vlásky

300
6.1.08 23:29

vlásky

Ahojte maminy, mozna vam bude muj dotaz hloupy a zbytecny.Chtela jsem se zeptat, mala ma 13 mesicu a vlasky ji fakt hodne lezou do ocicek. A strihat ji teda ani za nic nechci. Ale kdyz ji dam sponku nebo gumicku a udelam „vodotrisk“ tak se snazi si to sundat tak dlouho az se ji to podari. A i kdyz odvedu jei pozornost, tak za chvili si vzpomene ze jsem ji delala neco s vlasama a uz tam zas smatra, az si to sunda. Nemate nektera trik co s vlaskama a nebo jak malou rozptylit aby na to ze ve vlasech neco ma nemyslela? Diky moc. Nerada bych aby silhala. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
6.1.08 23:54

Vydrž :) Šilhat nebude, neboj.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
7.1.08 09:06

Majdalenka sundava kazdou chvilku ale uz se to lepsi-fakt to chce vydrzet vic nez ona :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.08 10:16

Ahojky,
pamatuji si, že přesně tohle dělala neteř, švagrová z toho byla taky zoufalá. Ale opravdu platí vydržet, a třeba opakovat, že to má jako princezna místo korunky, uvidíš, za čas to bude sama chtít.
Teda píšu jak to bylo u neteře Verunky, tohle si totiž teď můžu užít u ní ( myslím to česání copánků apod. ),
protože Kubíkovi culíky dělat nemůžu :D :D
Ahoj V.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
7.1.08 11:23

moc vam dekuju a hlavne za radu Lesiny ze silhat nebude. To me uklidnilo. No a budu se muset snazit a zkouset ji to davat co 5 minut. Aspon se nebudem nudit :lol: Fakt vam moc dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
7.1.08 11:50

No, ja nevim proc ji to proste neostrihas ??? Ja sama jsem mivala vlasy do pasu (ted je mam kratsi) a obe dcery maji mikado s ofinkou. Snazila jsem se te starsi delat nahore copanek a nechat ji zarust ofinu, ale trapila jsem ji, sebe, babicky a pak i pani ucitelky ve skolce. Pokud jednou diteti nechas zarust ofinu, tak je neustale odkazane na delani copanku, coz do 4 let sama nezvladne. Ve skolce se po spani rozcucha a musi za pani ucetelkou, rano se probudi a uz ji s temi vlasy musis neco delat. Mela jsem spoustu kamaradek, ktere se snazily delat nahore copanek, ale pak to vzdaly. Me take nektere pribuzne nutily do copanku, parkrat jsem i podlehla, ale dcera mi nakonec poprosila at ji ostriham, ze ji to vadi - pri kresleni, jedeni a tak. Ve skolce jsou skoro vsechny holcicky na mikado s ofinou (dve se nechaly na tenisak a to predtim mely dlouhe vlnite vlasy). A ve skolce byvaji casto vsi… Ja jsem vyhlasila pravidlo, ze pokud nejsou dcery schopne si samy upravit vlasy do prijatelne podoby, tak maji kratky sestrih
Jo a jeste musim rict, ze mladsi dcera ma vlasu hodne a vlnite a starsi je vlasatice, blondynka a chodi na balet. Takze by predpoklad pro dlouhe vlasy byl, ale proste mam pocit, ze to jeste nejde. zda se mi, ze vic si na holcicich vlaskach davaji zalezet maminky a detem je to dost fuk nebo jim to dokonce vadi.

Tvoje holcicka je dost mala a jeste tech vlasku moc nema, vlasky ji muzes nechat prece dlouhe a zastrihovat jenom ofinku ? Byla by hezka i tak !

Asi jsem ti neporadila, ale my jsme cesaly na „palmicku“ dost dlouho a ted zpetne vim, ze to byla pekna blbost.

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
7.1.08 13:06

No, dračice nejsou ofinkové ani jedna - a protože neřešíme padání vlásků do čela, tak s tím nemáme žádný problém :) I bez palmičky nebo copánku :)

U Adly babičky ofinku navrhovaly, ale teď se jim líbí bez ní a samy mi říkaly, ať Pepi vlásky nechám stejně…

Elča je zatím plešoun :D

L.

PS: Proti ofinkám u jiných holčiček nic nemám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.08 15:52

Ahoj.
Máme šílenou vlasatici. Sponečka byla fajn, jenže pořád dole. Před 4 dny jsem se nervla a vzala nůžky. A ofinka je tu. Maminka ji stejně nosí taky - musí, protože bez ní vypadá jak blb (vysoké čelo). Jinak jsem taky pro spíše účelný jednoduše udržovatelný sestřih - tj. max. do mikádka (to ale bude dělat profík, já si moc netroufám).

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
7.1.08 16:29

problem je ze mi se absolutne aqfina nelibi.Moc se vam omlouvam za nazor. Proste mi se fakt nelibi. Tak proto ji nechci strihat. Me mamka do 13 nenechala ostrihat.Pak jsem si to vynutila kvuli trendu. A od te doby uz mi vlasy tak dlouhe nenarostly. Musim pristrihavat konecky, ze. Tak malou chci mit s dlouhyma vlasama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
7.1.08 16:46

Jsem asi desna, ale precti si v klidu co jsi napsala - me krasne vlasy uz nenarostly, a tak je moje dcera proste bude mit dlouhy, protoze ja po nich touzila..... :?

Promin, me to prijde trochu ujety… Ja bych chtela aby moje dcery byly sportovkyne, umely hrat na klavir a byly lekarky, protoze ja jsem to nezvladla. Oni se mi ale pomstily - jsou sportovni antitalenti, hudebne mimo. Ale uz mame 3 male doktory, tak to snad vyjde…

Promin, nekdy se proste neudrzim.. :D

bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ha
513
7.1.08 21:10

Berusko,
není přeci jen ještě hodně malá na dlouhý vlásky ?
Sponku by mohla v nestřežené chvíli spolknout :?…i z tohoto důvodu nechávám dceru stříhat.
Vím, že dlouhé vlásky jsou možná pěknější, ale praktické dle mého vůbec ne.
Mě, jako malou stříhali, a dnes jsem za to docela ráda…se záclonou si to všechno nedokážu představit:D
Vlasy mám kvalitní 8O

Pa, Ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
7.1.08 21:37
Bubina píše:
Jsem asi desna, ale precti si v klidu co jsi napsala - me krasne vlasy uz nenarostly, a tak je moje dcera proste bude mit dlouhy, protoze ja po nich touzila..... :?

Promin, me to prijde trochu ujety… Ja bych chtela aby moje dcery byly sportovkyne, umely hrat na klavir a byly lekarky, protoze ja jsem to nezvladla. Oni se mi ale pomstily - jsou sportovni antitalenti, hudebne mimo. Ale uz mame 3 male doktory, tak to snad vyjde…

Promin, nekdy se proste neudrzim.. :D

bubina

Ne spatne pochopeno. Ja myslim ze mam moc krasne vlasy. Jen bych je chtela delsi. Mam je do pul zad. Tak to neni tak ze bych byla nestastna z vlasu tak si to chci lecit na dceri. To vubec. Jen se mi libi blondyny s dlouhymi vlnitymi vlasky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
8.1.08 09:20

Ahojky já bych ji ostříhala. Dcerku nechávám stříhat od 1 roka, jelikož jí ofina hodně lezla do očí a když jsem dala sponečku měla jsem strach aby ji nespolkla, jednou jsem ji tahala už skoro z krku, takže jsme ofinku ostříhali a musím říct že ji stříháme každé 2m jak rychle roste. Ale samozřejmě záleží na tobě, jen můj názor je že holčičky mají na dlouhé vlásky dost času, stejně teď pořád nosí zimní čepice, na jaře budou jarní čepky a v létě šátek nebo klobouček proti sluníčku, takže si myslím že dlouhá ofinka je zatím dost nepraktická.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
8.1.08 21:38

Já mám 15-ti měsíční Barunku. Když už měla vlasky delší, tak jsme je sjelii strojkem. Dnes má vlásky stejně dlouhé, ale mnohem hustější. Stříhané vlásky jsou hustější a silnější. A malá může mít culíčky i později - ještě si jich užiješ neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
8.1.08 21:47

lucikry,

stříhané vlásky nejsou ani hustější ani silnější, jen tak vypadají. Je to jeden z nejrozšířených bludů.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama