Volby - Otázka Ruska

1.5.21 10:51

Volby - Otázka Ruska

Vím, že téma volby už tady je, ale incident ve Vrběticích a to, jak se k tomu jednotliví politici postavili, trochu zamíchává kartami a já se obávám, že by nás některé strany klidně vehnaly do války.
Já osobně tomu celému příběhu nevěřím, že by zrovna Rusko, které označují za nebezpečí pro nás všechny, mělo jenom dva agenty na celou Evropu, kteří jsou navíc tak neschopní, že to podělají u nás i v Anglii, tomu se mi nechce věřit. Navíc BIS sama nevydala žádné prohlášení, ti, co mají info ze spisu, říkají, že se to stále šetří a my už podnikáme takhle razantní kroky.
Ale nejvtipnější je, jak tady někteří děkují za podporu EU a přitom od nás na západ nikdo nic neudělal, ve Francii hrozí vojenský převrat kvůli muslimům, Rakousko řeklo, že mír v Evropě jde jedině se spoluprací s Ruskem a Německo je úplně best, ti si ťukají na čelo a jasně řekli, že nehodlají takové kraviny ani řešit.
Ve čt byla podle mě placená demoška Milionu chvilek, najednou covid nevadí, měli tam podporu ČT, která jela živý přenos, policajti nic, na jiných demo TV mlčí a policajti zaklekávají.
Proto se ptám, koho teď volit, chtěla jsem SPD, ale přijde mi, že vlastně jenom hodně mluvěj, ale reálně nic nedělají.
Po odchodu Klause se mi začíná líbit Trikoška, vím, šanci teď nemá, stejně vyhrajou Piráti, ale dala bych jim šanci se ukázat aspoň v opozici a to spojení se Svobodnými mi přijde fajn.
Co vy?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
2060
1.5.21 11:13

Vzhledem k situaci, je o to větší průšvih, že tady opravdu není koho volit. A Piráti spásu teda rozhodně nepřinesou.

• Nahlásit
Ou
16441
1.5.21 11:28

Tyjo, to je divnýá, že jedinné příspěvky co tu máš jsou o politice, očkování, covidu a vždy to opakuje aktuální narativ, co pouští ruská propaganda.

A ano to že pooužíváš fotku sympatick holky je klasická trollí technika.

@admin - a mrkněte se i na ostatní příspěvky. A zkontrolovala bych i IP, nedivila bych se kdyby těch mulťáků bylo víc. Kampaň letos bude ošklivá.

• Nahlásit
1.5.21 11:39

@Ou Tak ty už jsi dobře nemocná
Propaganda ti koukám vymyla mozek… Víš, každý, kdo nejede v myšlenkovém proudu ČT memusí být zákonitě ruský troll, ale normální člověk, co tady žije, je nás tady docela dost. Nebo myslíš, že všichni voliči SPD, Volného, Trikolóry, Svobodných, ON jsou jenom ruští trollové a ne skuteční lidé, co žijí vedle vás?
Vzpamatujte se, protože se začínáte chovat přesně jako ti, co poslali Židy do plynu nebo pověsili Horákovou.

• Nahlásit
1.5.21 11:48

@Ou
Tady jsou naše rodinný fotky ty ruská propagando.
Nech mi zkontrolovat IP adresu nebo pro mě pošli rovnou gestapáky.
Ať žije demokracie a svobodné vyjádření názoru. Na tyhle vaše kádrové metody dojedete akorát vy, zkoušeli to už jiní v minulosti, narazíte stejně jako oni, protože svoboda bude pro lidi vždycky to nejdůležitější.

• Nahlásit
9723
1.5.21 12:09
@Fire_CarCoolCa píše:
@Ou Tak ty už jsi dobře nemocná
Propaganda ti koukám vymyla mozek… Víš, každý, kdo nejede v myšlenkovém proudu ČT memusí být zákonitě ruský troll, ale normální člověk, co tady žije, je nás tady docela dost. Nebo myslíš, že všichni voliči SPD, Volného, Trikolóry, Svobodných, ON jsou jenom ruští trollové a ne skuteční lidé, co žijí vedle vás?
Vzpamatujte se, protože se začínáte chovat přesně jako ti, co poslali Židy do plynu nebo pověsili Horákovou.

Když ono těch ruských trollu je hromada, v Rusku, ale i jinde ve světě na to mají celé firmy ve velkých budovách, kteří logicky zblbnou lidi v daných krajinách. Věr mi, pokud ovšem nejsi fakt troll, že Rusko současné ruské zřízení tady nechceš.

Mimochodem, proč tolik lidí tak zbožňuje Rusko, ale skoro nikdo se tam ve skutečnosti nepojede podívat, nemluvě o tom, že by se tam odstěhoval dočasně nebo i natrvalo? :think:

• Nahlásit
9723
1.5.21 12:11
@Fire_CarCoolCa píše:
Ať žije demokracie a svobodné vyjádření názoru.

Tak přesně tohle v Rusku již prakticky neexistuje a vlastně ani nikdy pořádně neexistovalo, ale tam to většinou nikoho nepřekvapí a málokdo proti tomu protestuje, jelikož je to běžná věc. :mrgreen:

• Nahlásit
1.5.21 12:18

@jege A já někde psala, že tady chci ruské zřízení? Já se ptala na volby do parlamentu ČR a ano, nemám dobrý pocit z toho, že se takhle navážíme do země, která by z nás udělala kráter, nelíbí se mi až děsivý fanatismus posl. Pekarový, která kdyby mohla rozhodovat, tak už tady teď nediskutujeme.
A příběh o agentech mi prostě přijde mimo, ne proto, že jsou z Ruska, ale proto, že žádná země by neměla u tajných služeb pro účely likvidace lidí nebo objektů takhle neschopný dementy. Kdyby chtěli jakýkoliv agenti z jakýkoliv země někoho otrávit nebo něco odpálit, povedlo by se jim to a nikdy bysme nikdo nepřišel na to, kdo to udělal.
A postoj Německa a Rakouska mluví taky celkem za vše…

• Nahlásit
9723
1.5.21 12:27
@Fire_CarCoolCa píše:
A příběh o agentech mi prostě přijde mimo, ne proto, že jsou z Ruska, ale proto, že žádná země by neměla u tajných služeb pro účely likvidace lidí nebo objektů takhle neschopný dementy. Kdyby chtěli jakýkoliv agenti z jakýkoliv země někoho otrávit nebo něco odpálit, povedlo by se jim to a nikdy bysme nikdo nepřišel na to, kdo to udělal.

Moc si Rusy neidealizuj, oni zas tak schopni nejsou, jenom kvůli nízké životní úrovni mají extra vyvinutou schopnost improvizace, minimální úctu vůči lidskému životu a lhaní povýšené na státní politiku, takže pak některé věci vypadají lépe, než opravdu jsou.

Dotyčným se Vrbětice povedly, a kdyby o pár let nezpackali otravu Skripala a jeho dcery, tak by si Vrbětice s nimi nikdo nespojil. Takže proč by je ústředí nepoužilo o 2 roky na 2. akci, když se zdálo, že 1. akce dopadla dobře a nikdo nic netuší? :nevim:

Mimochodem, před pár lety byl velký průser, když elitní absolventi VŠ FSB udělali spanilou jízdu po Moskvě a pak to dali na Youtube. Zkus hádat proč! ;) :mrgreen:

https://www.m24.ru/…72016/117043

Příspěvek upraven 01.05.21 v 13:11

Načítám video...
  • Nahlásit
9541
1.5.21 12:31

HAVLÍČEK: Byl jsi někdy v Rusku?
KOMENSKÝ: Ne.
HAVLÍČEK: Já jo. Takže o ruské náruči mi nic nepovídej.
PRAOTEC: Moje řeč. Proč myslíte, že jsme odtamtud tak upalovali?

• Nahlásit
9723
1.5.21 12:44

@KalamityJohn Přesně tak, divím se, že u nás mají někteří o Rusku takové iluze, když i Rusové se snaží odtud vypadnout! :think:

• Nahlásit
8004
1.5.21 12:57

@Fire_CarCoolCa hlavně je zajímavý, jak se SPD ohání tím, jak jsou národní stranou, která jediná zastupuje občany CR a neudělali ani buuu za ČR a hnedka kopali za Rusko při Vrbeticich.

• Nahlásit
10903
1.5.21 13:49

Tak vzhledem k tomu, že BIS je tajná služba, těžko bude vydávat veřejná prohlášení, k čemu došla.
Lidi, oprávnění příjemci informací, čímž teď myslím Babiše a Hamáčka, o Vrběticích informovali, ač z toho nejspíš radost neměli. To naznačuje, že informace o tom, že šlo o akci Ruska, jsou dostatečně neprůstřelné.
Jestli se dál šetří další věci, třeba kdo přesně/ jestli někdo byl zapojený z české strany, přesný průběh akce a já nevím, co ještě, na věci nic nezmění.

Rusku se nevyplatí z nás dělat kráter, jednak je to drahý a jednak by muselo počítat s reakcí NATO. (Taky si myslím, že by to bylo trochu komplikované technicky, protože s námi nesousedí, ale nejsem vojenský stratég.) Spíš zkouší udělat z ČR pomocí trollíků, ovlivňování politiky a veřejného mínění svou gubernii. To vidím jako daleko větší riziko a beru to tak, že stojí za to se tomu bránit.
Nečekám, že se po volbách rozklene duha a vše bude superúžasné a vyřešené, ať by vyhrál kdokoliv. Ale strany tulící se k Rusku neberu.

• Nahlásit
934
1.5.21 14:00

Já třeba teda absolutně nechápu, kde se ta podpora Ruska bere např. V zakladatelce, pokud není troll. Pokud se jen boji Ruska jako protivníka ve válce, budiž, ale jestli je obdivuje, tak jaké můžou být důvody mladší ženy :nevim: rodiče bohatí komunisti, vlastní podnikání s Ruskem, nenávist k západu??? Fakt netuším :nevim: mně když se řekne Rusko, tak se mi vybaví jen negativní věci

• Nahlásit
10903
1.5.21 15:27

@alialiali tak možná tady https://www.youtube.com/watch?… :think: :)

Proč by lidi nemohli mít pocit, že jinde je líp? Za plotem je vždycky tráva zelenější. Zamyslet se nad dostupnými informacemi je druhá věc.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat