Vitamíny a životospráva snažilky

20378
9.9.05 21:29

Vitamíny a životospráva snažilky

Ahoj holky,
mám docela problém. Za nedlouho se stanu snažilkou a chtěla bych znát vaše zkušenosti s různými vitamínovými doplňky, způsoby stravování atd.
A pokud se nebude dlouho dařit, dá se tomu všemu nějak pomoct? Slyšela jsem něco o látkách podporujících ovulaci (a zvyšující šanci na dvojčátka).
Prosím poraďte, ať se můžu s dobrým svědomím zařadit mezi snažilky.
Diky. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1666
10.9.05 07:16

Ahoj kytičko,
taky jsem se stala snažilkou a chtěla bych být vzorná „skoromatka“ :lol:
Důležité pro mě je : nekouřit (pokud s tím fikneš, je to dobré i pro tebe), omezit alkohol (nemusíš zůstat úplně na suchu, stačí tak trochu počítat s tím, že tulení bylo úspěšné a neohrožovat případného prcka divokými mejdany), brát vitamíny. Já užívám kys.listovou, dobrý se prý preparát Calibrum babyplan - obsahuje veškeré vitamíny včetně kys.listové.
Hodně štěstí při snažení přeje Noggie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.9.05 07:27

Ahojte,
tak já jsem taky snažilka a jak psala Noggie, je to o vitamínkách (Já papkám Calibrum babyplan), asi i nekouření a omezení alkoholu…

Jinak od své doktorky vím že při vitamínech, tulení se minimálně 2× týdně a 100%zdraví to může trvat 2 roky… prostě fyziologie ženy

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.9.05 08:11

Snaženíčko

Dobrý den,
já vám vřele doporučuji užívat spíše čistě přírodní preparáty, než chemické. Já sama jsem užívala příordní preparáty od finské firmy, a byla jsem s něma velmi spokojená. Pokud budete chtít vědět více, firmu, cenu, složení, účinky, tak pište na mujmejlaposta@centrum.cz, ráda Vám napíšu více. Lucka.

• Nahlásit
  • Citovat
20378
10.9.05 09:49

Ahoj holky,
dekuju za rady. A co Sarapis? Mate s nim nejake zkusenosti?
Luci, uz melas //?
Diky moc. Jeste ze Vas mam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
10.9.05 09:57

Ahoj Lucko,
máš recht. Taky musím pochválit tyhle Finské vitamíny,i já mám s nima velice dobrou zkušenost! :) Zatím co jsem potřebovala, tak mi vždy vyřešily daný problém. Jsou sice malinko dražší,ale je to investice do zdraví! Kolikrát utratíme daleko víc peněz kvůli něčemu hloupému. Třeba moje sousedka si myslela,že problém padajících vlasů vyřeší drahým šamponem,vlasovou vodou a nějakýma kůrama…Samozřejmě to nic nevyřešilo,ale poradit si nenechala.Nakonec ale doplnila chybějící vitamíny a minerály,teď je spokojená. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.9.05 16:02

Vitamíny

Ahoj děvčátka, to jsem ráda, že některé z vás tyto finské preparáty znají, já jim velmi důvěřuji, sama jsem je užívala před i během těhotenství, a dnes mám zdravá tříletá dvojčátka a tyto vitamínky užívá celá naše rodina a jsme zdraví ťuk, ťuk, ťuk. Pokud byste chtěla některá jakoukoliv radu ohledně jakéhokoliv zdrav. problému, tak pište, ráda Vám poradím. Myslím si, že je lepší jíst přírodní vitamínky, než nějakou chemii, která zatěžuje organismus a někdy je skutečně zbytečná. Přeji příjemný den, Lucka. mujmejlaposta@centrum.cz

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.2.06 10:22

ahoj holky, i já budu brzo snažilkou asi za dva měsíce doberu prášky a pak..... :lol: . Chtěla jsem se zeptat jaké vitamíny jste brali a jak dlouho dopředu, zda jste nějak upravili jídelníček a jestli jste dělali něco pro svou fyzičku a upravovali váhu. Švagrová před otěhotněním zhubla a pak měla problémy v těhu, já si zase říkám trochu ulehčit tělu, když to pak pujde nahoru. Máte některá zkušenosti?
zuzu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama