Akupunktura v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
008JanaJ
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 09:23
Akupunktura v Praze

Ahoj, máte prosím někdo nějaký tip na dobrého lékaře, který praktikuje akupunkturu v Praze? Nejlépe pokud máte osobní zkušenosti ze současné doby.

Reakce:
luc86
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 15.11.18 10:08

@008JanaJ chodila jsem k jedné mongolské lékařce na palmovce. Případně můžu poskytnout kontakt.

008JanaJ
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 10:14

A chodila jsi přímo s nějakým konkrétním problémem? Pomohlo ti to ?

Lenulaa
Stálice 73 příspěvků 15.11.18 10:26

Dobrá je klinika Inspirita,ale dost draha.
Za me je fajn dr. JELŠÍK, kousek od Vysehradu

luc86
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 15.11.18 10:48

@008JanaJ máj hlavní problém byl neplodnost, po 3 letech snažení jsem v 36tt, Můj taťka k ní chodí taky, se zády a třeba u ná byl po trhání zubů, kdy byl celý oteklý a okamžitě mu ulevila. Jo a v těhotenství jsem u ní byla na baňkách, měla jsem v prvním trim strašné migrény a po jedné návštěvě mě to přešlo a hlava mě od té doby nebolela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >