Vnitřní hemoroidy v těhotenství

Anonymní
20.3.21 11:13

vnitřní hemeroidy v těhu

Ahoj holky,
omlouvám se za anonym, je mi to trapné :oops:
Prosím vás, jak se projevovaly vnitřní hemeroidy u vás, kdo jste je měl, v těhotenství?
Lítám po doktorech pro tvrdnutí břicha a najednou jsem začala pociťovat bolest ve střevě jakoby pod dělohou. Při tvrdnutí horší. Někdy je to úplně ok, jindy to bolí fakt hodně. Když se posadím nebo jakoby zatlačím na konečník je to dost nepříjemné. Je to bolest a někdy jen tlak. Říkala jsem to dr, protože jsem se bála nějaké kolitidy, zánětu, ale nikam mě poslat nechtěla, prý je to prostě tím, že jsem hubená a děloha tam tlačí. Někdy je to ale fakt hooodně nepříjemné.
Při vyprazdňování mě to ale nebolí.
Krev jsem párkrát měla, ale to bylo spojené se zácpou a myslím, že jsem se poranila u vchodu.
Jinak prostě mě nebolí přímo vchod do konečníku, ani konečník, ale jakoby až dál. Odhaduji třeba 5-10 cm hluboko, prostě pod dělohou nebo jak to říct. Možná si to představuji špatně.
Vzala jsem si rukavici a zkoušela něco nahmatat, ale cítím jen hladké střevo - první třeba 3-4cm, dál nešťourám, cítím tam pak dělohu a jak to střevo zatáčí pod ní.
Při tomhle vyšetření mě nic nebolí.
Už si připadám jako hypochondr. Nechce se mi zas volat obvodnímu, že gyndařka mě nikam neposlala atd. Snad každých 14dní otravuji s něčím jiným :,(

Prosím, jaké jste měli příznaky a mohu si zkusit něco koupit v lékárně? Je možné, že jsou to hemeroidy a necítím je u vchodu a jsou až dál?
Díky za zkušennosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.3.21 11:15

Joo a ještě mě zajímá, jak vám je v těhu diagnostikovali? To se určitě žádná rektoskopie apod nedělá. Myslela jsem, že třeba dr vyšetří stolici atd, kvůli té kolitidě, ale nic. Díky

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat