Peče o vlasy v létě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 12:54
Peče o vlasy v létě

Ahoj maminky chtela bych se zeptat jak pecujete o vlasky v lete? A jak dlouho jste vlasky nestrihaly? Ja je nestrihala pul roku a moc se mi jit nechce

Reakce:
Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36789 příspěvků 09.07.19 13:01

Mám teď rok nestříhané vlasy a chystám se na zastřižení konečků. O vlasy se v létě starám stejně jako po zbytek roku, takže téměř vůbec.

MarketaC4
Kecalka 182 příspěvků 09.07.19 13:05

Během těhotenství si můžu dát na hlavu cokoliv a strjně moje vlasy vypadaly hezky tak 14 dní z těch 36tt co jsem teď.
Jinak před těhotenstvím jsem často dělala vlasové zábaly pro regeneraci vlasů. Momentálně používám šampon a kondicionér od Elséve Dream Long. Ke kadeřnici na celkovou generálku se chystám po porodu.

vedma007
Kecalka 163 příspěvků 09.07.19 13:08

Stříhat jsem se byla naposledy někdy v říjnu?, dost razantně, přes léto zase nechávám růst, i když konečky by to asi už chtělo. A o vlasy se starám tak, že se barvím hennou, nepoužívám klasické chem. šampony a občas (rozuměj tak 2-3× do roka) jim dám olejový zábal a mám je - troufám si říct - krásné.

Ou
Echt Kelišová 8164 příspěvků 09.07.19 13:30

Ale jinak primárně potřebuješ v létě vlasy hydratovat - tedy když jsou vlhké, tak do délek vetřít trochu nějakého oleje a po koupání v moři spláchnout sladkou vodou.

cecetka
Echt Kelišová 8481 příspěvků 09.07.19 13:44

Jinak mimo dotaz, koupila jsem si od Balea hydratacni mleko na vlasy. Krasne voni, vlasy nemasti. Mozna i funguje :mrgreen:

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36789 příspěvků 09.07.19 13:46
@Ou píše:
Ale jinak primárně potřebuješ v létě vlasy hydratovat - tedy když jsou vlhké, tak do délek vetřít trochu nějakého oleje a po koupání v moři spláchnout sladkou vodou.

Tohle neplatí na všechny typy vlasů. Mým třeba ta slaná voda vyhovuje a vypadají po ní líp i jsou příjemnější na dotek, když je pak neumyju sladkou.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66892 příspěvků 09.07.19 13:59

@cecetka Baleu mam rada, dik za tip, vyzkousim.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 09.07.19 16:54

Dvakrat mesicne zabal z henny, sampon ted pouzivam Nature box avocado, kondicioner taky. Ale jinak v lete nejradeji pouzivam Baleu sampon after sun. Nestrihala jsem se 6 let.

Váš příspěvek
Reklama