Vitamíny pro těhotné + na vlasy, nehty a zuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisulkaP
Kecalka 173 příspěvků 09.01.19 14:24
Vitamíny pro těhotné

Holky chtěla jsem zeptat beru femibion můžu k tomu brát ještě další pokud Teda jsou nějaké vitamíny na vlasy, nehty a zuby?

Reakce:
xantule
Ukecaná baba ;) 2269 příspěvků 09.01.19 14:34

@MisulkaP na nehty, vlasy a zuby jsou minerály, já beru Revital 150tbl. Vápník, hořčík, zinek, D3, K.

Kriss Tina
Kelišová 7045 příspěvků 09.01.19 14:39

Něco určitě brát můžeš, ale porad se s dr nebo v lékárně, aby to neobsahovalo stejné látky a neměla si něčeho moc a některé vitamíny se zas v těhotenství nes­mí…

zuzikka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14 inzerátů 09.01.19 14:53

Já brala toto. V jedné tabletě je vše co potřebuješ, pěkně vyvážené pro těhotné.

pocker
Kecalka 261 příspěvků 09.01.19 14:59

@zuzikka Taky jsem je ze začátku brala, ale měla jsem je vzhledem k velké tabletě problém spolknout..pak jsem je vyměnila za vitamíny z DMka.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14 inzerátů 09.01.19 15:04

@pocker Polykání mi taky nejdřív dělalo problém, ale za tu dobu jsem se to naučila. Když jsem je brala, tak jsem si připadala nejzdravější na světě :lol: Všichni kolem mě, včetně manžela, měli různé chřipky, virózy, střevní chřipky a já furt v pohodě.

suzka1
Stálice 98 příspěvků 09.01.19 16:03

A neni to zbytecne brat jeste leky na vlasy, nehty a tak, kdyz prave diky vyssi davce estrogenu v tehotenstvi budes poradne vlasata a i kvalita nehtu se zlepsi? :) zamerila bych se spis na zelezo, ne vsechny tehotenske vitaminy ho obsahuji a od nejakeho 20tt by se melo urcite davat prasek navic a zobat..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >