Vložky - zabírají na mykózy?

191
16.11.18 17:19

Vložky Tiande

Ahoj holky,
od známé jsem se dozvěděla o vložkách Tiande. Mám dlouhodobé problém s mykozami a jak mnohé z Vás ví, tento problém dokáže být velice otravný. Brala jsem antibiotika, probiotika na vnější i vnitřní užití, omezila jsem sladké, prádlo peru v Lovele bez aviváže a přesto se to neustále vrací. Ze zoufalství zkouším produkty Tiande, tak snad to nebyly vyhozené peníze. Dle recenzí tyto vložky skvěle zabírají.
Ráda bych se Vás zeptala jak dlouho tyto vložky používáte? Opakujete kůru 1× za rok? Četla jsem, že je vhodné je používat alespoň měsíc. Samozřejmě i během menstruace. Objednala jsem si klasické menstruační i slipové z řady „nefritová svěžest“, plus vložky „Energie života“(u těch jsem byla upozorněna, že jsou dost silné).

Mockrát děkuji za názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.11.18 17:27

A máš sexuálního partnera?

• Nahlásit
  • Citovat
191
16.11.18 17:36

Ano mám, stálého. Ten se vždy přeléčil taky.
Navíc vzhledem k tomu, že neužívám HA, tak používáme kondom (až na pár vyjímek).
Jsou prostě ženy, které na to trpí víc no :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
16.11.18 17:48
@Julipek píše:
Ano mám, stálého. Ten se vždy přeléčil taky.
Navíc vzhledem k tomu, že neužívám HA, tak používáme kondom (až na pár vyjímek).
Jsou prostě ženy, které na to trpí víc no :(

Ne, je to jen stav tela. Neni normalni necim trpet. Pokud mas telo v harmonii, nicim netrpis.
Ja se z gyn.potizi dostala diky tcm herbs. A dost pomohly gynocaps. Vyplachy bylinama. Naty vlozky.

• Nahlásit
  • Citovat
191
16.11.18 17:51

@Verun83 gynocaps jsem používala.. je pravda, že po tom co jsem ho vybrala celý byl asi nejdelší klid a to cca 2 měsíce.. ale i tak se to vrátilo.. dle recenzí co jsem četla, tak ty vložky tiande jsou na to opravdu zázračné, tak uvidíme..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
587
16.11.18 17:53

Mně pomohly látkové vložky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.18 07:14

Mne zmizely mykozy po kombinaci techto 3 veci: nenosim kalhoty (jen saty a sukne), neberu uz antikoncepci a pouzivam anionove intimky Anionlady z lekarny.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama