Vrácení nevolností nebo viróza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 20.03.11 00:24
vrácení nevolností nebo viroza

Ahoj, poradíte mi, prosím, někdo v tuto hodinu :-) jsem cca v 20.týdnu, na začátku mi bylo hodně zle, neustále jsem zvracela, asi do 16. týdne, pak se to spravilo. A dneska je mi zase blbě. Ráno jsem zvracela a mám i jakoby průjem. Přes den se to uklidnilo, ale teď večer jsem usla u televize s žaludkem v krku, a to jsem ani nevečeřela. No a teď jsem se tím jak mi je blbě od žaludku znovu probudila. Mám pocit i takové trochu slabosti, nevím jak to popsat. Myslíte, že se mi mohly vrátit nevolnosti nebo mám prostě jen „blbý den“ a eventuelně jsem něco špatného snědla…měly jste horší a lepší dny? V pondělí jdu na velký ultrazvuk a taky do poradny. Tak se doktorky zeptám…ale potřebuju se nějak ujistit, taky se mi zdá že malýhp cítím poslední dny míň, a to nejsem hysterická těhule, která toto nějak sleduje…díky všem :kytka:

Reakce:
chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 20.03.11 10:27

Tipuju virózu. Já ji měla minulý týden a úplně se mi vybavily pocity z prvního trimestru :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >