Vkladomat - nevím si rady

Anonymní
26.7.21 18:02

Vkladomat nevim si rady

Zdravim vsechny, prosim pekne neni tu nekdo kdo vlastni bezny ucet u m bank a pouziva vkladomat? Dnes jsem po 11 hodine pouzila vkladomat s tim, ze si vlozim 6000 na ucet penize mi zblajznul vyjela mi stvrzenka a penize na uctu nemam. Mbanka se mnou zatim nic neresi, jedini ochotni jsou v ok pointu aspon byl to muj druhy vklad pres stejny vkladomat prvne probehl o vikendu a penize byly do hodiny na uctu dnes je vsedni den a ja mam nervy uz jak uzle :( :( :( ma tu nekdo zkusenost prosim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18534
26.7.21 18:42

Pokud tam je správně uveden účet, byla bych v klidu. Peníze přijdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 18:43

@lachtanice86 vkladomat funguje pres bankomatovou kartu cislo uctu nezadavam :,( je to uz temer osm hodin a penize nikde :(

• Citovat
  • Nahlásit
4495
26.7.21 18:45
@Anonymní píše:
@lachtanice86 vkladomat funguje pres bankomatovou kartu cislo uctu nezadavam :,( je to uz temer osm hodin a penize nikde :(

Nevim jak mbank, ale počkala bych na propsani, to se děje přes pulnoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 18:48

@Oli.Lyon nevim ja vkladala opravdu po druhe s tim, ze poprve pres bezny pracovni den, jak jsem psala uz vyse o vikendu jsem mela penize na uctu do hodiny dnes to trva, dokonce i na ok pointu kterym patri ony vkladomaty mbank si mysli, ze je chyba na mbance ale nikdo nevi proc na pobocce mbanky mi pani rekla ze do dvou hodin budou penize nacteny no tak proto stresuji :oops: :oops: :oops: pro mne je 6000 velky obnos jako pro samozivitelku :,(

• Citovat
  • Nahlásit
10166
26.7.21 18:52

Myslím, že o ně opravdu nepřijdeš, takže buď v klidu. Počkej do zítra a pak to řeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
26.7.21 18:53

Ja vyuzivam u airbank a vzdy ok, obratem, ale u vkladomatu maji kameru a vyjede potvrzeni. Pokud ti vyjelo, kde to je jasne potvrzene, sla bych to resit na pobocku, pokud to potrebujes akutne. Jinak bych pockala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4495
26.7.21 18:54
@Anonymní píše:
@Oli.Lyon nevim ja vkladala opravdu po druhe s tim, ze poprve pres bezny pracovni den, jak jsem psala uz vyse o vikendu jsem mela penize na uctu do hodiny dnes to trva, dokonce i na ok pointu kterym patri ony vkladomaty mbank si mysli, ze je chyba na mbance ale nikdo nevi proc na pobocce mbanky mi pani rekla ze do dvou hodin budou penize nacteny no tak proto stresuji :oops: :oops: :oops: pro mne je 6000 velky obnos jako pro samozivitelku :,(

Ještě mě napadá, že mohla byt nějaká bankovka bankomatu podezřelá. To pak trvá déle právě. Neznamená to vetsinou nic. Oni to prověří. Pockej tedy do zitra a zavolej na pobocku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18534
26.7.21 19:09

Peníze přijdou, neni důvod si myslet ze ne. Pokud se ti to nezdá, volek do banky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 19:10

Takze ted mi asi v desate zprave sdelil neprijemny pan ze se mam uklidnit najednou po celem dni mi oznil ze jiz nekolik dni resi problemy s vkladomaty cely den nikdo nic vse je ok a najednou toto takze bezva… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 19:13

Jinak penize jsem vkladala v 11 ve 13 jsem volala na mlinku, kde mi rekli ze je na pripsani cas o pul treti jsem byla na pobocce stale je cas vse je ok od pul ctvrte jsem si psala na messengru s mbankou kde byl na vse cas a vse v poradku a co ja vubec resim nyni jsem hodinu na mlince a do toho mi zapipal messenger s tim ze jiz par dni vi o problemech s vkladomaty mimochodem psal mi to ten stejny ktery mne v predchozich zpravach informoval ze je vse v poradku a nic se nedeje…az donted kdy mi nahle v klidu napise pomalu at si dam rohypnol ze uz nekolik dni maji klienti problemy a nepripisuji se jim castky supr :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
18534
26.7.21 20:08
@Anonymní píše:
Jinak penize jsem vkladala v 11 ve 13 jsem volala na mlinku, kde mi rekli ze je na pripsani cas o pul treti jsem byla na pobocce stale je cas vse je ok od pul ctvrte jsem si psala na messengru s mbankou kde byl na vse cas a vse v poradku a co ja vubec resim nyni jsem hodinu na mlince a do toho mi zapipal messenger s tim ze jiz par dni vi o problemech s vkladomaty mimochodem psal mi to ten stejny ktery mne v predchozich zpravach informoval ze je vse v poradku a nic se nedeje…az donted kdy mi nahle v klidu napise pomalu at si dam rohypnol ze uz nekolik dni maji klienti problemy a nepripisuji se jim castky supr :zed: :zed: :zed: :zed:

Jako chápu že je to nepříjemné, ale je to jen systém, to ze zkolabuje, nebo bude mit chyby, se stává.. a peníze mit budeš, tak ti taky napíšu at se uklidnis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 20:14

@lachtanice86 vzhledem k tomu, ze jsem dnes chtela provest urcitou platbu jsem v naprostem klidu kdyz absolutne nemam poneti kdy se to doresi…

• Citovat
  • Nahlásit
9796
26.7.21 20:34
@Anonymní píše:
@lachtanice86 vzhledem k tomu, ze jsem dnes chtela provest urcitou platbu jsem v naprostem klidu kdyz absolutne nemam poneti kdy se to doresi…

Tak nemáš věci řešit na poslední chvíli. Jinak existuje okamžitá platba, kde to má druhý na účtu během pár vteřin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 20:40

@Cenarius :potlesk: :potlesk: :potlesk: konecne rejpalista cekala jsem kdy prijde. Pokud nevis ceho se to tyka tak se rejpe perfektne, to ze mi osoba blizka skoncila v nemocnici a potrebuji zaslat mimoradnou platbu protoze je bohuzel ve stavu kdy neni schopna je vec druha holt stavaji se v zivote i vyjmecne a necekane situace a okamzite platby supr priste vezmu prachy a pobezim za tebou at mi to posles na muj ucet az se neco stane uzasna rada nad zlato dekuji klanim se :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat