Vitamíny, doplněk stravy na imunitu

Anonymní
6.9.21 22:52

Vitamíny, doplněk stravy na imunitu

Ahoj maminky, prosím mohl by mi někdo pomoct? Chci malé koupit nějaké vitamíny, doplněk stravy na imunitu, takhle přes podzim a zimu. :) Je jich hodně a já pořád nemůžu vybrat. Dceři budou 2 roky. Doporučili by jste mi něco co máte odzkoušené? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7945
7.9.21 00:00

Dvouletému dítěti maximálně vigantol a pestrá čerstvá strava a co nejvíc pobyt venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35563
7.9.21 04:29

Dávala jsem rybí tuk. Je hodně značek, které mají výrobky už pro tento věk a klidně je možné použít i výrobky od 3 let. Výrobci se tím chrání, že výrobek nemá dostatečné testy pro mladší děti, jsou hodně drahé a taky je tu riziko alergie.
Taky jsem na radu neurolozky dávala výrobek určen od tří let dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
7.9.21 09:19

Používala sem éterické oleje do aromalampy a koupele, před nástupem do MŠ nasadila sirup Echinacina. Pokud bylo třeba, mazala sem Tymiánovým krémem. Zbytečně do ní teď nic necpi, stačí než půjde do MŠ. Jinak Marťánky a spol. nekupuj, to bude k ničemu 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5767
7.9.21 09:28
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, prosím mohl by mi někdo pomoct? Chci malé koupit nějaké vitamíny, doplněk stravy na imunitu, takhle přes podzim a zimu. :) Je jich hodně a já pořád nemůžu vybrat. Dceři budou 2 roky. Doporučili by jste mi něco co máte odzkoušené? Děkuji

Jestli to je vážně míněný dotaz, tak ji žádné vitamíny nekupuj a řeš to pestrou a kvalitní stravou a pohybem venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8-D
685
7.9.21 11:14

Taky jsem teď řešila vitamíny. Přes léto jsme měli dostatek vlastní kvalitní zeleniny, na podzim ale dětem vitamíny dávám. Vitamínům z lékárny ale už moc nevěřím, tak letos zkouším přírodní sirup z ovoce a zeleniny, obsahuje i dostatečnou dávku déčka, tak nemusím řešit rybí tuky (to by mi hlavně u starších neprošlo :roll: ). Chutná to i naší nejmladší dvouleté, tak uvidím jak zvládneme podzim/ zimu. Hlavně tedy u těch starších školou povinných dětí doufám v co nejmenší nemocnost, včetně rýmeček, aby zbytečně nezameškaly ve škole, domácí výuky už máme plné zuby.. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.9.21 18:24

Bereme s dcerou lososový olej, je super. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie