Reklama

Visnevskeho balzám - jak nechat dlouho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivisek87
Kecalka 113 příspěvků 04.08.18 01:24
Visnevskeho balzam

Ahoj, syna postipal nějaký hmyz a má to otekle byli jsme na pohotovosti a dali mu visnevskyho balzám na gazu a zavázali. Jenže synovi to strašně smrdí a dělá se mu z toho zle. Jak mu to mám nechat dlouho? Zapomněla sem se zeptat :zed:

Reklama

Reakce:

rexina
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 04.08.18 05:54

@ivisek87 Myslím, že 24 hodin

Qwentin
Vesmírná mluvilka 31073 příspěvků 1 inzerát 04.08.18 07:07

@ivisek87 Záleží, jak na tom ta rána je. Já měla višněvku 48 hodin a nesměla jsem to umývat. Ale těmi 24 hodinami nic nepokazíš.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 04.08.18 08:19

Po 24 hodinách jsme měnila obvaz, protože to prosáklo, ale znovu jsem to namazala visnakem. Hele, ale jestli mu to smrdí, tak normálně kup v lékárně ichtoxyl, visnak smyj a namaz ichtoxylem - on ma stejný efekt, ale jinou vůni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama