Vodnatý výtok při léčbě

10.11.19 00:15

Vodnaty vytok pri lecbe?

Ahoj holky, jsem 23tt a včera jsem dostala na zanet lék klion. Udelali mi i kultivace, ale vysledky teprve budou. Dneska (po 3 tabletě, beru ráno i večer) se me spustil hodne vodnaty vytok. Jsem pořád vlhka. Může se takto telo cistit nebo je to spíš nějaký problém?

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10392
10.11.19 00:21

@Botičkadam myslím, že se to rozpouští ten klion a vytéká, byla bych v klidu, vaginální tablety nebo globule to tak dělají

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 07:30

@stinga
Díky za názor… :kytka:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
10.11.19 08:40

@Botičkadam já mám po všech tabletách a globulí v těhu vodnatý výtok:blush:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 15:24

@Reny28 diky :kytka:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama