Bachovy kapky - kdy zaberou. Máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kathy Lostris
Kecalka 251 příspěvků 08.11.18 13:28
Bachovy kapky-zkušenost

Dobrý den, má někde zkušenost s Bachovými kapkami. Dcerce je míchala na míru kinezioložka, ale bere je už měsíc a zlepšení teda vůbec není. Spíše bych řekla, jako kdyby se po nich ještě zhoršila :-(. Za jak dlouho pomůžou?? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Delira
Povídálka 24 příspěvků 08.11.18 13:30

Nepomůžou.

Ester13
Kelišová 5817 příspěvků 08.11.18 13:38

Nepomůžou. Maximálně jako placebo. Což se neděje. Nevím, co má za problém, ale medicina nepomáhá?

Lisianne
Kecalka 256 příspěvků 08.11.18 13:39

placebo efekt

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33316 příspěvků 10 inzerátů 08.11.18 13:40

Nikdy. ;) Co má za zdravotní problém? Napiš sem spíš tuto informaci, aby ti někdo mohl poradit nebo tě někam nasměrovat pro radu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 13:41

Já teď ty Bachovky užívám, ale krom tlaků v hlavě občasných, které jsem měla už i během kineziologie, tak žádná změna.

Ester13
Kelišová 5817 příspěvků 08.11.18 13:42

Je to dobrý kšeft. Jen by mě zajímalo, jestli tomu ti sarlatani, co to míchají, veri.

kyslík
Kecalka 172 příspěvků 08.11.18 13:46

jo, tak maximálně placebo, zkoušela jsem to i na sobě, efekt veškerej nulovej. Je to pitomost.
@Ester13 Někteří tomu asi věří. Moje blízká příbuzná ty Bachovky dělá a zdá se, že jim fakt věří, vlastně věří všemu alternativnímu a doktoři podle ní nejsou zas až tak moc potřební jedinci.

Černá vdova
Echt Kelišová 9321 příspěvků 08.11.18 13:48

Já jsem před soudem brala krizovky a pomohly mi. Kamarádce krizovky pomohly taky. Ale na dětech je vyzkoušené nemám.

Ester13
Kelišová 5817 příspěvků 08.11.18 13:54
@kyslík píše:
jo, tak maximálně placebo, zkoušela jsem to i na sobě, efekt veškerej nulovej. Je to pitomost.
@Ester13 Někteří tomu asi věří. Moje blízká příbuzná ty Bachovky dělá a zdá se, že jim fakt věří, vlastně věří všemu alternativnímu a doktoři podle ní nejsou zas až tak moc potřební jedinci.

To je ta lepší varianta. Vlastně 6leté studium je k ničemu. Vždyť je lepší par měsíční kurz.

Kathy Lostris
Kecalka 251 příspěvků 08.11.18 13:57

Dcerka 6let pláče ráno ve školce, a večer před spaním. A pořád se ptá jestli ta školka uteče atd. Teď nevím co se stalo, ale já se pomalu nemůžu hnout ani vyvenčit psa, protože odloučení jakýkoli snáší špatně. Dřív to bylo v pohodě, ale teď je to hrůza. A je jedno jestli je s taťkem, nebo s babičkou. Pláče s kýmkoli. Tak jsem právě zkusila ty Bachovky, protože Novo passit také moc nepomáhal, ale s odstupem času bych asi řekla, že ten Novo passit možná aspoň trochu pomohl. To plakala jen co uviděla školku ráno. Ten nám doporučila psycholožka.
A právě už budeme mít dobranou lahvičku těch Bachovek a nevím jestli mám ještě do toho vrážet peníze, protože mám nejen kapky, ale i pastilky, ale to mě taky připadne, že to nepomáhá.

Ester13
Kelišová 5817 příspěvků 08.11.18 16:12

Bachovky fakt nekupuj. Co ta psycholožka? Podařilo se vám ty úzkosti rozklíčovat? Stalo se něco, že se teď chová takto uzkostne? Myslím, že tudy vede ta cesta. Taková změna nepřijde v 6 letech jen tak.

Ester13
Kelišová 5817 příspěvků 08.11.18 16:14

Psycholožka ny na to měla přijít nenásilně, neboj. Objednala bych vás tam, i když dětských psychologů je poskrovnu.

Kathy Lostris
Kecalka 251 příspěvků 09.11.18 09:16

@Ester13 u psycholožky jsme byli a ta zjistila to, že ona se nudí v době spaní ve školce a z toho to má. Chtěla jestli by nešlo, že by třeba chvíli poležela a pak si šla malovat, ale to nejde, tak ona se každý den nervuje, jestli ji to „spaní“ uteče. Je to prkotina, ale pro ni je to důležitý. Tak snad si to časem nechá vysvětlit, že ležet se musí.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33316 příspěvků 10 inzerátů 09.11.18 09:18

@Kathy Lostris A nemáš spíš možnost brát ji po O? Nebo dát do jiné školky, kde je pro nespavce náhradní program? Moje dcera taky nikdy po obědě nespala, měla z toho osypky, ale naštěstí měli děti dovolené místo spaní koukat na pohádku nebo si ve vedlejší místnosti hrát. Mně je jasné, že pro nespavce a hyperaktivce musí být povinné ležení tragédie.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >