Vlasy- plešatění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 06.11.18 09:28
vlasy plesatení

:mavam: ahoj nevite co prosím na rust a padani vlasu? :nevim: :srdce: strasne mi zridly vlasy
strava je normal. ovoce zeleninka atd… :think: dokonce uz i plesatim je mi 24 jsem jeste mada tak mi to hrozne vadí :,( vlasy uz nosim jen v drdolu byla jsem na koznim ale nic moc leky nepomohly 8o budu rada za rady ci mi napisete klidne i domací dekuju :hug:

Reakce:
OoOoOoOoOo
Stálice 68 příspěvků 06.11.18 09:34

Já používám přípravky od firmy Cece med :palec:

MáškaMarie33
Kecalka 221 příspěvků 06.11.18 09:39

Biotin, methionin, zinek, msm, béčko, rybí tuk.
A po mytí vlasů opláchněte odvarem z lopuchu.

Příspěvek upraven 06.11.18 v 09:41

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 06.11.18 09:40

@OoOoOoOoOo ja si objednala sampon od Milva je to na rust vlasu tak doufam ze se mito aspo neja :mavam: k spraví

OoOoOoOoOo
Stálice 68 příspěvků 06.11.18 09:47

určitě pomůže :hug:

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 06.11.18 09:51

@OoOoOoOoOo keez by to by byl muj sen mit zase svoje vlasy

Kukacka123
Závislačka 2501 příspěvků 06.11.18 10:18

@Iveta Kotlárová Klorane chinin - sampon + kura. Po dvou mesicich pozoruji male vlasky ;) padaji mi po porodu, padani to moc nezastavilo, ale s tim jsem ani nepocitala. Spis sem chtela, aby rostly nove ;)

MarťaKout
Nováček 1 příspěvek 13.11.18 09:38

Taky jsem měla šílený problém s padáním vlasů, použila jsem snad všechno možný a nic mi nezabíralo :roll: Šampony vůbec, to byly vyhozený peníze. Vitamíny trochu. Pak jsem u svýho praktika narazila na leták týkající se terapie na obnovu vlasů, tak jsem se na to zeptala. Byla jsem už docela zoufalá, tak jsem do toho šla i přes to, že to bylo trochu dražší. Jsou to infuze, který dodaj tělu veškerý vitamíny a bepanthen. Měsíční terapie, kdy se pravidelně dochází. Za mě naprosto super! Jmenuje se to Hair Growth a dělají to v klinice v Praze, Charme Clinic. :mavam:

Adulika
Povídálka 31 příspěvků 14.11.18 22:17

Kožní nemá v tomhle vůbec smysl. Musíš se objednat k tricholožce. Mě pomohla až ona. Zázraky se sice nestaly. Vlasy mi zpět do původního stavu po padani nenarostly, ale jejich kvalita se zlepšila, muzu je mit zase delsi a už rozumím tomu, jak mě životní situace (stres) a strava ovlivnuji vlasy. Dost mě taky zachranila vysokohormonalmi antikoncepce, coz zase neni dobre pro cevy no :? Budu ji muset taky brzy vysadit si rikam. Biotin je dobry, pak minoxidil. Zakladem je urcite spravna pece o vlasy, pravidelne strihani a brat ty tablety a splichat si minoxidil pravidelne a dlouhodobe. Me se ty vlasy po padajici katastrofe zlepsily viditelne az za rok. Hlavne to řeš. Me pomohla tricholozka dost vyznamne. Vsichni ostatni (kozni, kadernice) to resi neodborne a jejich odpovedi a pristup me jen rozcilovali. Je dulezite pouzivat vhodny sampon. To ti rekne tricholozka podle vysetreni vlasove pokozky. Jeste jsem cetla o saw palmetto, chtela jsem si ho koupit, ale pak tam bylo,ze je to jen pro muze,tak jsem to teda prehodnotila. Hodne stesti! Hlavne trpelivost. Ja sve vlasy zacala osetrovat od 23, kdy mi extremne padaly. Prvni pulrok spis experimentalni vysetrovani. Zakladem bylo je ostrihat nakratko. Od 25 jsem zacala brat antikoncepci a po roce uzivani se to spravilo. Je to opravdu na dele, clovek musi byt trpelivy, stale se mit rad a verit si. Drzim pesti!! ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >