Názor muže? Nenechá toho. Maximálně omezí možnosti aby jsi an to přišla. Měsíc dva bude hodný.
Popravdě, to že drží dietu neznamená že se nemůže kouknout na jídelní lístek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
28.2.16 21:00
@buřty-s-cibulí píše:
Názor muže? Nenechá toho. Maximálně omezí možnosti aby jsi an to přišla. Měsíc dva bude hodný.
Popravdě, to že drží dietu neznamená že se nemůže kouknout na jídelní lístek.

Kouknout se může, ale nesmí si objednávat. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 21:01

No nikdo tam nepsal o tom že by si něco objednal, jen koukal na jídelňák. A i kdyby.
Přeci máme tu emancipaci nebo jak se tomu nadává. Na E-pipi se každá při nevěře plácá po rameni tak proč to občas nedopřát i těm tvorům s penisem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
28.2.16 21:03
@buřty-s-cibulí píše:
No nikdo tam nepsal o tom že by si něco objednal, jen koukal na jídelňák. A i kdyby.
Přeci máme tu emancipaci nebo jak se tomu nadává. Na E-pipi se každá při nevěře plácá po rameni tak proč to občas nedopřát i těm tvorům s penisem?

Kde se kdo plácá po rameni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
28.2.16 21:05

Vadilo by mi to, přijde mi to nedůstojné a nechutné. Neměla bych strach, že mi s nějakou zahne, ale příčilo by se mi, že si tahle musí honit ego :poblion: Koukání a psaní si s holkama na seznamkách je snad rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22544
28.2.16 21:05

Vadilo by mi to a hodně. Byt je to virtuální, tak ty holky, se kterýma špásuje, jsou skutečné. Je to v něm, má potřebu bokovek, byť zatím jen „jako“. Podle mě nevyzrálý muž a dítě bych si s ním nepořizovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
28.2.16 21:06
@buřty-s-cibulí píše:

nezaznamenala jsem tady snad nikdy, ze by nekdo nekohp placal po rameni za neveru :roll:

a jinak ono mezi koukanim a objednanim je tenka linie, kdyby se jen koukal, tak by pravdepodobne zakladatelka nevysilovala. pokud si uz s nekym pise na urovni, ze by zasla na kafe, tak je to pro me prekroceni cary, i kdyby nakonec nesel. neni to samozrejme nevera, ale zranujici to je.
ale jinak souhlasim, ze pokud to ma nekdo v povaze, tak neprestane a nezmeni se. bohuzel mi to zavani tim, ze si pro prodelane nevere a rozchodu potrebuje dokazovat, jak je atraktivni a ze by si hned nekoho nasel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10652
@buřty-s-cibulí píše:

no s tim jak se tu s váma v poslední době roztrhl pytel to za chvíli bude spíš E-koko(t) brzo… :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Oppakovana virtualni nevera u mne stacila k tomu, ze jsem po rozvodu a mam problem zas duverovat, chlapum vseobecne.
Muz byl jinak skvelej, jen tohle na uzde neudrzel, i kdyz sliboval. Ja se uz zas nechtela porad trapit tim, jestli zase bude oblbovat, jen co vytahnu paty s detma.
Delej, jak myslis, moc ti rozumim.

• Nahlásit
  • Citovat

O seznamkách nic nepsala, jen Instagram. A proopo, projeď si tuhle žumpu a už jen podle témat zjistíš že tady kámen **** cihlu

29.2.2016 - edit. admin: vulgarismus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
28.2.16 21:07
@Tuco píše:
no s tim jak se tu s váma v poslední době roztrhl pytel to za chvíli bude spíš E-k****brzo… :jazyk:

nekteri jsou e-**** od prvniho prispevku

29.6.2016 edit. admin: vulgarismus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
28.2.16 21:07
@pe-terka píše:
Vadilo by mi to a hodně. Byt je to virtuální, tak ty holky, se kterýma špásuje, jsou skutečné. Je to v něm, má potřebu bokovek, byť zatím jen „jako“.Podle mě nevyzrálý muž a dítě bych si s ním nepořizovala.

Přesně tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 21:09

Ale tož tady se břečí na špatné hrobě. Holt málo dáváte nohy do praku, nebo nejste atraktivní, nebo máte migrény. CO já vím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama