Vitamíny pro kolena?

Anonymní
23.2.21 21:12

Vitamíny pro kolena?

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na radu..
Je mi 19 let a už něco přes dva roky mi opravdu neskutečně přeskakuje v koleni, neměla jsem nikdy problémy s kolenama, ale už přes dva roky mi hrozně křupe a loupe v obou kolenech a nejvíc při dřepu. I když si třeba lehnu a přitáhnu k sobě kolena, tak mi v obou loupe a křupe. Do toho mi ještě občas loupe v kyčli. Nebolí mě to, ale je mi to čím dál tím víc nepříjemný a je to víc hlasitější a horší než ty dva-tři roky zpět. Nevíte někdo o nějaké výživě, vitamínech pro kolena, nebo nějaké rady?? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22858
23.2.21 21:15

Colafit nebo GS chondro - ale asi s tím zajdi k lékaři, jsi ještě moc mladá, aby ses smířila s takovými problémy s koleny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2488
23.2.21 21:16

Bud zraloci chrupavky nebo geladrink..nebo oboji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2316
23.2.21 21:18

Mám stejný problém a zlepšení jsem postrehla po colafitu. Beru pravidelně už asi 6 týdnů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
23.2.21 21:28

Přítel má špatná kolena a byl mu doporučen Alavis. Je to teda hnus (prášek rozpuštěný ve vodě), ale je na něj spousty kladných recení a i příteli dost pomohl.

• Citovat
  • Nahlásit
5370
23.2.21 22:16

Alavis můžu taky doporučit. Zvednout se z dřepu nešlo. Uz po 2 týdnech bylo znát zlepšení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50471
24.2.21 00:50

Jdi k doktorovi a nech si ke vyšetřit, jestli tam není jiný problem. Teprve pak řeš doplňky stravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17026
24.2.21 09:12

No primárně zajdi na ortopedii a pak na fyzioterapii a nauč se jak si kolena neničit.

Doplňky možné v tvém věku budou mít mírný protektivní efekt, ale primárně se potřebuješ ta kolena naučit používat správně. A fyzioterapeut potřebuje nejprve porozumět proč máš tak mladá problémy s klouby a ortoped musí vyloučit závažnější příčiny.

Čím déle to budeš odkládat, tím větší škody to nadělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 20:41

Nejepší je jíst kolagen a přijímat ho z potravy = tzn. nesypat do sebe chemii!!!
A pohyb ten taky dělá divy, hlavně když člověk váží víc než by měl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
26.2.21 08:33

Taky mi pomáhala Colafit. Doktor mi jednou předepsal Condrosulf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat