Voda v autě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
4.7.22 10:29

Voda v autě

Dobrý den,
mám problem s autem. Nechce mi pořádně nastartovat a po nastartování hrozne zadrhává. Můj automechanik na nic nepřišel, ale co jsem objevila já, že pod zadními sedačkami na zemi je pod látkou malý “rybník”, i kterého nemám nejmenší tušení jak vysušit nebo jak se tam dostal (do auta mi nezatýká). Psala jsem svému automechanikovi a ten mi řekl, že možná kvůli tomu mi to auto pořádně nejede a ať si to vysušim. Jenže já už dva dny to fénuju a sušim různými hadry a nic. Nevíte tedy někdo, jak by se to dalo vysušit nebo jestli na to existují nějaký servisy, kde by to udělali kvalitně za mě? Potrebuju, aby mi to auto jezdilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2591
4.7.22 10:30

Najdi si lepšího automechanika :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.7.22 10:32
@np10021 píše:
Najdi si lepšího automechanika :lol:

To je taky možnost :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27589
4.7.22 10:39

Do auta ti evidentně někudy teče, nejspíš povolený těsnění kolem oken. A najdi si pořádnýho automechanika, tohle spolu fakt nesouvisí…. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10564
4.7.22 11:06

Když jsme měli předchozí auto, tak se nám stalo, že najednou byla voda pod nohama řidiče a bylo to nakonec z topení… :think: ale byla to trochu taková smradlavá voda, jako s olejem asi…moc tomu nerozumím… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 11:14

Na vlhko v autě, když nedej bože zateče přes těsnění, mám vyzkoušené kočičí stelivo ve starých ponožkách, stahuje do sebe vlhkost. Vozím pod sedačkou, občas vyndám a nechám vysušit. Fakt funguje :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3520
4.7.22 11:43

Stalo se mi u auta neco podobneho. Byly ucpane odtokove kanalky. Nechci strasit, ale auto mi do 3 tydnu shorelo. Asi nejaky zkrat jak tam bylo mokro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.7.22 11:50
@elinka90 píše:
Stalo se mi u auta neco podobneho. Byly ucpane odtokove kanalky. Nechci strasit, ale auto mi do 3 tydnu shorelo. Asi nejaky zkrat jak tam bylo mokro.

Tak teď jste mě vystrašila teda 😂 už mám domluveneho nového automechanika tak snad se mi stihne na to už dneska podívat a nepřijdu o auto :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13785
4.7.22 11:56
@D_Tomsova píše:
Dobrý den,
mám problem s autem. Nechce mi pořádně nastartovat a po nastartování hrozne zadrhává. Můj automechanik na nic nepřišel, ale co jsem objevila já, že pod zadními sedačkami na zemi je pod látkou malý “rybník”, i kterého nemám nejmenší tušení jak vysušit nebo jak se tam dostal (do auta mi nezatýká). Psala jsem svému automechanikovi a ten mi řekl, že možná kvůli tomu mi to auto pořádně nejede a ať si to vysušim. Jenže já už dva dny to fénuju a sušim různými hadry a nic. Nevíte tedy někdo, jak by se to dalo vysušit nebo jestli na to existují nějaký servisy, kde by to udělali kvalitně za mě? Potrebuju, aby mi to auto jezdilo.

Tvůj automechanik je naprostý amatér. Jdi za někým jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27589
4.7.22 13:57
@elinka90 píše:
Stalo se mi u auta neco podobneho. Byly ucpane odtokove kanalky. Nechci strasit, ale auto mi do 3 tydnu shorelo. Asi nejaky zkrat jak tam bylo mokro.

My jsme vyvrtali díru do podlahy a bylo vyřešeno…. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2591
4.7.22 15:03

@Janli Pokud zakladatelka nemá úplně auto na vrakáč, tak se ti do auta fakt vrtat díra nechce :lol: to bych jako vyřešený problém nebrala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 16:40

Dobrý den všechny zdravím, jsem tu nová ale doufám že nevadí, že také přispěju. Sice ještě nemám auto ani řidičský průkaz ale můžu doporučit to, jak tu už psala karamelovazmrzka to stelivo opravdu funguje. Někdy to používá i moje mamka i v zimě, když se mlží skla jak to vezme tu vlhkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
4.7.22 20:51

Poradne auto zevnitr osahej a okoukej. Pokud jsou ucpane odtokove kanalky, voda vali pod tapcema (calouneni auta). Takze treba kdyz se podivas na strechu, tak uvidis odlepena mista nebo mapy od vody. Dale to prave muze valit pod plasty atd. A presne jak jiz bylo zmineno - voda+elektrina=zkrat.

Jinak dobry mechos. :mrgreen: :palec: :potlesk: Zatikani do auta souvisi s vykonem motoru, tak to je top :potlesk: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
4.7.22 23:31
@Janli píše:
My jsme vyvrtali díru do podlahy a bylo vyřešeno…. 8)
Že mě to tenkrát u starého auta nenapadlo! Já tam měla sice silicagel, ale to kaluž nevysuší.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27589
5.7.22 00:40
@np10021 píše:
@Janli Pokud zakladatelka nemá úplně auto na vrakáč, tak se ti do auta fakt vrtat díra nechce :lol: to bych jako vyřešený problém nebrala :mrgreen:

Než hledat, kde ti voda teče dovnitř, tak prostě zajistíš, aby vytekla ven. A pokud trváš na hledání té skryté skuliny, tak good luck…… to se ti vysměje každej automechanik… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat