Virtuální nevěra - ranilo mě to

Anonymní
7.7.20 10:27

Virtuální nevěra - ranilo mě to

Ahoj, vím, že takových témat tu je dost, ale bohužel i na mě přišla řada. Včera jsem zjistila, že si píše vypisuje s nějakou slečnou. Už zhruba od pátku jsem měla takové tušení, že je něco jinak, ptala jsem se ho, samozřejmě zapíral. Když byl včera ve sprše, nechal otevřený FB na našem společném PC. Nebyly to žádné extra flirtovní zprávy, ale zprávy typu:

„Dojdi za mnou, končím v 6.“
„Příště si půjdeme sednout dozadu, ať můžeme víc pokecat.“
„Už se těším, až tě seznámím s Terezkou.“ (??? já jsem Terezka)
„Doufám, že se o tebe kluci (z jeho práce) hezky starají.“
„Kdyby Teri nevytopila koupelnu, tak zůstanu dýl.“
„Promiň, že jsem tě tam tak nechal sedět.“

Vím, že to nejsou žádné extra vážné zprávy, ale mrzí mě to. Když jsem to přečetla, tak jsem se hned ptala přítele, co to má znamenat. Prý to je jen kamarádka, kterou poznal minulý týden a je moc fajn, ale ví o mně – tím hůř, když reaguje na takové zprávy a chodí za ním do práce. Nicméně jsem mu řekla, že se mi tyhle zprávy nelíbí, že mi podrývá před ní autoritu a tímhle snížil moji důvěru. Omluvil se mi, že ty zprávy prostě jen vyzněly jinak - a jak jinak by měly znít?, že už jí a ani žádné jiné psát nebude, že já jsem pro něj na 1. místě a vždy budu. Jenže z poslední zprávy co si psali tak bylo, že má dnes za ním přijít do práce… Jsem z toho nervózní a není mi to příjemné. Jak se vypořádat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3707
7.7.20 10:31

On ji pise, ze se tesi, az ji seznami s tebou a ty to beres jako virtualni neveru? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
7.7.20 10:32

Virtualni? Vzdyt se spolu setkavaji v realu.
Jestli to neco znamena, to netusim, ale rozhodne to neni virtualni vztah. At uz je jeho charakter jakykoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3470
7.7.20 10:36
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že takových témat tu je dost, ale bohužel i na mě přišla řada. Včera jsem zjistila, že si píše vypisuje s nějakou slečnou. Už zhruba od pátku jsem měla takové tušení, že je něco jinak, ptala jsem se ho, samozřejmě zapíral. Když byl včera ve sprše, nechal otevřený FB na našem společném PC. Nebyly to žádné extra flirtovní zprávy, ale zprávy typu:

„Dojdi za mnou, končím v 6.“
„Příště si půjdeme sednout dozadu, ať můžeme víc pokecat.“
„Už se těším, až tě seznámím s Terezkou.“ (??? já jsem Terezka)
„Doufám, že se o tebe kluci (z jeho práce) hezky starají.“
„Kdyby Teri nevytopila koupelnu, tak zůstanu dýl.“
„Promiň, že jsem tě tam tak nechal sedět.“

Vím, že to nejsou žádné extra vážné zprávy, ale mrzí mě to. Když jsem to přečetla, tak jsem se hned ptala přítele, co to má znamenat. Prý to je jen kamarádka, kterou poznal minulý týden a je moc fajn, ale ví o mně – tím hůř, když reaguje na takové zprávy a chodí za ním do práce. Nicméně jsem mu řekla, že se mi tyhle zprávy nelíbí, že mi podrývá před ní autoritu a tímhle snížil moji důvěru. Omluvil se mi, že ty zprávy prostě jen vyzněly jinak - a jak jinak by měly znít?, že už jí a ani žádné jiné psát nebude, že já jsem pro něj na 1. místě a vždy budu. Jenže z poslední zprávy co si psali tak bylo, že má dnes za ním přijít do práce… Jsem z toho nervózní a není mi to příjemné. Jak se vypořádat?

Virtuální nevěra toto vůbec není, budto to je kamarádstvi nebo z toho bude normální nevěra, pleteš si pojmy s dojmy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 10:39

Nazvala jsem to virtuální, že si vypisují, co si povídají v reálu, to netuším. Ale to je podle mě bezpředmětné, co jsem napsala do názvu.

• Nahlásit
  • Citovat
1509
7.7.20 10:40

Hlavně prase nevěrné to chce to dotáhnout tak dalece a virtuální milenu seznámit ze svoji reálnou přítelkyni..
Mám pocit že je solidně pod pantoflem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
7.7.20 10:45

Jakoze nejaka holka, kterou poznal pred tydnem, za tvym pritelem chodi do prace? Chapu to spravne? Tohle na me pusobi tak, ze ta holka po nem jede, tvemu priteli ani ona neni lhostejna, je to flirtovani, byt pod rouskou pocestnosti, pac on hned priznal tebe, a ta druha to jakoze akceptuje. Tohke by se mi ale vubec nelibilo a bohuzel se tohle strasne tezko „resi“…kdyz budes trvat na tom, aby se s nistykal atd., budes za otravnou stihacku a akorat tomu jejich vztahu budes nahravat…dobry by bylo, aby on zarlil na tebe…je to tedka v podstate na priteli, jestli si s novou kamaradku utvori meze nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
7.7.20 10:51
@david85lbc píše:
Hlavně prase nevěrné to chce to dotáhnout tak dalece a virtuální milenu seznámit ze svoji reálnou přítelkyni..
Mám pocit že je solidně pod pantoflem..

Co te na tom prekvapuje? Me vubec nic, proste chlap, kterymu to jiskri s cizi holkou, kterou nedavno poznal a jeste si to ve svym mozecku poradne nesroval, ze tento postup neni uplne strategicky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 11:02

Podle toho, jak zareagoval, tak chce být se mnou. Řekl, že už jí nebude odepisovat, ale co mi to pomůže, když nebudu vědět, jestli se dál schází a nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
854
7.7.20 11:06
@Anonymní píše:
Podle toho, jak zareagoval, tak chce být se mnou. Řekl, že už jí nebude odepisovat, ale co mi to pomůže, když nebudu vědět, jestli se dál schází a nebo ne.

To ukaze cas, co se bude dit…netlacila bych na nej, on sam si to musi srovnat v hlave, co vlastne chce. Vsak to na nem poznas, kdyby to s tou „kamoskou“ nejak rozjizdel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 11:12

Já na něj právě netlačím. Proto jsem mu i s klidem vysvětlila, proč mi tohle vadí a jak to vnímám.

• Nahlásit
  • Citovat
143
7.7.20 11:14

Neni to ten barman kterymu po kazdy smene rostou na IG folowers (99% holky) a on jim sledovani oplaci a lajkuje jim vetsinu postu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 11:19

Ne, není, ale je to jeho kamarád :mrgreen: Jsem přítelkyně toho druhého barmana. Vím, že jeho přítelkyně psala na Vinted.

• Nahlásit
  • Citovat
2232
7.7.20 11:22

No to je to lezení do sociálních sítí, telefonu apd…
A víš kolik jsi toho nechytila??? Tohle může být jen zlomek. A přesto to nemusí vůbec nic znamenat.
A hlavně my teda si to k sobě vůbec nedovolíme. Nikdy jsme si navzájem do ničeho nelezli. Je to pod úroveň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
7.7.20 11:26
@Anonymní píše:
Ne, není, ale je to jeho kamarád :mrgreen: Jsem přítelkyně toho druhého barmana. Vím, že jeho přítelkyně psala na Vinted.

Tak tedy i pro tebe plati co jsem psala na Vinted (taky delam za barem, takze vim jak to chodi a nezavidim vam). Kazdopadne, ja chlapum obecne moc neverim, takze za vsim neco vidim (ale to bude tema zkusenostma bohuzel). Kazdopadne nemej iluze, flirtuji spolu a neschazeji se za ucelem, aby si dali kavu a zjistili jaky mel ten druhy den. A to ze ji napsal, ze vas seznami a netaji te na me spis pusobi tak, ze nema cenu te tajit. Stejne spolu asi mate fotky na FB a IG, takze slecna je seznamena, ze je ve vztahu, tim padem pokud ma dale zajem pokracovat, ji na tobe nesejde. Zkratka te stejne neutaji a tim akorat odfiltruje ty zasadovejsi (a zas tak moc jich neni).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama