Visnevskeho balzám - jak nechat dlouho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivisek87
Kecalka 114 příspěvků 04.08.18 01:24
Visnevskeho balzam

Ahoj, syna postipal nějaký hmyz a má to otekle byli jsme na pohotovosti a dali mu visnevskyho balzám na gazu a zavázali. Jenže synovi to strašně smrdí a dělá se mu z toho zle. Jak mu to mám nechat dlouho? Zapomněla sem se zeptat :zed:

Reakce:

rexina
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 04.08.18 05:54

@ivisek87 Myslím, že 24 hodin

Qwentin
Hvězda diskuse 64161 příspěvků 04.08.18 07:07

@ivisek87 Záleží, jak na tom ta rána je. Já měla višněvku 48 hodin a nesměla jsem to umývat. Ale těmi 24 hodinami nic nepokazíš.

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 04.08.18 08:19

Po 24 hodinách jsme měnila obvaz, protože to prosáklo, ale znovu jsem to namazala visnakem. Hele, ale jestli mu to smrdí, tak normálně kup v lékárně ichtoxyl, visnak smyj a namaz ichtoxylem - on ma stejný efekt, ale jinou vůni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >