Vojenská knížka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačuda
Povídálka 15 příspěvků 47 inzerátů 10.07.19 14:16
Vojenská knížka

Zdravím vás, chtěla jsem se zeptat, zda-li se vrací vojenská knížka po zemřelém na obvodní vojenskou správu nebo ne? A pokud ano, tak můžu ji poslat poštou a ještě může se poslat přímo do Prahy a nebo může být i nějaká krajská správa? Děkuji za info.
S pozdravem K. Pelclová

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7788 příspěvků 10.07.19 14:38

@Kačuda nechápu, proč se ptáš na emiminu, proč se nezeptáš na vojenské správě? :zed:

Uživatel je onlineZuziky
Neúnavná pisatelka 17110 příspěvků 10.07.19 15:27

@Kačuda my ji po tátovi spolu s ostatními doklady odevzdali v pohřební službě, bylo to přímo v pokynech…kam ji oni odevzdali, netuším :think:

Kačuda
Povídálka 15 příspěvků 47 inzerátů 10.07.19 16:03

A já nechápu, proč odpovídáš, když na tuto otázku nemáš odpověď!!!

Kačuda
Povídálka 15 příspěvků 47 inzerátů 10.07.19 16:03

@stinga
A já nechápu, proč odpovídáš, když na tuto otázku nemáš odpověď!!!

stinga
Echt Kelišová 7788 příspěvků 10.07.19 16:24

@Kačuda protože nechápu tvé myšlenkové pochody, internet očividně máš, tak není nic jednoduššího, než si najít číslo na vojenskou správu a zavolat tam :zed:
na emiminu je určitě spousta odborníků na vojenství a pozůstalost :mrgreen:

free333
Nadpozemská drbna 25635 příspěvků 10.07.19 17:52

@Kačuda
Kam odevzdat doklady zemřelého
Občanský průkaz – pokud si jej neponechá pohřební služba, která pohřeb vypravuje, odevzdat na úmrtní matriku (tzn. úřad na jehož území k úmrtí došlo), nebo v místě, kde byl průkaz vydán.
Matrika má ohlašovací povinnost tzn. nahlásí úmrtí Zdravotní pojišťovně, Správě sociálního zabezpečení, soudům v místě trvalého bydliště zemřelého (dědické řízení), a v případě cizinců i Cizinecké policii i ambasádě.
Průkaz pojišťovny – na jakoukoli pobočku příslušné zdravotní pojišťovny, Řidičský průkaz – na dopravní inspektorát,
Cestovní pas – orgánu příslušnému k jeho vydání (obecní úřad obce s rozšířenou působností, v Praze úřad městské části), popřípadě matričnímu úřadu nebo nejbližšímu útvaru Policie ČR,
Vojenská knížka – na obvodní (okresní) vojenskou správu.

Váš příspěvek
Reklama