Detox v těhotenství

Anonymní
9.11.19 19:32

Detox v těhotenství

Ahoj holky, ????

Jak detoxikovat organismus v ranném těhotenství? Do téhle doby jsem hodně kouřila, jsem abstinent, ale zdravě zrovna nejim. Rozhodně nechci dělat žádná překotná řešení. Jen bych se chtěla zdravě pročistit, abych neublížila miminku a mohlo se vyvíjet v “zdravém prostředí”, mám strach, abych o to nepřišla. Vím, že jsem na to měla myslet dřív, ale bylo to náhlé a teď bylo tolik problému, že i když jsem před par měsíci úplně přestala kourit, začala jsem cvičit a žít zdravé, jsem do toho spadla zpět. ????
Díky za každou radu. ???? :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1794
9.11.19 19:35

Detox se v těhotenství nedoporučuje. Budeš muset vystačit se zdravým životním stylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 19:57

@zuzikka Děkuji, nevím, jestli jako opravdu těžký kuřák můžu přestat ze dne na den. Četla jsem oba názory i od gynekologů. 😑 Mám vážně strach. 😞

• Citovat
  • Nahlásit
286
9.11.19 20:02

Treba budes mit stesti, a prestane ti to v tehotenstvi chutnat, jako me. A prestala jsem okamzite, jinak byla katastrofa :poblion: :D ;) :kytka: Ale kdyby mi to nezacalo vadit Diky tehotenstvi, tak taky nevim nevim :oops: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 21:11

@Betyssek Ja prave kourim opravdu hodně.. 20 denně. Ale už par dni to omezuji, teď kourim tak 10 denně a chci to úplně utnout. Mám strach. Mne teda přestala chutnat tučná jídla, je mi ze všeho blbě a to ze dřív jsem jidlo měla fakt hodně rada 😂 Na noc chipsy, cokoladka.. Teď sice jdu do krámu s tím, ze mám chuť si to koupit, dojdu tam a odejdu bez ničeho. 😂 Ale teď musím začít jist zdravě. 😊

• Citovat
  • Nahlásit
25651
9.11.19 21:14

Vykašli se na nějaký detoxikace a hlavně přestaň hulit :nevim: hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1770
9.11.19 21:19

Ja kourila 20 denne, pri nejake parbe asi i vic..prestala jsem ze dne na den, mesic pred tehotenstvim..je to to nejlepsi, co muzes udelat, zadna detoxikace, co te zbavi svinstva z cigar neexistuje, bohuzel..cim driv prestanes, tim lip.. je jedno jestli ted kouris 10,diteti to skodi stejne, i kdyz budes kourit jednu, bude mu to skodit stejne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
9.11.19 21:21
@Anonymní píše:
@Betyssek Ja prave kourim opravdu hodně.. 20 denně. Ale už par dni to omezuji, teď kourim tak 10 denně a chci to úplně utnout. Mám strach. Mne teda přestala chutnat tučná jídla, je mi ze všeho blbě a to ze dřív jsem jidlo měla fakt hodně rada 😂 Na noc chipsy, cokoladka.. Teď sice jdu do krámu s tím, ze mám chuť si to koupit, dojdu tam a odejdu bez ničeho. 😂 Ale teď musím začít jist zdravě. 😊

Nejhorší co může být. Hlavně, že už dáš jen 10 denně. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 21:46

@pikola Jo, dnes jsem měla poslední. Bych si to nikdy neodpustila. Doufám, že mi to přestane chutnat, jak tu psala Betyysek.. I když takovou chuť už na to taky nemám, zjišťuji, ze ne to spis zvyk, ze mi něco chybí v ruce. Zkusím to nějak zdravé nahradit.
@Melodie91

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 21:52

A ještě se chci zeptat.. Jak je to s těma týdnama? Podle ovulace jsem necelý 4 týden, podle poslední ms jsem 6 týden. Takže podle čeho se gynekolog orientuje? I když jsem přečetla mnoho diskuzi, pořád to nechápu. :oops: :nevim: Kdybych tě šla ke gynekologovi, což vím, ze je zbytecne, tak by to bral podle toho 6., nebo 4. týdne?

• Citovat
  • Nahlásit
1770
9.11.19 21:57

6 tyden, je to podle 1. den posledni ms, podle toho bude i spocitany termin porodu. Podle ultrazvuku se to pak muze lehce lisit, ale vsichni se ridi podle terminu ms.. stahni si na to pak nakou aplikaci :-) je jich hromada zadarmo. Ja mela im pregnant

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
9.11.19 22:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ????Jak detoxikovat organismus v ranném těhotenství? Do téhle doby jsem hodně kouřila, jsem abstinent, ale zdravě zrovna nejim. Rozhodně nechci dělat žádná překotná řešení. Jen bych se chtěla zdravě pročistit, abych neublížila miminku a mohlo se vyvíjet v “zdravém prostředí”, mám strach, abych o to nepřišla. Vím, že jsem na to měla myslet dřív, ale bylo to náhlé a teď bylo tolik problému, že i když jsem před par měsíci úplně přestala kourit, začala jsem cvičit a žít zdravé, jsem do toho spadla zpět. ????
Díky za každou radu. ???? :*

Já kouřila strašně moc přes 20 cigaret.. jak jsme měla na testu // tak jsme kouřila asi 2-3 denně pořád jsem tomu nemohla uvěřit že jsme těhotná.. po 14 dnech jsme byla na UZ á jak jsme viděla uz í srdíčko nezapalila jsme si ani jednu..
A to mě vonělo celé tehu cele tehu jsme měla chuť na cigaretu a ani jsme si nepotahla a to jsme od 7-14tt zvracela ve dne v noci
Takže nekur dítěti se nic nestane kdz že dne na den přestane to jsou jen léčí a děti žádný nepotřebuješ je s více zeleniny a ovoce a na co máš chuť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 22:05

@Melodie91 Takže teda i když správně podle ovulace je to 4.týden, když si dám těhotenskou kalkulačku, ta velikost “zhruba” opravdu odpovídá 6. týdnu a gynekolog to taky bude brát velikostně podle 6., jo? Mně to přijde úplně zblázněný. :nevim: :D

• Citovat
  • Nahlásit
11514
9.11.19 22:07
@Anonymní píše:
A ještě se chci zeptat.. Jak je to s těma týdnama? Podle ovulace jsem necelý 4 týden, podle poslední ms jsem 6 týden. Takže podle čeho se gynekolog orientuje? I když jsem přečetla mnoho diskuzi, pořád to nechápu. :oops: :nevim: Kdybych tě šla ke gynekologovi, což vím, ze je zbytecne, tak by to bral podle toho 6., nebo 4. týdne?

Ano kalkulacka ti to tak spočítá od poslední ms…tale záleží kdy si měla ovulaci mě to třeba nesedělo o 14 dní ale měla jsme dost nepravidelný cyklus takže většinou to sedí +- pár dní…takze pokud si měla ovu před 4 týdny měla by si být v 6 týdnů ale to ti pak dr řekne v kolikatym jsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 22:08

@Kajka9 Díky, za to, to stojí. ;) :dance: Od zítra už ani jedna a životosprávu musím dát hodně do kupy. 🧐 😊

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat