Karta Revolut

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 09:04
Karta Revolut

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s kartou Revolut? Jedeme na dovolenou do zahraničí a nerada bych platila svou normální kartou, ač na ní mám peněz tak akorát, tak nechci riskovat. Díky

Reakce:
PepiKo
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 10.07.19 09:37

Ano, my s ní platíme vždy v zahraničí už několik let :palec:

Zuziky
Neúnavná pisatelka 17138 příspěvků 10.07.19 09:38
@Anonymní píše:
Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s kartou Revolut? Jedeme na dovolenou do zahraničí a nerada bych platila svou normální kartou, ač na ní mám peněz tak akorát, tak nechci riskovat. Díky

Používá ji muž na platby v zahraničí, úplně nevím, jak funguje, ale můžu se zeptat, až se potkáme doma :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 09:46

@Zuziky To bych byla ráda, děkuji :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 09:46

@PepiKo super, díky

Uživatel je onlinehospodki
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 10.07.19 11:25

Ano, používám pravidelně v zahraničí i na zahraniční platby. Jaký je konkrétně dotaz?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 11:27

Zajimalo by me, kolik se za ni plati, kdyz si ji necham udelat.. a jestli tam jsou nejake poplatky? Diky @hospodki

Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 10.07.19 12:46
@Anonymní píše:
Zajimalo by me, kolik se za ni plati, kdyz si ji necham udelat.. a jestli tam jsou nejake poplatky? Diky @hospodki

Ja to měla přes doporučující odkaz, takže jsem za vyrobení neplatila nic a žádné poplatky tam nejsou. Resp peníze si tam posílám/dobijim platbou kartou online z české karty (za převod se platí). Výběry v zahraničí jsou zdarma jen u některých bank. Ale kazda země to má jinak a nikde není seznam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 12:48

@hospodki Diky. Jedeme do Chorvatska

Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 10.07.19 15:32
@Anonymní píše:
@hospodki Diky. Jedeme do Chorvatska

Kdyz mi do zprávy pošleš telefonní číslo, tak to můžu zaslat doporučení a budeš mít kartu zdarma. Jinak stojí cca dvě kila jestli se nepletu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 15:33

Slysela jsem, ze se tam musi poslat 300,–. Je to pravda?

Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 10.07.19 18:30

Ano, je to první vklad. To má snad každá banka nějaký minimum. Za víc jak rok mi tam nestrhli ani korunu

Váš příspěvek
Reklama